Výhody starých záclon pro sprchy na farmě a na dovolené

Položky osobní hygieny by měly být měněny tak často, jak je to možné, to platí i pro sprchové závěsy.Doporučujeme, abyste si zakoupili novou záclonu každé 3-4 měsíce.Tím se zabrání tvorbě plísní a zápachu vlhkosti.Ale nespěchejte vyhodit staré závěsy do sprchy, to může být vždy užitečné v domácnosti.Slouží jako vynikající ochrana nábytku při opravách, základ pro dětskou hru nebo improvizovaný bazén atd.Seznámíme se s nejneobvyklejšími možnostmi použití staré sprchové závěsy.

Obsah

Ochrana podlah a nábytku v domě během opravy

Pokud plánujete opravy, nebudete moci najít lepší ochranu podlah před nátěry a jinými stavebními materiály, odpadky než staré sprchové závěsy.Takový materiál pokryje velkou plochu, snadno se čistí od nečistot, takže je lze použít několikrát.

Používáte na farmě staré sprchové závěsy?
Výsledky
Načítám ...

Zástěra pro tvůrčí činnost

Má-li sprchový závěs krásný ornament, můžete z něj udělat zástěru pro opakované použití pro kreativní aktivity s dětmi.Za tímto účelem je ze sprchové záclony vyříznut obdélník o požadované délce.Uprostřed je vytvořen otvor pro hlavu.Pro snadné použití zástěry je možné přišít boční vázanky.

Obaly na odkládání šatních skříní

Poměrně často se objevují zvláštní obaly na oděvy vyrobené z tašek nebo polyethylenu.Dokonale chrání šatní skříň před prachem.S tímto úkolem se také dokáže vyrovnat sprchový závěs.Tyto kryty jsou skvělé pro uložení koupacích doplňků, pokud jste šli na dovolenou.Stačí vložit mokré věci do polyethylenu a jiné věci nezmočí.

Ubrousky do kuchyňského stolu

Není nutné kupovat speciální stojany a ubrousky na stůl.Můžete si je sami vyrobit pomocí staré sprchové závěsy.K tomu je materiál důkladně omyt.Poté musíte vystřihnout vinylovou fólii a vyrobit ubrousky stejné velikosti (čtvercové, obdélníkové atd.).Hlavní věcí je být schopen manipulovat se šicím strojem a krásně a elegantně opláštit hrany.

Čalouněná sedadla starých židlí

Pokud jsou vaše stoličky nebo židle opotřebované, nespěchejte a nevyhazujte nábytek.Všechny chyby a znaky starého nábytku lze zakrýt sprchovým závěsem.Důkladně očistěte povrchy a vyměňte čalounění.Aktualizovaná položka interiéruBude to vypadat moderně a stylově.Takový čalounický materiál odpuzuje vodu, snadno se čistí a nebojí se znečištění.

Potahy a potahy na matrace

Proč utrácet peníze za hotové potahy na matrace, naftový hadřík na ochranu matrace před jakýmkoli znečištěním nebo „překvapením“ (což je důležité, pokud jsou v domě malé děti,domácí zvířata nebo lidé trpící chorobami, které způsobují problémy s močením), pokud je můžete sami vyrobit ze starých záclon do sprchy?

Proměňte jej v ochranný potah matrace.K tomu jsou elastické rohy našity do rohů záclony, která drží kryt na lůžku.Pro výrobu potahů na matrace se používají syntetické polyesterové žaluzie, impregnované vodotěsným povlakem.

Vrh na piknik

Pokud jste vyšli ven a nechcete kazit látkový odpad, můžete použít sprchový závěs.Z tohoto důvodu jsou držáky předem odříznuty.Hrany pro krásu lze sešít na psacím stroji.Sedět na takovém lůžkovině samozřejmě není nutné.Clonu můžete použít jako ochranu proti pronikání vlhkosti do hlavního steliva.Za tímto účelem je nejprve položena opona na zemi a navíc obyčejný vrh na piknik.

