Užitečná řemesla ze starých PVC trubek vám usnadní život

Pokud máte kolem potrubí PVC, neskočte, abyste je zahodili.Materiál je vhodný nejen pro vytvoření potrubního systému, ale také pro usnadnění života v zemi.Materiál s jednoduchým ohřevem se snadno ohýbá, nezhoršuje se vlivem vnějšího prostředí a nemá prakticky žádnou váhu.Nabízíme několik nápadů, jak používat staré PVC trubky - určitě si budete užívat řemesla, která budou pohodlná a krásná.

Nápady pro použití trubek z PVC

Řekněme, že čas pro řemesla je neomezený: v jarním uspořádání rámů a secích strojů usnadní výsadbu plodin, v létě můžete začít zdobit místo a na podzim se ploty, které pomohou zima keřůa bobule.Vezměte tedy na vědomí:

Pro skladování zavlažovacích hadicje užitečná široká plastová trubka .Sestavte a upevněte pomocí trubkových segmentů - hadice nebudou rozptýleny po místě.Do potrubí můžete také vložit tenkou hadici, která se vždy krouží.

Ruční secí strojje vhodný, při výsevu hrášku, fazole, kukuřice se nemusíte ohýbat.

Zalévání na loži trubek- snadné, stačí zavlažovací mřížku se správným výpočtem průměru otvorů.

Rozdělte trubku na kousky, upevněte kusy na nástěnné držákypro zahradní nářadí .

Prvky s velkým průměrem se hodí pro jahodovou věž- je krásná a prakticky nezabírá prostor.

K ochraně lůžkaje vhodné umístit také podpěry keřů, rajčat a trubek z PVC.

Široké prvky mohou být obloženy mozaikou, což vede kelegantním květináčům .Upevněte je na rošt z PVC trubek, všechny fragmenty, které zůstanou po opravě potrubí, budou vyřešeny.

Krmítka pro ptákyjsou malé kousky potrubí, které lze zavěsit na jakýkoli strom.

Umístěním kusu PVC prvku vedle rostliny je možné uspořádatkonstantní zavlažování .

Zajišťovací rámvyrobený z PVC trubky je ideálním řešením.

Vertikální secí stroj je úkolem pro začátečníky.Můžete mít jiný průměr a vytvořit si vlastní secí stroj pro každou plodinu.

Plastové trubky vytvářejí velmikrásné pouliční osvětlení .Vytvořte sluneční lampu nebo vložte kazetu, řádně ji upevněte, ozdobte celou strukturu podšívkou nahoře, zašroubujte lampu a máte hotovo - nikdo takovou lampu nebude mít.

Používáte na farmě staré trubky z PVC?
Výsledky
Načítání ...