Tři vědecky ověřené způsoby, jak mít štěstí a vtáhnout štěstí do vašeho života

Chcete se stát „šťastným“ a získat ze života mnohem příjemnější chvíle?Profesor psychologie z Británie našel příčiny tohoto jevu a zjistil, jak se stát přisluhovačem osudu.

Obsah

Jaké jsou rozdíly mezi nešťastnými a nešťastnými

Profesor z Anglie zjistil, že ti šťastní měli vysoký stupeň extraverze.Zjednodušeně řečeno, tito lidé se často usmívají, udržují oční kontakt s účastníkem rozhovoru a nestydí se dívat na lidi v obličeji.

Ukazuje se, že společenská schopnost, otevřenost doslova přitahují štěstí.Ale lidé, kteří jsou náchylní k emocionálnímu uzavření, často zažívají úzkost, negativní emoce.

Na základě experimentů učinil profesor Wiseman řadu zajímavých závěrů.K určení úrovně vlivu úzkosti na člověka vědec požádal členy jedné skupiny, aby se podívali na pohybující se bod ve středu obrazovky monitoru.Po nějaké době se v rozích obrazovky objevily velké další body, které si všimli členové této skupiny.

Ale účastníci druhé skupiny profesor slíbil odměnu, pokud soustředí veškerou svou pozornost na ústřední bod.A nakonec byli lidé tak dychtiví získat peníze, že si nevšimli dalších bodů v rozích obrazovky.Stresujícípodmínka nás nutí nevidět to, co se objeví kolem, to znamená, že osoba vykonává úkol sama, ale nevidí jiné možnosti.

Lidé, kteří zažívají stres a zažívají stejný problém, jako v experimentu s určitým bodem, jsou od všeho nového zavřeni.Šťastní lidé si v prostředí všimnou nových věcí, ale zároveň neztrácejí ze zřetele hlavní úkol.

Další experiment je ještě více odhalující.Profesor dal oběma skupinám stejné noviny a požádal je, aby sčítaly fotografie.Pro poražené trvala lekce asi 2 minuty, ti šťastní dokončili úkol za pár sekund.Proč?Protože již na druhé straně novin byl nápis - přestaňte počítat, v novinách je jen 43 fotografií!Ti šťastní viděli, ale ti nešťastní ne.Ukazuje se, že štěstí není jen optimismus v životě, ale také zvýšená pozornost.

Doporučujeme si přečíst:

Tři způsoby, jak přilákat štěstí

Pro štěstí, můžete štěstí vtáhnout do svého života.Profesor požádal všechny účastníky experimentu, aby na měsíc prováděli jednoduchá cvičení.Výsledkem bylo, že 80% lidí potvrdilo, že se stali mnohem pozitivnějšími, v životě se objevilo mnoho příjemných okamžiků a štěstí „obrátilo tvář“.A cvičení jsou velmi jednoduchá!

1. Mysli na širší

Nebojte se, zda můžete dosáhnout svých cílů.Stres uzavře další slibné příležitosti.Musíte mít možnost vidět nové věci, být otevřeni a pak budete mít určitě šanci natáhnout svou šťastnou vstupenku.

2. Zacházejte se životem pozitivně

Pokud ve všem vidíte pouze negativní, bude to více a vitalita méně.Místo stěžování si na svůj vlastní život byste jí měli být vděční.Alespoň pro to, že se nestalo něco ještě horšího.

3. Udělejte, co jste nikdy předtím neudělali

A udělejte to hned teď!Obyčejné pneumatiky jsou více negativní.Pokud každý den existuje jedna a stejná věc, komunikujte s jedním okruhem lidí, dělejte stejnou práci, můžete jednoduše „jít ven“.Oživte rozmanitost.Můžete začít v malém - vydejte se na procházku z práce nebo se sbalte a jděte na výstavu, o které jste dlouho snili.Hlavní věc je opustit zónu pohodlí, obyčejnou.Podívejte se, štěstí se určitě vrátí do vašeho života.

Nedivte se těm, kteří se již narodili, s privilegii, můžete udělat více.Přestaňte obviňovat okolnosti, ostatní lidi a převzít odpovědnost za svůj život na sebe.To je vše, co potřebujete, abyste chytili štěstí za ocas.

Věříte v sílu amuletů?
Výsledky
Načítání ...