Zvyšování věku odchodu do důchodu.Jste připraveni na úplné zrušení vašeho důchodu?

Slova předsedy Státního fondu RF V. Volodina o zachování státních důchodů v Rusku jako takovém měla za následek explodující granát.Podle jednoho z nejvýznamnějších členů sjednoceného Ruska a bývalého vysokého úředníka prezidentské administrativy nemusí po nějaké době existovat žádné důchody.Prohlášení bylo oznámeno 8. 11. 2016 na schůzce s obyvateli města Saratov (v dolní komoře parlamentu zastupuje tento region pan Volodin).

Obsah

Co pro nás úředníci připravují

Politik na schůzce s obyvateli okresu Zavodskoy poznamenal, že státní důchodový systém má velký deficit, naplněný na úkor státního rozpočtu.A to, zda platby důchodů zůstanou nebo ne, není známo, protože rozpočet trpí také velkým nedostatkem finančních prostředků.

Je známo, že občané nesouhlasili se zvýšením věku odchodu do důchodu, což odůvodňuje tím, že životní úroveň je nízká a lidé jednoduše nedosáhnou svého budoucího odchodu do důchodu.Úředník odpověděl: „Jak to nemůžeš žít?A sportovní hřiště pro koho?Nepřežijí ... “.Kromě toho pan Volodin hovořil o výši důchodů, přičemž se domníval, že platby by měly představovat nejméně 40% mezd.

Stanovisko odborníka

Ruský ekonom S. Aleksashenko komentoval oficiální výroky jako „divoký“ a „neprofesionální“,zdůrazňuje, že poslanec dolní komory parlamentu není zcela správně nastíněn současný stav důchodového systému.Výběrem financované části důchodových plateb již ruské orgány obohatily částkou 550 miliard rublů.další příjem.

Připomeňme, že dne 19. července 2018 přijala Státní duma v prvním čtení návrh zákona na zvýšení věku odchodu do důchodu.Nyní je to pro ženy 63 let, pro mužskou část populace 65 let.Zavedení změn je plánováno postupně, začátek je označen rokem 2019.Komora schválila základní ustanovení.Do 24. září 2018 se shromažďují pozměňovací návrhy k dokumentu, pak se objeví fáze hlasování, 2-3 čtení a posouzení Radou federace.

A pokud první čtení přineslo podporu reformě pouze od poslanců Státní dumy Ruské federace ze Spojeného Ruska, ostatní opoziční poslanci se proti němu vyslovili, pak je velmi pravděpodobné, že následující budou pozitivnější.Je známo, že bývalý státní zástupce Krymu N. Poklonská vystoupil proti, člen Spojeného Ruska odpověděl firmou při hlasování za podporu projektu v prvním čtení.

Prodloužené ticho prezidenta Ruské federace ohledně zvyšování věku odchodu do důchodu bylo vysvětleno jako skutečnost, že V.V.Putin se nezúčastňuje diskuse o reformě, uvedl mluvčí D. Peskov.Prezident se poprvé dovolil diskutovat o Rusech bolestivé téma 20. července, když hovořil se skupinou dobrovolníků Světového poháru 2018.Prezidentobjasnil, že se mu reforma sama nelíbí, že sledoval všechny diskuse a bez jeho názoru by nebylo přijato rozhodnutí.

Již však existují důkazy, že ruský prezident se brzy připojí k vysvětlení všech nuancí reformy pro Rusy.Federální média již hlásí, že V.V.Putin bude mít čas na toto téma několikrát před druhým čtením zákona ve Státní dumě Ruské federace, které je naplánováno na září.

S největší pravděpodobností budou projevy prezidenta trvat až do 9. září, kdy jsou naplánovány volby v některých regionech země, a projevy mohou být datovány od 25. srpna do Minerova dne nebo od 27. do 30. srpna, kdy se koná fórum Technoprom.-2018 ”ve městě Novosibirsk.

Předpokládá se, že prezident bude moci dát podrobnější odpověď než na setkání s dobrovolníky Světového poháru v Kaliningradu.Možná V.V.Putin zdůrazní potřebu reformy, ale až poté, co ji všichni slyší, po rozsáhlé diskusi a promyšleném pokračování vlády.

Co si myslíte o důchodové reformě? ​​
Výsledky
Načítání ...