Stalo se známým počtem Rusů utápěných v úplné chudobě

Výsledky průzkumu Rusů provedeného v září 2018 objasnily obraz dobrých životních podmínek obyvatel země.Většina z nás je nucena zachránit a každý pátý obyvatel Ruské federace je prakticky pod hranicí chudoby a kromě nezbytných potravin nemůže koupit nic jiného, ​​aby přežil.Studie byly provedeny odborníky RANEPA.

Na jakém principu byla studie provedena?

Odborníci obvykle rozdělili společnost do čtyř skupin .Byly brány v úvahu následující úrovně spokojenosti spotřebitelů, zejména zóny: pohodlí, možné změny, riziko, chudoba.

Ve skupině chudoby bylo22% Rusů , kteří si nedovolili nic nad minimum nezbytné k přežití.Tito lidé jsou často nuceni brát jídlo nebo léky, na oba již není dost peněz.

Zóna rizika pro spotřebitele zahrnovala35,6% populacezemě.Jsou to lidé, kteří si dovolují normální výživu, minimální náklady na oblečení, ale na velké nákupy nemají dost.Rusové z oblasti rizik pro spotřebitele jsou nuceni nakupovat počítač, chytrý telefon nebo nábytek a šetřit tak jídlo, oblečení a každodenní potřeby.

Zóna pohody zahrnovala28,3% ruských občanů .Ti, kteří si mohou dovolit všechnoco chcete každý den, bez spoření a strachu z budoucnosti.

Ve skupině možných změn však byly všechny ostatní osoby, které nemohly posoudit svou vlastní finanční situaci.Občané stále dosahují velkých akvizic, ale již přemýšlejí o budoucnosti, tato skupina Rusů necítí důvěru v jejich blízkou budoucnost.

Na kterou zónu byste se vztahovali?
Výsledky
Načítání ...