Tyto položky přitahují štěstí a prosperitu vašeho domova.

Věříte ve znamení, v talismany a hodně štěstí?Pokud tomu tak není, pak marně - dokonce i věda uznává existenci neviditelných toků energie, které mohou přinést úspěch a naladit člověka na pohodu.Pokud ano, jsme si jisti, že ve vašem životě se všechny události stanou nepostradatelnou výhodou a černá čára se vždy ukáže jen jako vzlet!

Připravili jsme pro vás seznam věcí, které jsou užitečné pro domov a které přitahují pozitivní energii a dokonce pomáhají zbavit se negativního.Podívejte se, přečtěte si, vyberte a nechte ve svém domě vládnout prosperitě a prosperitě!

Obsah

Podkova

Dnes se v obchodech se suvenýry prodávají různé podkovy - od mikroskopických podkov, které lze nosit namísto přívěsku na klíč k velmi působivým.Talisman je ale přesněskutečnou podkovou , lepší, než kůň ztratil na útěku.A je lepší najít takovou věc náhodou, nebo se alespoň ujistit, že nález byl zcela neočekávaný.

Jak pověsit? Předpokládá se, že „rohy“ podkovy by měly být nasměrovány vzhůru, ale neexistuje shoda - vše záleží na cílech.Pokud jsou „rohy“ nahoře, dům se stává „šálkem“ pro hromadění štěstí, štěstí, bohatství a se „rohy“ sníženým, milost „vylévá“ na všechny lidi žijící v domě - vyberte si sami!

Zlato

Dům by měl mít vždysklenici čerstvého medu- produkt přitahuje bohatství, má zvláštní sílu k vyrovnání konfliktů a naplnění domu harmonií.I když nevěříte v „šťastné“ rysy medu, ať je produkt v domě stejně - je to také chutný lék na případné neštěstí.Je pravda, že říkají, že pokud je med zkažený nebo cukrovaný, musíte se ho rychleji zbavit, ale o to lépe - v domě bude vždy čerstvý a voňavý dezert.

Drahokam

Takový krystal milovaný našimi předky není jen krásné brýle a drahé cukrové mísy, je to minerál, který přitahuje čistotu domu a ve všech jeho projevech.Crystal vás ochrání před negativními myšlenkami, „vyčistí“ dům před plýtváním energií, zabrání zlu na cti a dokonce pomůže vyhnout se zbytečným výdajům.

Předpokládá se, že nejlepším amuletem jekřišťálová pyramida , které se prodávají v obchodech se suvenýry.Ale je obtížné ověřit kvalitu tohoto produktu, navíc zjistit pravost minerálu, takže pokud se vám nepodařilo koupit pyramidu, nebojte se - levné drahokamové přívěsky se prodávají v klenotnictví.

A pokud vaše babička zdědila sklenice, vázy, cukrové třtiny vyrobené z pravého minerálu - odvážně je umístěte na místo, kde dopadají sluneční paprsky, a starejte se o amulet jako jablko oka!

Žluté mince

Žluté znamená „zlaté“ azlato přitahuje zlato , ať je kdekoli.Najděte ve své peněžence žlutou maličkost a uložte ji do stejné křišťálové vázy.Možnost s „ropucha ropucha“ není také špatná, ale pouze sladká voda musí být nastavena přísně podle zákonů Feng Shui, jinak ropucha „nebude fungovat“.

Červená koule

Ano, pravidelná koule z červené vlny vám pomůže najít mír, prosperitu a prosperitu doma.Červené nitě přitahují bohatství, stávají se „vodícím nitem“, který přinese peníze do domu.Nechte míč ležet doma, ale nelepte v něm pletací jehlice, nedávejte nůžky do blízkosti nití - dejte to odděleně od vyšívání, můžete dokonce dát kouli zakoupenou za žluté mince do krásné křišťálové vázy.

Věříte v sílu amuletů?
Výsledky
Načítání ...

Jantarové

Minerál, který žije neuvěřitelným počtem let a z času na čas se stává krásnějším, má skutečně magické vlastnosti.Ve starověku byl jantar rozemlet na prášek a umožnil pít mléko lidem pohryzlým hadem, nemocným horečkou nebo neštovicemi.Amber byl svázán s zápěstí ženy a porod proběhl rychle, bezpečně, na děti byly nasazeny jantarové korálky, aby vyděsily všechny zlé duchy.Před svatbou umyli dívku z jantaru a manželství zesílilo,"Věčný."

Kusy zmrzlého „slunečního svitu“ jsou stále v úctě.Pokud chcete přinést štěstí domů, kupte si jantarovou figurku, ale pouze dárek!A amulet umístěte poblíž krystalu, kde dopadají sluneční paprsky. Jantarová bez slunce „onemocní“, musí přijímat teplo, světlo.