Tyto věci u vás doma přitahují chudobu a nabývají síly

Mnoho snů o bohatství, ale je nepravděpodobné, že by se tyto sny ve skutečnosti kdy uskutečnily, pokud se nedíváte a dáte věci do pořádku ve svém vlastním domě.Ukazuje se, že prostor ovlivňuje myšlenky a náladu člověka.Zapojte se do obecného čtení vašeho domova - místo, kde byste měli čerpat sílu.Zbavte se věcí, které odebírají veškerou vaši energii a sílu.

Obsah

Malý odpad

Zbavte se malých bonbónů, šeků, bankovek, lístků a jiného papírového odpadu, který se shromažďuje v kapsách na oblečení a peněženkách.

Položte věci do dvojic

Nenechávejte ponožku bez páru nebo lyže bez hole.Nepohazujte prostor osamělými věcmi.Například do koše by měl být zaslán osamělý střevíček.

Rozbité nádobí

Pokud je váš oblíbený šálek prasklý nebo se na něm objevil čip, neměli byste jej nechat pro další použití, je lepší konečně rozbít tato jídla pro štěstí.Usilujte pouze o to nejlepší, včetně dobrých jídel.

Staré oblečení

Zvažte svůj šatník úplně, pokud existují věci, které nelze vyčistit, neboChcete-li opravit, vyhoďte je bez lítosti.Oblečení s roztrženými knoflíky, rozbitým bleskem nebo vybledlou barvou naznačuje, že vám věc dobře posloužila, a je čas se s ní rozloučit.

Vadné hodinky

Neskladujte hodinky, které přestaly fungovat a nelze je opravit.Lepší prostor pro nové věci a samozřejmě peníze.