Tyto věci u vás doma způsobují únavu a špatnou náladu.

Pokud přijdete z práce domů, všimnete si neuvěřitelné únavy, i po světelném dni neodpisujte vše pro špatné počasí.Důvod může být v obyčejných věcech, které způsobují únavu.Zjevně se jedná o běžné interiérové ​​doplňky, doplňky, ale stávají se nepříjemným faktorem, který způsobuje nepohodlí.

Obsah

TV na pozadí

Bolest hlavy, agresivita, únava - to vše jsou důsledky neustále pracující televize.Modré pozadí navíc negativně ovlivňuje produkci hormonu melatoninu v noci.Konkrétně tento hormon reguluje cirkadiánní rytmy.Porušení těla - jedná se o fyzické, emoční přetížení, nemožnost normálního spánku a další potíže.

Cítíte se často unaveni, když přijdete nebo zůstanete doma?
  • )
Výsledky
) Načítání ...

Miniaplikace v ložnici

Blikající obrazovka je stejně špatná jako neustále fungující televizor.A pokud se upozornění objeví během noci, musí mozekbude reagovat, bude narušen spánek.Psychologové říkají, že vlnové záření ze smartphonů zapnutých má nepříznivý dopad na psychiku, takže je člověk závislý.Pokud není možné gadget úplně vypnout, měl by být nastaven do tichého režimu.

Odpadky a nečistoty

Plná přihrádka, nepořádek v místnosti - to vše nepřispívá k relaxaci.Vzhled rozptýlených věcí může vést k depresi - to je další důvod k vyřešení bytu.Neustálý kolaps a množství odpadu v domácnosti vyvolávají mnoho psychologických onemocnění, včetně syndromu chronické únavy, nervových zhroucení.

Nízká teplota

Na rozdíl od všeobecného přesvědčení, chlad nepomáhá rozveselit.Když mrzne, člověk se začne zabalit do teplé přikrývky, chce horký čaj - to není na pohodlí, touha zahřát se je mnohem silnější.Dostatek ventilace před spaním na úlevu, ale konstantní nízká teplota vzduchu způsobuje únavu a podráždění.

Špatný zápach

Může to být vůně, která se vám vůbec nelíbí.Vůně levandule je zvlášť nepříjemná.Během experimentu bylo zjištěno, že vdechováním vůně levandule se lidé uvolňují a neustále chtějí spát - první známka morální a fyzické únavy.Chcete-li se zbavit negativního, změňte levandule na citrusové, mentolské, konvalinky nebo pačuli.

Povlečení

Na lůžku není místo pro syntetické textilie, protože tkaniny neabsorbují vlhkost a neudržují optimální teplotu.V chladu budou listy studené a v žáru bude dusno.„Zlomit“ z postele je jen o syntetice.Nezapomeňte na pohodlné příslušenství, kvalitní sezónní přikrývku a dobrou matraci.

Dokončit v chladných tónech

Skandinávský minimalismus a bělost je styl, který vždy zůstává trendy, ale neměl by být zneužíván.Příliš chladné odstíny stěn, podlah a stropů vytvářejí efekt „nemocničního pokoje“.Trochu vřelých přízvuků nebude bolet.Může to být pěkný polštář meruňkové barvy, obrázek s modrou oblohou, azurové moře - vše, co je potřeba pro relaxační dovolenou.

Nedostatek světla

Pokud je v bytě málo slunečního světla, přidejte žárovky.Nedostatek světelných paprsků způsobuje ospalost a únavu.Pro den je třeba záclony otevřít, večer nezapomeňte na lampy.Američtí vědci prokázali, že malá světelná zařízení jsou mnohem výhodnější než velký lustr.

Tukatá a těžká jídla se silnými nápoji

Přetížením žaludku před spaním se člověk dostaví na potíže s usínáním.A nedostatek normálního spánku je příčinou únavy.Kromě toho jsou jednoduché jednoduché uhlohydráty v pase extra centimetry.Proto je lepší než jít spát, těžké a tučná jídla, pivo nebo víno odmítnout.