Ženská chování, která odrazují bohaté a úspěšné muže

Co dělá dáma?Odpověď na otázku není tak jednoduchá, jak by se mohla na první pohled zdát.A tady nestačí obléknout se do značkových butiků, jít na společenské akce a podívat se na pořadatele, aby se nezapomnělo na další návštěvu kadeřníka, vizážistky.

Rovněž odcházíme stranou od dívek z provincie, které obyvatelé megalopolíz nazývají „limitem“, opovržlivě vyčnívajícími rozmarnými rty.Nejčastěji se stává, že to jsou dámy, které nejsou rozmazleny městskými fantaziemi, které mají mnohem lepší chování a chování.O odbornících však není jen malý názor, i když je Maria Boucherová odbornicí na etikety mezinárodní třídy, bude sama mluvit o znameních, která okamžitě umožní rozpoznat jednoduchou ženu i z krásy z obálky lesklého časopisu.

Obsah

Co je to elegance?

Toto je nejobtížnější kvalita.Nezávisí na stavu materiálu, stavu a dostupnosti plného šatníku oblečení a kosmetiky.Otravné chyby, které jsou pro vás neviditelné, vám okamžitě poskytnou „v hlavě“ neschopnost zůstat ve společnosti, odpovědět na neslýchané otázky a další příznaky simpletonu.Analyzujeme seznam nejnebezpečnějších chyb, které dívky nejčastěji dělají.

Schopnost odpovědět na boor

Nikdo a nic vás nezachrání od setkání s boorským chováním.A dokonce i na společenských akcích jsou lidé bez potuchy o slušném chování.A musí odpovědět, protože veřejnosturážka je tak nepříjemná.

Nemluvíme o poklesu na drzou úroveň, reakce musí být skutečně královská.Nejprve posuďte, kdo je před vámi: odpovídající osoba nebo arogantní jednotlivec, odpověď, kterou je třeba dát, závisí na tom:

  1. Práce ignorující pouze nedostatečně.Jakákoli odpověď je vnímána jako povolení pokračovat.Nulová reakce, nestrannost chování a lhostejnost jsou však vnímány jako jasná hranice.
  2. S přiměřeně obtížnější.Tito lidé zpravidla mají ostrou mysl, jemný sarkasmus, ale nemají žádný takt.Zde bude ironie fungovat, ale velmi opatrná, znásobená humorem a přímým lichocením k adekvátním.Nechte se pobavit iluzí své vlastní velikosti, nadřazenosti.Všichni kolem něj uvidí jeho vadnou hrdost a oni vám dají obrovské plus pro schopnost vydržet.

Nic nepomáhá, nebuďte naštvaní, litujte a posílejte jej se sladkým úsměvem a posílejte zprávu slovy: „Váš dlouhý jazyk je určitě nejvýraznější částí těla, vidím, že půjdete velmi daleko“!Věř mi, to bude stačit.

A další vtipné odpovědi na boorské chování:

  • Není co potěšit, pořád se mi daří dobře.
  • Pokud musím udělat něco nenapravitelného, ​​skočím z úrovně vašeho ega na úroveň vašeho erudice.
  • K překvapení mě řekněte něco chytrého.
  • Sundejte si masku drzosti, ve skutečnosti jste lepší - věřím ve vás.
  • Z banálního hlediska vaše emoce v této situaci nesouvisejí s vašimi činy.Ale je pro mě zábavné pokračovat.

Brandofilii

Elegance nelze koupit ani prodat, vyměnit nebo zdědit.Je to dárek, který je k dispozici při narození nebo je dosažen dlouhými tréninky.Pokud si myslíte, že eleganci lze koupit, mýlíte se.Všechno na prodej má cenu.Starý vtip o tomto tématu pouze potvrzuje pravidlo:

- Souhlasí, že všechny ženy jsou zkorumpované, Bernard Shaw jednou řekl na recepci.
„Opravdu si to myslíte, pane,“ zeptala se královna.
- Ano, Vaše Veličenstvo.
- A já taky?
- Ano, Vaše Veličenstvo.
- A kolik si myslíte, že stojí za to?
- Asi 10 000 liber.
- Tak levné?
- Víte, už jste vyjednali.

Světově proslulý dramatik se možná v tuto chvíli usmíval, ale faktem zůstává - elegance je na nezaplacení.Nemá slavnou značku společnosti ani akciové nabídky.Nemůžete se stát elegantním tím, že budete nosit předměty z nejnovější kolekce od slavného návrháře, ale i v jednoduchých šatech zůstane dáma elegantní.

Jak vážně jste na etiketě?
Výsledky
Načítání ...

Chůze

Chcete-li opustit zvyk mávat pažemi, běhat po hlavě a dělat pochmurné pohyby, vezměte na vědomí cvičení „oblečení na svých bedrech“.Spodní linie je jednoduchá: vezměte si nový kabát, svetr nebo bílou bundu.Znečištěný stín je potřebný, aby bylo škoda něco zašpinit.Nyní si oblékněte ramena a jděte.

Po několika minutách si všimnete, že je vhodnější držet srst, pokud jsou ramena rovná a záda rovná.Ruce samy už nebudou viset po stranách, chůze bude plynulejší, kroky mělké.Přidejte podpatky, narovnejte si hlavu a po pár dnech uvidíte, že chůze je pohodlnější a mnohem krásnější.

Dalším krokem jsou kroky.Jděte nahoru nebo dolů po schodech, sledujte hlavu - neměl by viset jako koule na provázku.

Jak jíte?

Druhou fází stávání se dámou je schopnost sednout si.Přesně tak nesedejte, lehněte si na židli, židli, ale sedněte si.Čím přesněji dívka sedí tišší, tím více pozornosti přitahuje.Neaplikujte si nohy, neklaďte si zadek, neopírejte se o ruce a navíc nepohybujte židlí - je to tabu.Pokud je židle blízko stolu, otočte ji na pravé noze a zajistěte místo pro manévrování.

Při nástupu do auta kněz nejprve sedí (záda je rovná, hlava je mírně ohnutá, aby nenarazila na paprsek dveří), poté světlootočte se a obě nohy jsou současně ve voze.Cesta ven je v opačném pořadí: nohy na zemi, opatrně vstala s rovnou záda a zvedla hlavu.

Musíte se dostat na místo v autě, které je určeno pro vás - neměli byste stoupat přes sedadlo, je to neslušné.Pokud se potřebujete posunout na sedadlo, je přípustné provést jeden nebo dva pohyby, ale ne se pohnout, pohybovat se současně s nohama a tělem.

Brunch nebo small talk

Často se u stolu vede konverzace.Vaše ústa by tedy měla být v každém okamžiku volná, nevíte, kdy se vás na něco zeptají.Proto musíte jíst trochu, nakrájejte jídlo na malé kousky (jedno sousto) a také odložte spotřebiče, pokud se osoba najednou rozhodla s vámi mluvit.

Je přísně zakázáno mluvit nebo poslouchat s plnými ústy - jedná se o tabu.Pokud nemáte kam dát ruce, nebo vás váš partner přivedl k nervóznímu chvění, vyhlaďte ubrousek na klíně.To se uklidní a dokážete si představit, jak vytrháváte peří z drzého.Jen se nemusíte dívat na ubrousek - usmívej se na partnera, ať si myslí, že všechno je v pořádku s tebou.

Video o 10 chybách v etiketě