V roce 2019 se plánuje masivní odstranění zdravotního postižení, na koho bude inovace v první řadě zasažena?

Příští rok se počet příjemců důchodů v důsledku důchodové reformy výrazně sníží, a letos se plánuje snížení počtu osob se zdravotním postižením.Pokud společnost široce diskutuje o boji proti důchodcům v rámci důchodové reformy, pak je boj proti zdravotně postiženým skrytý.Státní manažeři si nemohou dovolit otevřít dvě veřejné fronty proti občanům najednou, i když nejsou schopni skrýt své plány.

Hlavním cílem je snížit sociální výdaje.Příjmy Ruské federace jsou rozdělovány tak, že prakticky není dost peněz na výplatu důchodů, přestože Rusko je považováno za nejbohatší stát na světě.Aby se situace napravila, dospěli prezident a vláda k jednomu rozhodnutí - ke snížení počtu důchodců.

Po důchodcích existuje další nejpočetnější kategorie - lidé se zdravotním postižením, vůči nimž má stát také rozpočtové závazky.Jsou vypláceny měsíční peněžité příspěvky - EDV, které ročně odebírají z ruské státní pokladny asi půl bilionu rublů.

Obsah

Výplatní listina uvádí skutečnosti

Postižená osoba dostává měsíční platby prostřednictvím penzijního fondu země.Dne 20. listopadu 2018 stanovila Státní duma rozpočet penzijního fondu na další dva roky.Účetní komora v závěru hlavního finančního dokumentu důchodového oddělení vzala na vědomí plány PF snížit počet příjemců dávek z 15 milionů 316 tisíc občanů na 14 milionů 930tisícTo znamená, že z počtu příjemců EDV bude vyloučeno 386 tisíc lidí.

Protože většina příjemců jsou lidé se zdravotním postižením, budou představovat drtivou většinu těch, kteří budou sníženi.Účetní komora uvádí, že stát sníží počet příjemců, protože sníží počet osob se zdravotním postižením.

Při snižování počtu osob se zdravotním postižením samozřejmě není nic špatného.Nakonec jeden ze zdravotně postižených nesní o návratu do šťastného a zdravého života.Účetní komora však poznamenává, že plány na snížení počtu osob se zdravotním postižením nemají s medicínou nic společného.

Doomsday pro zdravotně postižené

K rozpočtu PF byla připojena vysvětlující poznámka, která uvádí, že v roce 2019 bude 11,6 milionu lidí dostávat měsíční platby osobám se zdravotním postižením a v2020 - 11,4 milionu, v roce 2021 - 11,3 milionu.Ke snížení dojde 300 tisíc lidí.

Posuzujte tyto údaje blíže.V roce 2019 se počet příjemců sníží o 200 tisíc lidí av roce 2020 o 100 tisíc.Je možné, že stát v příštím roce uzdraví ze zdravotního postižení dvakrát tolik lidí než v roce 2020?A pokud vláda plánuje v příštím roce zavést takový účinný způsob léčení, proč by to měla odmítnout v roce 2020?

Takové léčení neexistuje, existuje však účinná metoda snižování sociálních výdajů.Takže úřad lékařské a sociálnívyšetření odstraní postižení a občan ztratí EDV z penzijního fondu.

Doporučujeme přečíst:

2019 je dlouhá Bartholomewova noc pro zdravotně postižené.Ale nemůžete to lidem dělat pořád, je to nebezpečné, protože v roce 2020 se úřady v lovu lidí se zdravotním postižením krátce přestanou.

Kdo byl v roce 2018 ze zákona jmenován zdravotním postižením?

Postižení bylo stále přiděleno občanům v případě zranění a zranění.Pro stanovení výše dávek a měsíčních plateb existují určité důvody, které jsou uvedeny v závěru EMS:

 1. Neurčitelná onemocnění, novotvary a nádory (maligní /benigní).
 2. Nemoci způsobené prací v nebezpečných odvětvích.
 3. Průmyslová zranění.
 4. Zranění utrpěla v důsledku nepřátelství.
 5. Radioaktivní kontaminace.
 6. ​​
 7. Vrozené postižení a postižení od dětství.

Zdravotní postižení je také způsobeno zdravotním postižením, defekty a narušením vnitřních orgánů v důsledku traumatu nebo od narození.Po lékařském vyšetření může být postižení přiřazeno v těchto případech:

 1. Respirační onemocnění: astma, transplantace plic, tuberkulóza, sarcidóza.
 2. Onemocnění oběhového systému: angina pectoris, aneuryzma, srdeční ischémie, přítomnost implantátů a srdeční abnormalityrytmus.
 3. Onemocnění trávicího ústrojí: vada čelisti, kostí obličeje, hepatitida, cholecystitida, chronická pankreatitida.
 4. Nemoci genitourinárního systému: pyelonefritida, selhání ledvin, nedostatek ledvin, nemoci pohlavních orgánů;
 5. Nemoci oběhového systému: transplantace orgánů, HIV, hemofilie, agranulocytóza.
 6. Onemocnění pojivové tkáně.
 7. Duševní poruchy.
 8. Hluchota, hluchoslepota, tracheostomie.
 9. Porušení endokrinního systému.
 10. Onkologie a novotvary.

Aby se potvrdil jeho status zdravotně postižené osoby, měl by pacient pravidelně navštěvovat zdravotnická zařízení.U osob se zdravotním postižením ve skupině 1 musí být tento postup proveden jednou za dva roky a u osob se zdravotním postižením ve skupinách 2 a 3 - jednou ročně.Podle potřeby lékaři stanoví opakované vyšetření dětí se zdravotním postižením.

Podle stávajících právních předpisů je nutné znovu přezkoumat zdravotní postižení před 1. dnem měsíce, který byl stanoven podle doporučení lékaře.Tento postup lze provést předem, ale pouze v případě změny zdravotního stavu občana.