Zkontrolujte si lékovku: tyto tlakové pilulky jsou život ohrožující

Tlakové pilulky vyrobené z čínských surovin se považují za nebezpečné pro zdraví občanů.Léky s dlouhodobým užíváním vyvolávají rozvoj onkologických formací.Roszdravnadzor se rozhodl zabavit 561 sérií drog, které se stále prodávají v lékárnách a jsou v nemocnicích.Podle předběžných odhadů je ve veřejné doméně asi několik milionů balíčků!

Obsah

Nebezpečné složky

Tablety obsahujícívalsartan jsou vyrobeny z čínských surovina navíc jsou „obohaceny“ složkami raketových paliv.Ani optimista nemůže takové léky nazvat užitečnými.Nebezpečné suroviny použili výrobci v Rusku, Bulharsku, České republice a Polsku - utrpěl zde i světoznámý výrobce Gedeon Richter.

Pozor! Nebezpečné drogy s čínským valsartanem lze stále prodávat v lékárnách a předepisovat je nemocnicemi.Roszdravnadzor vydal pouze rozhodnutí o zabavení a o tom, jak byl tento pokyn proveden, neexistují žádné informace.

Tablet Poison

N-nitrosodimethylamin nalezený v tabletách je nečistota, která je produktem transformace raketového paliva.Komponenta byla objevena ve valsartanu, který byl vyroben v čínské továrně Zhejiang Huahai Pharmaceutical Co. Ltd.Problém je v tom, že valsartan je hlavní aktivní složkou léčiv, a tedy léčivemUkázalo se, že je velmi škodlivé pro zdraví občanů.

Neustálé dlouhodobé užívání léku způsobuje vznik rakoviny, růst nádorů.Nitrosodimethylamin je vysoce toxická složka a negativně ovlivňuje játra, což také nepřispívá k užitečnosti čínského valsartanu.

Samotní Číňané tuto látku objevili a informovali partnery v červnu 2018.Vedení společnosti dobrovolně vyprávělo reportérům o hrozném nálezu.Objev nebezpečné složky byl velkým překvapením pro Zhejiang Huahai, zástupci továrny nazvali změnu výrobního procesu drog.

Po zprávě Zhejiang Huahai Evropská agentura pro léčivé přípravky oznámila, že droga bude stažena ze všech prodejních míst, a teprve poté Roszdravnadzor začal hledat nebezpečné léky.Je zajímavé, že ruští výrobci spolupracující s dodavatelem Zhejiang Huahai nespěchali, aby odstranili škodlivé pilulky okamžitě, ale tento proces zahájili až 2 měsíce po dopisu Roszdravnadzor.

Doporučujeme přečíst:

Farmaceutická společnost z Číny působí na trhu více než 30 let, nyní byla výroba valsartanu v továrně Zhejiang Huahai pozastavena, aby se plně identifikovaly příčiny nehody a odstranily negativní důsledky.Výroba Valsartanu byla zavedena od roku 2004 a továrna je v provozu po celé výrobní období.Nikdy jsem se s takovými „přísadami“ nesetkal.

Je zajímavé, že 16 regionů Ruské federace stále kupuje tablety valsartanu od výrobců spolupracujících se společností Zhejiang Huahai.Podle zpráv z médií stále není jasné, co se týče řady nakoupených drog.

Seznam jedovatých léků

Suroviny od čínského výrobce jsou přítomny v těchto lécích:

  • Valz, Valz N (Bulharsko);
  • Valsartan Zentiva (Česká republika);
  • Valsartan-SZ, Valsartan (Rusko);
  • Nortian (Polsko).

Ne všechny tablety valsartanu jsou nebezpečné, ale pouze léky, ve kterých je valsartan vyráběn společností Zhejiang Huahai Pharmaceutical Co. Ltd.

Jak se dozvím o svých lécích?

Chcete-li zjistit, zda jsou prášky předepsané pro použití lékařem nebezpečné, musíte drogy zkontrolovat ve vyhledávači webových stránek Federální zdravotnické dozorové služby.Zaměstnanci regulačního orgánu již sestavili seznam škodlivých pilulek s výrobci toxických drog a označení řady drog.

Služba se nazývá - „ vyhledávání stažených léčivých přípravků z oběhu “ na internetových stránkách Roszdravnadzor.Chcete-li najít svůj lék, musíte do vyhledávacího pole zadat jeho název a porovnatSÉRIE !

Vy nebo vaši blízcí užíváte léky na vysokou úroveňkrevní tlak pravidelně?
Výsledky
Načítání ...

Navzdory všemu pokračují nákupy

V 16 regionech Ruské federace nadále nakupují toxické drogy, ignorujíc obavy Roszdravnadzoru aSrpen varování.Mnoho léků se získává na základě valsartanu a jeho směsi s diuretiky.

Pokud počítáte od srpna, pak Life již objevil34 nákupních postupů pro drogy v celkové výši 17,5 milionu rublů !To znamená, že v lékárnách existuje asi5 milionůbalení léku.Nelze přesně říci, zda jsou drogy nebezpečné nebo ne - zadávací dokumentace neposkytuje úplné informace o sérii dodaného zboží.Je proto pravděpodobné, že tyto léky jsou neškodné nebo naopak obsahují nebezpečný karcinogen.

Francouzská národní agentura pro bezpečnost léčivých přípravků nedávno uspěchala, aby ujistila světové společenství a vysvětlila, že „jediná dávka nebezpečného léku s karcinogenem nezpůsobuje riziko rakoviny.“ Abyste onemocněli, musíte brát valsartan neustále a dlouho. Ale zde je otázka - lidé, kteří trpí tlakem, berou drogy právě takto -po dlouhou dobu a neustále !A není pravda, že všichni občané již vyhodili špatné pilulky, proto je možné, že budou pokračovat v „léčbě“valsartan smíchaný s hnací látkou.

Podle Life je většina zakoupeného valsartanu zasílána cíleně - to znamená, že tablety jsou předepisovány pouze pacientům, kterým lékařská rada doporučuje, aby brali dlouhodobá léčiva, a seznam léků je přísně omezen!Ukazuje se, že pokud byl předepsán valsartan s karcinogenem, nikdo si pospíší a nahradí jej pacientem.

Největší zásilky drogy nakupuje Moskva, jde sem téměř 2,5 milionu balíčků.Druhé místo zaujímá Ministerstvo zdravotnictví na území Stavropolu, poté Krasnodarské území a Kamčatka, které nakupují stovky tisíc balíčků pro své pacienty.

Lékařský úředník obeznámený s předvoláním uvedl, že pokud konkrétní droga není zahrnuta do seznamu náležitostí, pak mají subjekty Ruské federace, které jsou její součástí, právo rozhodnout, zda ji koupit nebo ne.Pokud je však léčivý přípravek zařazen do registru vitálních a základních léků, ministerstvo zdravotnictví se zabývá zadáváním veřejných zakázek, což je centralizovaná dodávka na federální úrovni.Podle úředníka není valsartan na seznamu.

Když však Life požádal ministerstvo zdravotnictví a Roszdravnadzor, aby objasnil rozpory ve skutečnosti, že se zdá, že některé strany byly zabaveny a zakázány, ale pak jsme pokračovali v nákupu - kde je logika?Ale tisková služba ministerstva zdravotnictví odpověděla, že otázka není pro ně.