Zasklení verandy v zemi - různá řešení

Už vás někdy obdivoval výhled na prosklenou verandu?Zasklení verandy za všech okolností bylo považováno za atribut soudržnosti a praktičnosti.Obzvláště, když došlo na rozdávání.Dnešní oživení zájmu o zasklení verandy, aby se vytvořila iluze stálé přítomnosti v přírodě, způsobilo nárůst nových technologií pro její implementaci.Analýza vývoje zasklení verandy ukázala přítomnost mnoha možností:

 • dřevěné rámy;
 • plastové rámy;
 • zasklení verandy hliníkovým profilem;
 • posuvné panely;
 • zasklení verandy polykarbonátem;
 • bezrámové zasklení atd .;

Zajímavé možnosti, kdy všestranné zasklení verandy bylo provedeno na letní chalupě, jejichž fotografie jsou uvedeny níže, přesvědčivě prokazují, že v procesu zasklení verandy došlo k velkým pozitivním změnám.Trh stavebních materiálů dnes nabízí mnoho prefabrikovaných struktur pro zasklení verand.

Obsah

Old in Newčtení

Jako dříve, je možné zasklít verandu v zemi dřevěnými rámy.Nejslavnější a ekonomický způsob zasklení verandy v zemi.Překvapivě jednoduché řešení založené na vynikajících výsledcích.Přírodní materiál, šetrný k životnímu prostředí.Univerzální, v kombinaci s jakoukoli fasádou.Dobře udržuje teplo, neumožňuje průnik vlhkosti.

Dalším široce používaným materiálem pro zasklení verandy v letním domě jeOkna z PVC s dvojitým zasklením.Také populární a velmi populární způsob, jak zasklít verandu.Moderní design oken s dvojitým zasklením umožňuje vybrat požadovanou možnost otevření a objednat individuální model požadované velikosti.Vynikající hluk a izolace.Použití oken s dvojitým zasklením je na rozdíl od dřevěných rámů poněkud omezené.Na malých dřevěných chatkách vypadá zasklení verandy s dvojitými okny velmi masivně a drsně.Pro takové budovy je třeba zvolit lehčí design.

Další možnost.Zasklení verandy polykarbonátem.Používá odolný buněčný polykarbonát.Konstrukce profilu může být libovolná.

Doporučená četba:

Panoramatické zasklení verandy

V současné době je jednou z nejlepších metod panoramatické zasklení verandy.S touto metodou zasklení lze verandu snadno proměnit na otevřenou terasu.Bezrámové zasklení verandy se provádí na základě výkonných nosných a skládacích profilů pomocí tvrzeného skla 6-12 mm.Velikost křídel je vybrána podle požadavků zákazníka a může dosáhnout až 3 m.

Posuvné zasklení verandy může mít jakýkoli tvar a velikost.Spolehlivý otevírací systém a použití těsnících verand v panoramatickém zasklívacím systému vám umožní bezpečně udržet hmotnost křídla a eliminovat vinutí systému.S nejvyšší propustností světla, bezrámové zasklení verandynašel široké praktické použití.Zasklení verand a teras touto metodou vám umožní vytvořit vynikající panoramatický výhled.

Užitečné maličkosti

Existuje několik obecných užitečných tipů pro ty, kteří si chtějí udělat vlastní zasklení verandy:

 • Pečlivě se připravte na zaskleníverandy.Vypracujte exkurzní projekt ve formě výkresu, ve kterém jsou uvedeny rozměry zasklení, celkový pohled a výběr materiálu výroby;
 • ​​
 • veranda by měla být vždy jasná, takže je třeba pečlivě vybrat zasklívací systém verandy;
 • berou na vědomí.Křídla jakéhokoli zasklívacího systému se musí nutně otevírat dovnitř.Tím zajistíte větší přívod čerstvého vzduchu do místnosti;

 • jak ukazuje praxe, prosklená veranda je nejlépe umístěna na severní nebo východní straně, s výhledem na pozemek, rybník nebo zahradu.
 • věří se, že prosklené verandy jsou nejlépe umístěny na dně.Dnes se zasklívací verandy a terasy praktikují na jakémkoli patře;
 • obecně lze zasklení letní chalupy provést pomocí kterékoli z výše uvedených metod.Hlavní věc je správně spočítat a harmonizovat zasklení verandy v zemi s obecným pojetím struktury.Všechno by se mělo ukázat krásně a prakticky i ekonomicky.

Toto sladké slovo šetří

Každý z typů (dřevěných, hliníkových, plastových, bezrámových) zasklení verandy země má své minusy a plusy.V každém případě je na vás volba.Dávejte pozor!Zasklení verandy v zemi, jejíž cena přesahuje náklady na samotný venkovský dům, není nejvhodnější možností.Při určování materiálu výroby nezapomeňte spočítat cenovou složku vašeho návrhu.

Doporučujeme přečíst:

Cena zasklené verandy hodně závisí na typu (teplého nebo studeného) zasklení.Panoramatické zasklení a zasklení verandy v zemi dřevěnými okny jsou považovány za drahé.

Zasklení verandy, jejíž cena je v současné době velmi dostupná, je zasklení verandy z hliníku.Konstrukce z PVC za ceny jsou uprostřed seznamu.

Stručně řečeno, stojí za zmínku, že v situaci s cenou vám může pomoci mini marketingový průzkum trhu stavebních materiálů pro zasklení verandy.Nejlepší je zobrazit informace o cenách od výrobce.Zkušenosti ukazují, že při přímých nákupech může být snížení nákladů až o 20%.

Měření výsledku zasklení verandy - vy a vaše rodina

Nestačí racionálně použít jednu z možností pro zasklení verandy.Je také nutné zajistit, aby všechny domácnosti dokázaly ocenit vzhled prosklené verandy.Při provádění předběžných výpočtů a studií nezapomeňte vzít v úvahu jejich názor.Nakonec se prosklená veranda stane místem rodinné relaxace.

Při výběru zasklení verandy v venkovském domě nebo v domě je nesmírně důležité věděttajemství pozitivních změn v tomto procesu.

Nové multifunkční průsvitné struktury s krásným vzhledem, trvanlivostí a bezpečností pomohou učinit verandu pohodlnou, praktickou a pohodlnou.

S jejich pomocí můžete učinit verandu tak vhodnou pro život v každém ročním období.Po vydržení všech rozměrů a dodržení instalačních a těsnicích opatření poskytnete prosklenou verandu snadnou péči a dlouhou životnost.