Typické a hrubé chyby mistrů při instalaci podhledů

Samostatná instalace podhledů je věcí pouze řemeslníků se zkušenostmi a kvalifikací.Pokud si však objednáte službu ve společnosti, můžete získat výsledek, na který se majitel spoléhá.Proto odborníci hovoří o chybách, které se nejčastěji vyskytují při instalaci strečové textilie.

Obsah

Nemůžete se obejít bez dobrého měřiče

Společnost nabízí zaslání měřiče - souhlasím.Bezplatná služba vás nezavazuje nic dělat, ale přesné měření určí přibližný odhad.Je nemožné, aby zkušený odborník odpověděl za cenu, aniž by zkontroloval prostory.

Zde je důležité všechno - kvalita spojů, počet oken, potrubí, přítomnost potrubí pod stropem, integrita a materiál stěn atd.

)

Máte v domě /bytě zavěšené stropy?
Výsledky
Načítání ..

Po inspekci poskytne měřič výsledky s přihlédnutím k práci na posílení základny základny, pořízení potřebného počtu obrysů, plochy materiálu pro strop.

Strop byl roztaven

Blízkost osvětlení vůči napínací sítidříve nebo později vede k roztavení filmu.Totéž platí pro topná zařízení - potrubí, komíny a další konstrukce, všechny jsou izolované.Osvětlovací zařízení jsou od plátna oddělena termálními kroužky.

Znalecký posudek
Vladislav Ponomarev
Projektant, vynálezce
]
Když se místnost a film zahřívají, pistole není namířena přímo na PVC, teplota nezahrnuje více než +70 ° C.

Upevnění korálků

Nejoblíbenější možností montáže je technologie spojovacího materiálu s pevným upevněním zasklívací perle do bagety.Ale nikdo neví, jak dlouho zasklívací korálek vydrží.Nejmenší narušení napětí a prvek vyskočí z profilu, struktura se zhroutí.Upevnění Shtapikovy neumožňuje demontáž PVC fólie s opětovnou instalací.

Instalovali jste zavěšený strop sami?
Výsledky
Načítání ...

Harpuna je o něco dražší, ale praktičtější a odolnější.

Stropní plátno prošlo vlnami

Důvodem je nesprávné stříhání nebo přehřívání PVC fólie.Pokřivený nebo příliš zahřátý pás je obtížné správně napnout.Chyby lze zabránit, ale pouze po pečlivém měření a bez narušení techniky ohřevupokoje, filmy.

Při měření používají mistři vysoce přesná laserová zařízení.Pomáhají měřit stěny a brát v úvahu všechny hrboly jakékoli velikosti.

Profil pro plastové upevňovací prvky

PVC profily - rozpočtová verze materiálu, která má sklon se ohýbat v různých směrech.To je plus v konstrukci složitých tvarových tvarů, ale mínus z hlediska síly.Levné plastové profily nevydrží zatížení a roztaví se pod vlivem tepla - tvar natahovací textilie se zlomí.

Setkali jste se někdy s problémy po instalaci stretch stropu v nízké kvalitě?
Výsledky
Načítání ..

Trochu dražší hliníková bageta.Provedení s nezbytnou mírou tuhosti, odolnosti proti korozi a teplu.Hliník je pružný materiál, který se používá pro stavbu napínacích stropů různých tvarů.

A poslední tip - nevybírejte příliš levný materiál na zdobení stropu.Nekvalitní filmová plátna obsahují složky nebezpečné pro lidské zdraví.Při zahřívání uvolňuje PVC škodlivé látky do vzduchu v místnosti, které mohou způsobit různá onemocnění - od alergií až poastma

Chyby v instalaci zavěšeného stropu - fotografie