Spolehlivé krytí pro domácí mazlíčky

Pokud má váš domácí mazlíček vlastní místo na spaní, může být zakrytostará sprchová opona.Odolný materiál neabsorbuje nepříjemné pachy, snadno se čistí, takže se nemusíte starat o pachy u vás doma.Zejména použití této podestýlky je důležité po procházce s domácím mazlíčkem na ulici v dešti.

Usnadnění čištění malých dětí

Pokud víte, že vaše dítě není upravené, ale jíst se svým malým dítětemProtože drobky a další potraviny jsou rozptýleny po podlaze, stojí za to položit pod vysokou židli starou sprchovou závěsu.Z toho pak můžete snadno otřít zbytky jídla rozptýlené dítětem.

Hrajte rohož pro děti

Pokud vaše děti rádi malovají na stěny a podlahu, pak stojí za to chránit tyto povrchy a navrhnout, aby děti kreslily na oponu.Na podlahu dětského pokoje rozprostřete široký polyethylen.Herní prostor se stává skvělým místem pro hraní s návrhářem, je snazší najít malé detaily.Zde můžete vyřezávat z plastelíny, kreslit pery s plstěnou špičkou nebo barvami prstů bez obav o čistotu podlahové krytiny.

Pokud stále máte starou bílou oponu, můžete ji namalovat sami.Takový podnik jistě osloví děti.Nakreslete domy, silnici, školu, park, postavy zvířat, malá auta atd. Na horní část obrázku.

Ochrana venkovního nábytku před vlhkostí

Staré sprchové závěsy lze použít jako ochranné potahy pro zahradní nábytek před počasím.Snadno se čistí od prachu a jiných ulicznečištění.Stačí prát pokrývky pravidelně.Zbytek času spolehlivě pokryjí zahradní nábytek.

Dětský bazén na pláži nebo v zemi

Pokud si odpočinete na moři, ale netoužíte po koupi nafukovacího bazénupro dítě nebo ne navíc peníze, lze jej snadno nahradit sprchovým závěsem.Chcete-li to provést, vykopejte velkou díru, která bude pokryta filmem.Poté se okraje záclony posypou mokrým pískem.Zbývá naplnit improvizovaný bazén vodou.Podobný design může být postaven v karanténě poblíž venkovského domu.

Spolehlivá pláštěnka

Sprchová clona může být vynikajícím materiálem pro výrobu nepromokavé pláštěnky.Kromě toho se jako druhá podšívka pro existující pláštěnku používá odolný materiál odpuzující vodu.

Kluzké a rychlé sáňky

Neměli byste kupovat speciální plastové sáňky pro klesání ze zasněženého kopce.K tomu můžete použít starý sprchový závěs, ke kterému je připojeno lano pro pohodlné použití.Takové sáňky mohou jezdit každé dítě.Hlavní věc je jezdit spolu.Osoba sedící vpředu musí táhnout olejovou utěrku přes sebe.

Sluneční clona

Rádi si odpočinete v přírodě, ale dávejte si pozor na spalující slunce?Vytvořte odolný stanový kemp.Za tímto účelemsprchový závěs lpí na kořenech nasazeného slunečníku.To umožní materiálu viset bez větví ze stromových větví.Markýzu lze použít jako šatnu, místo odpočinku nebo jako zdroj stínu v žáru.

Vodní skluzavka pro letní chatu

Děti a dospělí si tento druh zábavy určitě užijí.Jen rozložte sprchové závěsy na dvoře domu na svahu.Z výše uvedeného přiveďte hadici a zalijte materiál vodou.

Jak vidíte, i z tak zdánlivě zbytečné staré věci, jako je opotřebovaná sprchová opona, můžete pro celou rodinu vyrobit potřebné vnitřní předměty, doplňky a zábavu.Hlavní věc je být v tomto procesu kreativní.