Výprodej kuřat na chemii!Výsledky nezávislých odborných znalostí

Antibiotika byla detekována v každém vzorku a tři z pěti kuřat našli injekční značky ke zvýšení tělesné hmotnosti.Podle odborníků existuje řada producentů, jejichž kuřata by se neměla kupovat.Nezávislý tým pro kontrolu výrobků testoval několik vzorků kuřat kotle.Studie byla provedena na kuřatech slavných výrobců: Petruha, Petelinka, Troekurovo, kuřecí království, Latif Halal.Jaké byly výsledky testu?

Obsah

Antibiotika

Každýve vzorku byla detekována antibiotika.Výrobce poskytuje kuřatům lék za účelem prevence a ochrany před infekcí.To urychluje jejich růst a přežití.Stejný test kuřat byl proveden před rokem, ale Roskontrol nenašel stopy antibiotik.Nyní je léčivo obsaženo v každém vzorku.

Přestože se antibiotika rychle vylučují z těla, musí výrobce léčivo odstranit několik dní před porážkou, aby se odstranily všechny stopy léčiva.Na základě získaných výsledků je však zřejmé, že spěchá.Výsledkem je, že kupující spolu s drůbežím masem obdrží určitou dávku léku.Používáte-li tyto produkty po dlouhou dobu, pak se u člověka může nejprve rozvinout závislost a poté alergie a dysbióza.

Doporučená četba:
Vstřikování

Během inspekce byly také zjištěny stopy injekcí.Pro rychlé zvýšení hmotnosti kuřat jim výrobce představuje fyziologický roztok.Experti našli stopy injekcí v kuřecím království, Petruha a Latif Halal.Nedoporučují kupovat takové maso, protože kupující obdrží produkty nízké kvality s rezidui antibiotik, oteklé svalové vlákna.A označení obsahuje nepřesné informace o množství bílkovin a tuků v produktu.

Kupujete kuře od těchto výrobců?
  • ]
)
Výsledky
Načítání ...

Fosfor

U masa takových značek, jako jsou Troekurovo a Petelinka, nebyly nalezeny žádné stopy po injekcích, ale tam našli vysoký obsah fosforu.Tento prvek udržuje vlhkost v drůbežím mase.Samozřejmě, kuře obvykle neshromažďuje fosfor v takovém množství, ale přinejmenším neexistuje žádné umělé čerpání solnými roztoky.

Existují také pozitivní aspekty.Kuřata jsou nyní méně mastná a obsahují více bílkovin, než je uvedeno na etiketě.Neexistují také žádné patogeny, E. coli,stimulanty a růstové hormony.

Jak jsou kuřata čerpána