V Evropě byly platy obyčejných Rusů připisovány otroku

Když se němečtí novináři dozvěděli o tom, kolik pracovních nákladů je pro migranty, zděšeni.A co by se stalo, kdyby věděli o výši mezd Rusů?Nejpravděpodobnější, seriózní západní měšťané prostě nevěří, že by takové částky mohly přežít.Jedno je jasné: slova „otrok“ a „vlastník otroka“ se dnes znovu používají.A jak jinak můžeme nazvat hluboký propast mezi realitami Evropy a Ruska.Pojďme si trochu promluvit.

Obsah

Co se děje na „rozpadajícím se Západu“

Vnímání života „s nimi“ a „s námi“ je úplně jiné.Nedávná německá publikace o afrických přistěhovalcích, kteří jsou zaneprázdněni sklizní v Itálii, vzbudila slušnou společnost.Popisy jsou velmi živé: teplo, sluneční svit, nikdo nechce pracovat, ale sklizeň musí být odebrána - majitelé najímají migranty, protože mohou být placeni méně a nikdo nevyžaduje pracovní podmínky.A to znamená, že neexistují žádné odbory, srážky pro daňové úřady, fondy a další, můžete dát peníze do svých rukou a nemyslet na problémy.

Po provedení šetření němečtí novináři zjistili míru utrpení afrických migrantů na slunných polích Itálie.A okamžitě tento druh činnosti otroctví.Ale jak špatné je všechno a co životní podmínky v Itálii, dokonce i při sklizni, si budou obyvatelé naší země myslet.

Zde je několik skutečností: migranti dostávají 35 EUR za den práce na poli a měsíčně se vyplácí přibližně 760 EUR nebo 58 tisíc rublů (21–22 pracovních dnů).odaktuální sazba.Ti, kteří dobře pracují, jsou placeni více.A to je plat otroka!To je přesně to, co si němečtí novináři myslí.

Je váš plat dostačující pro to nejnutnější?
Výsledky
Načítání ...

Co je v Rusku

Průměrná mzda v Ruské federaci za rok 2017 je přibližně 36 tisíc rublů.(470 EUR).A to je daleko od každého regionu, existují subjekty Ruské federace, kde je takový plat považován za velmi dobrý.A kdo vydělává „jako migrující otrok“?Portál trud.com vypočítal, že v Petrohradě stejnou částku vydělávají vysokoškolští učitelé, a to není vše.Průměrná mzda je zde 20–30 tisíc rublů, což je výrazně méně než u otroků z Itálie.

Doporučujeme si přečíst:

Význam slova „učitel“ v řečtině je otrok nebo otrok, který učí děti číst a psát.Také nazývali otroky jako učitelé, kteří učili další podobné práce sloužit pánům, dělat domácí úkoly.Ukazuje se, že učitel je otrok, cvičí ostatní otroky.

Ostatní kategorie státních zaměstnanců v naší zemi dostávají mzdy ještě méně a po důchodové reformě mzdy obecně klesnou.Pro důchodce je velmi obtížné najít práci,proto lidé chytí při každé příležitosti, jak vydělat peníze navíc, a to i za skromné ​​peníze.Pokud by odchod do důchodu ve věku 55–60 let pro muže a ženy dal Rusům právo na alespoň nějaký druh platby, zaručený příjem, budou nové reformy „produkovat“ nové typy otroků, které dosud historici a sociologové nepopisovali.

Samozřejmě v Evropě jsou ceny vyšší, úroveň poskytovaných služeb přesahuje naši úroveň poskytování - to je vše,ale kvalita života na Západě je vyšší.Hlavním problémem migrantů je nedostatek bezpečnosti, protože nejsou občany země, v níž se nacházejí a vydělávají.Musíte však připustit, že tento „problém“ jim nebrání v tom, aby si uplatnili svá práva, pohybovali se po zemi jakýmkoli směrem a dokonce i s penězi ve vaší kapse je léčení jednodušší, i když pro ně neexistuje žádné pojištění.Rusové to ani nemají.

Podle stejného portálu neposkytuje žádné z nejoblíbenějších profesí v Ruské federaci příjem na úrovni „otroků migrantů“ v Evropě.Téměř všechny velké ropné a plynárenské společnosti však zvýšily výši plateb členům představenstva - podle výsledků za 6 měsíců roku 2018 se zisk ukázal jako velmi významný.Například Lukoil zvýšil platby 8krát, pro každého vrcholového manažera činila částka 350 milionů rublů.A ve společnosti je 14 takových top manažerů.Znovu 350 mil. Rublů.přijal každého ze 14 lidí!
Gazprom Neft není příliš pozadu, tady kvůli platbámřízení za první polovinu roku 2018 trvalo 1,4 miliardy rublů.A to je téměř 1,5krát více než v roce 2017.Novatek zvýšil platby top manažerům o 48%, což činilo 2,1 miliardy rublů, Transneft o 36%, což je 895 milionů rublů, a čistý zisk Transneftu za první pololetí roku 2018 pokleslo 85%.

I když vás čísla překvapila, pamatujte: tam, kde jsou otroci, jsou pánové.Rozhodněte se, kterou vrstvu si vyberete, rozhodněte se sami - uvedli jsme pouze některá fakta a částky.