Úžasné vlastnosti pravidelného citronu, které jste netušili

Citron nakrájíme, posypeme solí a necháme přes noc.Zkuste to, ráno vás překvapí výsledek.V místnosti nezůstane jediný nepříjemný zápach, včetně cigaret nebo spáleného mléka, smažených ryb.Nevěděli jste?A my vám řekneme proč!

Obsah

Citron - lék na všechno

Citrusové plody se již dlouhou dobu staly držiteli rekordů v aplikační variabilitě.Šupky z pomerančů a mandarinek dodávají prádlu vynikající vůni, a pokud vyloupete poniklovanou konvici citronovou kůrou, bude jiskřit jako zbrusu nový.

Kapka citronové šťávy smíchaná se špetkou jedlé sody vyčistí saze ze sporáku a pokud vložíte hrst krusty všech citrusů do dobře nošených bot, boty se znovu rozmnoží.

Citrusy přinášejí tělu ještě větší výhody: odstraňují toxiny, normalizují krevní tlak a odstraňují zánět, což je užitečné pro lidi se zvětšenými póry v obličeji a akné.Kromě toho má citronová šťáva bělicí vlastnosti, přidejte pár kapek do oleje na obličeji, po týdnu se pokožka stane sametovou a matně bílou.Je to krásné.

Citron je přírodní dezinfekční prostředek.Tato vlastnost je jedinečná a použitelná v různých oborech kosmetologie, domácnosti.Pokud jste alergický na jakékoli osvěžovače a vůně - vyhoďte je bez ohlédnutí a naplňte chladničku citrony.

Jak používat

Řez obyčejného citronu rozdělte na 4 části, aby se kousky úplně neoddělovaly.Posypeme solí a necháme přes noc v jakékoli místnosti.Pro velké pokoje se hodí několik citronů, jeden stačí pro auto nebo záchod.Ráno od nepříjemných pachů nebude žádná stopa.

S plátkem citronu a soli můžete nejen kousat tequilu, ale také utírat prkénko, nůž bude cítit jako maso, ryba zmizí.Citron se vyrovná s pachem sledě.Kromě odstranění nepříjemných vonných látek produkt dezinfikuje dobře a bakterie ničí o 100%.