Užitečné použití konvenční kovové houby pro jiné účely

Kovové žínky nejsou nejoblíbenějším doplňkem v domácnosti.Teflonové nádobí se těmito houbičkami nečistí a staré pánve se sazemi jsou již dlouho vyřazovány.Takže houby leží, čekají na odeslání do země nebo v popelnici.Nespěchejte, „kalina“ vyrobená z kovu se může stát užitečnou, stačí se podívat na několik možností jejího použití.

Obsah

Pro výrobu dřeva

Aby se z nové komody stala stará věc, není nutné ji předávat z generace na generaci po dobu 150 let, stačí houba.

Proveďte:

  • vložte houbičku do sklenice;
  • nalije se octem;
  • v týdnu dostávají „železný“ ocet;
  • jej přikryjeme dřevem.

Efekt zpracování překoná všechna očekávání - získá se dokonale stárnuté pole, které je vyčištěno a lakováno.Tuto metodu stárnutí používají někteří nedbalí výrobci „starožitného nábytku“.

Pro loupání zeleniny

Mladé brambory nebo mrkev mají takovou tenkou pokožku, že dokonce i hospodyně odstraní hodně buničiny.Po několika pohybech kovové houby se slupka zeleniny odstraní bez velkého úsilí.

Už jste někdy použili kovovou houbu pro jiné účely? ​​
Výsledky
Načítání ...

Pro čištění ryb

Těžký rozsah karasu je velmi obtížný odstranit.Chcete-li netrpět nožem, postupujte takto:

  • vezme silnou desku a 2-3 kovové houby;
  • šroubové nebo nehtové houbičky na prkno;
  • používají domácí nástroj k odstranění šupin z jakékoli ryby.

Pracují venku, protože váhy se od sebe liší různými směry.

Jako brusný papír

K přípravě ohýbané části pro lakování se čistí kovovou houbou.Plastová houba se ohýbá dobře, dosáhne nejsložitějších míst a tenkých ohybů.Aby byla rukojeť lopaty hladká a aby na rukou nebyly mozoly, je ošetřena kovovou houbou.

Pro ostření a zpracování nástroje

Aby se tupé nůžky staly ostrými, musí „vyřezat“ houbu.Současně budou zrezivělé nože vyčištěny.Houbajte na jakékoli nástroje, například na kopečky, hrábě.Obzvláště výhodné je provádět zpracování po zimní sezóně, kdy nástroje, které stály v kůlně, jsou v místech spojení s držadlem korodovány.

Jako filtr pro dřez

Vložením houby do vypouštěcího otvoru získáte vynikající filtr.Například při loupání mladých brambornebo mrkev, malé kousky kůže padají do kontejneru.Po omytí čisté zeleniny se filtrační houba vyhodí.

Na co používáte kovovou houbu?
    Výsledky
Načítání ...

Pro turisty bude užitečný neobvyklý hack s houbou: položte železné nitě na póly baterie, houba bude svítit,rozsvítí poutač - bude oheň a teplo.A se železnou houbou je snadné vyčistit gumovou podešev od nečistot, malých kamenů a dřevěných otřepů.