Účinné tipy a pravidla pro kompaktní skladování obuvi v malé chodbě

Řekněte mi, jste spokojeni se systémem pro ukládání obuvi v chodbě?Líbí se vám položit na podlahu pantofle, boty, dřeváky a sandály, abyste viděli každý pár nebo všechno, co je vyhozeno dohromady?Pojďme mluvit o tom, jak dát věci do pořádku na malé chodbě 1x2 m, pokud je rodina velká s dětmi a babičkami.

Obsah

Pravidla organizace a skladování

Ideálně pro každéhoměly by být na místě boty.Všechny „oděvy pro chodidla“ nemohou tolerovat nedbalé zacházení: není možné rozdrtit, dát jednu hromádku a házet.Čím lépe jsou boty uloženy, tím déle vydrží.Nyní se podívejme, kolik párů je v hale rodiny 3-4 osob: 2-3 páry pro mámu, pár bot pro otce, 2 páry pro babičku a 4-5 párů dětských sandálů, bot, tenisek a dalších věcí.

Aby všechny tyto věci neležely pod nohama, je důležité vytvořit úložný systém.V našich zeměpisných šířkách se to hodí, když se během dne snadno změní klima: ráno slunce, večerní deště.

A malá tajemství pro udržení čistoty:

  • Podložka na boty u dveří „shromáždí“ veškerou špínu z ulice.Pokud je koberec pogumován krátkou tvrdou hromádkou, písek a prach se nedostanou do domu.Je přísně zakázáno, aby domácí pracovníci šli dále než koberec v botách.Lepší je, aby byl velký, aby si každý mohl pohodlně sundat boty.

  • Lehký podnos na boty zachrání dům v demo sezóně před nečistotami.Palety jsou velmi levné, ale mají různé hloubky.Můžepoložte rošt na dno palety, aby se boty „neusytily“ a rychleji odtékaly z deště.

Mimochodem, dobrý nápad položit dno palety malými oblázky je krásný a praktický.A i když jsou v domě těsnění, nikdy si nevezmou paletu za toaletu - nemají rádi oblázky.

Možnosti pro vytvoření úložného systému

Železářství nabízí mnoho možností pro skříňky, galoše a jiné vzory pro skladování obuvi.Pojďme analyzovat některé z nich:

  • Galoshnitsa.Je to pohodlné a kompaktní.Možnosti výšky /šířky se velmi liší.Výrobní materiály se také liší - od lehkého plastu po masivní kované železo.Můžete si vybrat vysokou víceúrovňovou šířku 20-25 cm, která bude stát i v nejmenším vestibulu a pojme všechny páry bot, ale pouze podél - úzké police vám neumožní položit boty.

Výstup: vyberte galošnik s vysokými schody a vložte kolíky na kolíky řadou.Takové plastové podložky jsou v obuvi nebo železářství.Stojí to penny, ale je mimořádně výhodné na ně nasadit boty, kromě toho boty na nosníku nebudou spočívat, což znamená, že zůstanou dlouhou dobu nedotčeny.

  • Poufy, lavice s kabrioletem.Uvnitř je dostatek volného místa pro uložení několika párů bot.ObzvláštěDobrá volba pro rodiny s dětmi, kde si rádi sednou boty.

  • Police ve tvaru kovového zakřiveného profilu.Snadno namontujte na zeď, uvnitř skříně.Není to levné, od 4,5-5 tr, ale s pečlivostí je tento design vyroben nezávisle.

  • Pokud je ve vstupní hale již skříň, je zde výklenek, můžete tam namontovat polici.Nemám pocit, že bych prolomil zdi, k záchraně přijdou teleskopické police.Rychle se klouzají od sebe na požadovanou délku /šířku a pojmou jakýkoli počet bot.

A nezapomeňte na zboží z Číny.Pracovití lidé nabízejí kompaktní police pro každý pár bot.Vypadá to jako písmeno "P" - výška je přesně jedna bota, délka je pár bot.Druhý pár stoupá nad nebo pod.Udělejte to sami ze starých krabic - snadné a jednoduché.A boty budou v perfektním pořádku.

Video o skladování letní a polobotky

Video o skladování zimní obuvi