Vynikající nápady pro přípravu jídla: zdravé menu bez brambor a bramborových nudlí

Ti, kteří cestují vlakem, jsou obeznámeni s vůní instantní nudle, kterou se nikde neskryjete.Koření v této misce je tak „přelité“, že pak ještě dlouho nezmizí z kočáru.Uzené maso česneku, klobásy, šťavnaté ovoce, rajčata nejsou o nic lepší - to vše může také cítit, unikat, zašpinit se.Doporučujeme zvážit možnosti pro chutné, uspokojivé a hlavně levné večeře, které budou pro vás užitečné a nepřinesou nepohodlí vašim sousedům.

Obsah

Pohankové vločky

Rychlá kaše z pohankových vloček se vaří v hrnku s vroucí vodou.Takové jídlo vypadá chutný, chuť nelze odlišit od normální vařené pohankové kaše.Prodává se v obchodech, vedle vloček Hercules.Nalijte do sáčku, zavřete sponu a nalejte do hrnku ve vlaku, vařte s vroucí vodou v poměru 1: 2 (2 díly vody), chvíli počkejte a lahodně se najíst.

Pro změnu můžete do pohankových vloček přidat sušené koření, vařené vejce, klobásu a také můžete přidat porcovanou smetanu a trochu cukru - bude to vypadat jako mléčná kaše.Pohanková jádra mohou být také dušená, ale je lepší doma v termoskách, a pak, pokud je to nutné, se najíst a jíst.Je mnohem chutnější a zdravější než „nudle“ a jiné nudle.

Ze stejného principu můžete vzít i herkules, pšeničné vločky.Hlavní věc je, že balíček říká "nevyžadují vaření."

)Zmrazený tvaroh

Tento produkt je užitečný k snídani, takže pokud váš vlak odjíždí v noci, cestujte nejméně 24 hodin, zamrzněte v porcích části plátky tvarohu spolu s cukrem, marmeládou a můžete jej dostat do vlakua dát na polici.Ráno je snídaně připravena.Porcovanou misku s víkem lze u oběda omýt a vyrobit pro stejné pohanky.

Zelenina a ovoce

Ne každému se líbí jídlo, které poskytuje hodně šťávy.Například pomeranče se obtížně loupají, stříkají, musíte si umýt ruce.Je mnohem pohodlnější vzít kartáč hroznů.Husté bobule nepraskly, jsou vhodné k jídlu.A pokud si koupíte bezsemennou odrůdu, pak je ještě chutnější a praktičtější.

Rajčata mohou být nakrájena předem, ale budou vzdušná, takže je lepší dělat s různými třešněmi - o něco dražší, ale bez rizika posypání.

Krájené tvarohové sýry a jiné sýry

Malé balení tvarohových sýrů je vynikajícím výstupem pro ty, kteří sledují výživu a postavu.Řezané předem, zabalte do přilnavé fólie nebo ležel v nádobě a je připraveno občerstvení.Můžete také nasekat tvrdý sýr, dát si ho na kousek chleba a pochutnat si na snídani.

Ukázkové menu pro den

Pro ty, kteří jdouzpůsob, jak je vhodný výběr produktů na jeden den:

  • K snídani tvaroh se zakysanou smetanou;
  • Snack hrozny, trochu loupané arašídy;
  • K obědu pohanka z obilovin vyrobená z obilovin s čerstvou zeleninou (cherry rajčata, okurka), koření;
  • Občerstvení - buchta s malou lahví ultrapasterizovaného dětského mléka (je uložena mimo chladničku a prodávána v malých nádobách s pevným víkem);
  • K večeři rýžové cereálie ve formě obilovin, zeleniny.

Můžete pít čaj s sušenkami několikrát a muži mohou používat hranolky vyrobené z trhaného nebo kuřecího masa.Je dobré vzít vakuově sušenou drůbež ptáka - produkt necítí, je balen v malých porcích a jezený najednou.

Rada

Nezapomeňte, že auto je veřejné místo.A pokud nejste alergičtí na citrusové plody, koření, pak vaši sousedé mohou mít takovou katastrofu.Znalci horkého koření, česneku a chutných koření by se měli bez těchto produktů na cestách obejít, protože není obtížné čekat 2-3 dny, ale sousedé budou vděční.Přemýšlejme nejen o sobě a výlety budou mnohem příjemnější.