Vaří se!Jak jsme nesmyslně klamáni v řetězových supermarketech

Jak často narazíte na podvádění v obchodě?V jednom z největších řetězců potravin v Rusku je tato situace již známa téměř každému zákazníkovi.Zde je poslední příklad: zakoupení kusu sýru Lamber s propagační cenovkou 189,99 rublů.pro balení do 230 g.Po kontrole na pokladně nebyl šek ověřen, ale doufáme v poctivost prodejců - a marně.Doma čteme cenovka, hodnota zboží je 224,99 rublů.ale toto je stará cena, bez propagace a slev.Ukazuje se, že sýr stojí 978,22 rublů.na 1 kg.

A všechno by bylo v pořádku, ale naše rodina nakupovala sýr po dlouhou dobu, víme o cenách.Balený produkt je dražší, podle hmotnosti se cena pohybuje mezi 600-800 rublů.za kg, proto bereme značku na sklad nebo slevu.A pak věnovala pozornost - nekontrolovali šek, ukázalo se, že jde o podvod.Je to ostuda.

Hledáme na internetu zásoby sýrů ve městě pro tento řetězec obchodů.Existuje jeden!Akce platí pro dnešek, sýr Lamber se prodává se slevou 15%.Proč od nás vzali víc?

Obsah

Pro koho jsou tyto reklamy určeny?

Pravděpodobně jsou všechny zásoby určeny k tomu, aby lidé důvěřovali a nekontrolovali.Můžete si to očistit a myslet si, že 35-50 rublů.nebo dokonce 100 rublů.- Ne tolik peněz.Ale věřte mi, je to hodně, zvlášť pro důchodce, a je nepříjemné cítit se podváděn.Jedendeset, dvacet kupujících bylo oklamáno a dobrý zisk pro obchod je připraven.

Jakmile byla kontrola u pokladny zkontrolována, bylo možné okamžitě uplatnit nárok a dosáhnout spravedlnosti.A nyní zbývá jen obviňovat z jejich vlastní nepřítomnosti a důvěryhodnosti.

Doporučujeme si přečíst:

Chtěl bych vyzvat všechny kupující - nenechte se oklamat.A připomenout prodejním zaměstnancům - nechodíme do obchodů jako sabotéři v minovém poli, kteří čekají na další trik, ale jako čestní občané, kteří za zboží platí a chtějí dostávat stejný poctivý výpočet.

Mimochodem, míchání zboží na polici, „zapomínání“ cenovek a zásob - to se již v některých federálních maloobchodních řetězcích stalo tradicí.Dávejte pozor, zkontrolujte kontroly ve všech obchodech - to platí pro všechny supermarkety a malé obchody v blízkosti domu.

Často se věnujete trikům obchodů s cenovkami?
Výsledky
Načítání ...

Videa kupujících podvádění v Pyaterochka