Tyto metody „úspory“ plýtvají penězi.

Každý z nás alespoň jednou slyšel „nejúčinnější radu“, jak ušetřit od „informovaných“ lidí nebo „zkušených“ manželek.Ale fungují všichni?Nabízíme seznam možností úspor, na které byste měli zapomenout.Přinejmenším čelte faktům a nezapomeňte vzít v úvahu skutečné náklady spojené s takovými „úsporami“.

Obsah

Nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci

A marně! Předpoklad, že dobrá věc nemůže být levná, je nejčastější mýtus.Nevěřte, že čím je produkt dražší, tím déle se bude nosit, a proto ušetří.Levná - neznamená špatné, ani drahé - neznamená dobré.V prodeji je spousta falešných značek, které nejsou specifické pro jednotlivé sezóny.

A i když jste měli štěstí, že jste chytili značkovou maličkost, pak 80% ceny je pouze cenou za název společnosti, která investuje do reklamy mnoho peněz na udržení image.Proč kupovat drahé „Apple“ gadgety, když technologie o něco méně rozvinutých společností bude sloužit neméně a bez ztráty kvality?Kromě toho se všechna zařízení morálně stávají zastaralými, takže je snazší používat levné a praktické produkty než platit půjčky.

Stojí za to oblékat se z druhé ruky a zachránit dobře

Nictakhle! Dnešní „kolapsy“ se řadí mezi butiky, jejichž ceny nejsou nižší než za nové věci.Je pravda, že kvalita některých „butiků“ se nezlepšila, ale přesvědčte se sami - základní věci na masovém trhu lze koupit mnohem levněji, a to bude nový produkt, a ne někdo, kdo se již nosí.

Nestojí za to mluvit o věcech prodávaných podle hmotnosti, určitě v nich nenajdete nic dobrého.Bazary z druhé ruky jsou užitečné při hledání vintage gizmos, ale je zde také otázka ceny.A mimochodem, žádná platforma cashback nenabízí obchody z druhé ruky, ale to je něco.

Vaše zeleninová a ovocná zahrada je levnější než trh

Další mýtusodlidé, kteří nepracovali na vlastních postelích.Pokud osoba žije v soukromém domě, má spoustu času na péči o zahradu, tato možnost je užitečná, ale pouze pro produkty, které nevyžadují investice do skleníků, kultivátorů, hnojiv a dalších.Ale pro obyvatele měst, kteří jdou do země jednou týdně, nebude tato možnost vůbec ekonomická - budete muset udělat dobrou investici, než získáte úrodu.To vše musí být zpracováno, uloženo ....

Je snazší a levnější koupit výrobky na trhu, a pokud chcete ušetřit, pak na velkoobchodním trhu. ​​

Velkoobchodní nákup potravinářských výrobků

Toto je dobrá volba při nákupu zboží vhodného pro dlouhodobé skladování.Ve všechV ostatních případech to povede ke zvýšení nákladů.K okamžitému nákupu a hodně peněz je potřeba.A pokud jste najednou dostal alergii na rajčata a máte jejich horu?Kam umístit přebytek?Opět platí, že náklady na zpracování, skladování.Proto byste měli pečlivě přistupovat k této radě a jasně vypočítat možnosti nabídky, sledovat trvanlivost veškerého zakoupeného zboží.

Uložíte?
  • ]
Výsledky
Načítám ...

) Osprchujte se místo vany

Metoda funguje, pokud nechcete, aby proud vody v koupelně, tj. Střídavě se nepřidávala studená a horká voda, umožňoval přebytečný tok do kanalizace.Druhou možností je mytí rychle, s vypnutou vodou při mytí.Poté jsou úspory zřejmé, ale možnost je vhodná v podmínkách velmi závažného finančního omezení.V opačném případě není shromažďování lázně a namáčení v ní dražší než sprchování tekoucí vodou.