Zasklení lodžie "6 metrů"

Každý majitel lodžie, jejíž interiér je často ovlivňován pouličním prachem nebo sněhem, jej chce zlepšit tím nejlepším možným způsobem.Moderní trh stavebních služeb může nabídnout mnoho možností zasklení 6metrové lodžie, cena materiálů a různá designová řešení potěší každého bez ohledu na příjmy.První věc, kterou je třeba v tomto případě udělat, je pochopit, proč je zasklení lodžie přesně to, co se přesně vyžaduje.Pokud není problém s udržováním tepla nijak zvlášť znepokojivý, je ideální zasklení za použití jednokomorového dvojskla.Pokud plánujete přeměnit studenou lodžii na plnohodnotnou teplou místnost, měli byste dát přednost teplému zasklení pomocí dvoukomorového dvojskla ze 3 sklenic.

Poté je nutné určit velikost oken, materiál profilu, počet klapek a slepých klapek a vypočítat přibližné peněžní náklady s ohledem na všechny přípravné práce.

Zasklená plocha zabírá poměrně velké množství prostoru, a proto taková struktura váží docela hodně.Různé vibrace vyplývající z zatížení větrem jej mohou významně otřesit.Z tohoto důvodu se doporučuje zvolit lehké a odolné profily, můžete také připravit další podporu.

Je-li zasklení lodžie dlouhé 6 metrů, cena v tomto případě zahrnuje náklady na 4 hluché a 2 naklápěcí a zatáčkové konstrukce.

KdyPokud potřebujete jinou možnost pro umístění ventilů, měli byste zvážit, že konstrukce je vhodná pro její péči a další provoz.Pokud si chcete ve večerních hodinách vychutnat krásný výhled na zapadající slunce, pak zvažte možnost bezrámového zasklení.Kromě samotných okenních konstrukcí je třeba zvolit i odlivy pro instalaci, sítě proti hmyzu, vrcholy, jeden nebo jiný druh povrchové úpravy.

Doporučujeme přečíst:

Důležitým bodem je výběr společnosti provádějící instalaci oken.Je vhodné se předem zajímat o zkušenosti a pověst společnosti, kterou máte rádi, protože výsledek, který získáte, závisí na těchto faktorech.

Uspořádání jakékoli lodžie začíná především jejím zasklením.Metody zasklení jsou vybírány v závislosti na účelu, pro který se pak použije prostor lodžie.

Jedním z nejjednodušších a nejziskovějších z hlediska finančních a časových nákladů je zasklení lodžie „6 metrů“ za použití plastových nebo kovových rámů s obyčejným sklem.Tím je zajištěna dobrá těsnost místnosti, která je spolehlivě chráněna před silnými větry, sněhem, deštěm a extrémními teplotami.Jiným způsobem, dražším, je „eurosklení“, při kterém se provádí nejen instalace okenních konstrukcí, ale také další utěsnění spár, následované dokončením místnosti panely nebo obložením.Třetí způsob, nejdražší, ale také nejdražšíteplé, je zasklení lodžie plastovými okenními systémy s těsněním, izolací a obložením celého prostoru lodžie.

Obsah

Možnosti zasklení lodžie dlouhé 6 metrů

Moderní trh stavebnictví může nabídnout velké množství různých systémů, které se mohou otáčetobyčejná lodžie do obývacího pokoje.Některé společnosti nabízejí použití dřevěných rámů při zasklívání lodžie, ale jedním důležitým bodem, který je třeba vzít v úvahu, je, že přírodní materiály, i když jsou zpracovány pomocí nejkvalitnějších ochranných prostředků, nebudou schopny odolat mnoha vlivům prostředí, takže lodžie může rychle ztratit svůj původní vzhled.

Ocelové zasklení

Ocelové zasklení 6 metrů lodžie se používá velmi zřídka.Ocelová konstrukce je upevněna svařováním, poté je do rámů vloženo oválné sklo a utěsněno gumovým lemem.U tohoto způsobu zasklení zabraňují objemné rámy pronikání světla a neposkytují vysoce kvalitní zvukovou a tepelnou izolaci.

Hliníkový profil

Za jeden z nejpopulárnějších způsobů zasklení lodžií se považuje použití hliníkových profilů.

Takový materiál převyšuje mnoho provozních charakteristiknejen dřevo, ale také PVC.Spíše silný, ale zároveň lehký a tenký design může být posuvný a kyvný.Okenní systémy tohoto typu mohou poskytovat vysoce kvalitní tepelnou izolaci místnosti, aniž by narušovaly estetickou složku, a to jak zvenčí, tak zevnitř.
Jedním z nejúspěšnějších způsobů vybavení lodžie bude instalace okenního systému z PVC.Jednoduché okenní bloky v takových případech zpravidla nejsou vhodné, proto se doporučuje použít lehký tříkomorový profil s jednokomorovým dvojsklem.Instalace takového zasklení se provádí na cihlové nebo betonové oplocení lodžie.

​​

Bezrámové zasklení podle finské technologie se považuje za nejestetičtější a nejmodernější.V tomto případě konstrukce zahrnuje dva hliníkové profily, podél nichž se skleněné křídla 8 mm, sklopené proti zdi „knihou“, pohybují pomocí válečkového mechanismu.Náklady na zasklení lodžie „6 metrů“ podle finské technologie jsou poměrně vysoké, ale získaný výsledek plně odůvodňuje náklady.