Státní duma šla na schůzku a platby za bydlení a komunální služby se sníží

Skvělá zpráva pro všechny Rusy - poslanci slyšeli žádosti a rozhořčení lidí a rozhodli se ukončit trhání z bytových a komunálních služeb.Občané země, jejichž byty nemají měřiče spotřeby, se brzy mohou osvobodit od obrovských částek plateb.Možná poslanci přijdou zákony a přestanou účtovat a počítat poplatky podle standardů, které jsou jasně počítány nikoli ve prospěch běžného spotřebitele.

Obsah

Jak hodláte zavést nové výpočty

Pokud je zákonem zrušen faktor zvýšení,které se dnes vztahují na standardy spotřeby veřejných služeb, budou veřejné služby muset vypočítat částky v platbách za spotřebované služby novým způsobem.To se týká těch Rusů, kteří z nějakého důvodu nevybavili byty vodoměry, plynem a jinými zdroji.

Státní duma Ruské federace plánuje revizi norem pro zpoplatnění služeb.Podle S. Mironov, hlava frakce Duma "Fair Russia", pokud majitel nemá měřicí zařízení nainstalována, pak dodavatelé mají právo použít dvě možnosti pro stanovení standardu spotřeby - analog a vypořádání.

Bude podle vašeho názoru změněn postup plateb za bydlení a komunální služby ve prospěch občanů?
Výsledky
Načítání ...

Úředníci zpravidla používají pouze metodu výpočtu pro stanovení standardů spotřeby a současně navrhují vzorce, kterým ne každý spotřebitel rozumí.V důsledku toho Rusové platí za veřejné služby neuvěřitelné částky.Aanalogová metoda je jednodušší a transparentnější , vysvětlil zástupce.Podle analogových výpočtů se spotřební standardy počítají s ohledem na průměrnou spotřebu služeb v domě, který má stejné vlastnosti, ale je plně vybaven měřicími zařízeními.

Pokud poslanci schválí změny, které nutí veřejné služby, aby zvážily standard analogickou metodou, pak by se částka plateb měla výrazně snížit.Návrh na sloučení metody přednostního analogového výpočtu na legislativním základě změnou zákona o bydlení byl předložen frakcí Just Russia.Bylo také známo, žeposlanci chtějí nechat instalovat měřiče spotřeby zdrojů ve zchátralých domech a budovách, které nejsou součástí programu generální opravy.

Jaké další změny nastanou v roce 2019