Sociální výsledkyhlasování, proč Rusové litují, že hlasovali pro Putina

Průzkumy a sociologické studie sdělovacích prostředků, odborníků a výzkumných středisek veřejného mínění zjistily, že Rusové jsou velmi nespokojeni se současnou situací v zemi.Volby nepřinesly očekávanou úlevu, sankce ze západních zemí způsobují značnou škodu konkrétně pro běžného občana země.V souvislosti se všemi změnami se osobní rating stávajícího prezidenta snížil na 36,9% - je to poprvé, kdy Rusko existovalo.Pokusme se zjistit důvody, proč občané této země přestali důvěřovat svému vůdci a prezidentem byl zklamán.

Obsah

Co říká VTsIOM

Podle Všeruského střediska pro studium veřejného mínění v posledních několika měsících hodnocení politického institutu země prudce pokleslo.Důvodem je důchodová reforma.Schválení osobnosti vůdce státu kleslo na 72,1% (proti 80,3%), pan Medveděv na 38,5% (proti 45,4%), vláda Ruské federace na 44,7% (proti 52,3%).

Obecná nálada jednoznačně nesouhlasí, pokud jde o hodnocení osobní důvěry, pak V.V.Putin, on je 36,9%, D.A.Medveděv - 9,2%.

Litujete, že jste hlasovali pro Putina?
Výsledky
Načítání ...

)Důvody nedůvěry

Není snadné najít konkrétní odpověď, avšak při hodnocení názoru občanů země je hlavní skutečností poklesu důvěry skutečnost, že úřady přestaly zohledňovat názor lidí při rozhodování.Například prohlášení D.A.Medveděv, neustále způsobující negativní Rusy, na rozdíl od prezidentových tvrzení, že úřady pracují hladce a situace v zemi je celkem uspokojivá.Lidé chtějí, aby pan Medveděv odstoupil a uvědomil si nemožnost splnit své vlastní touhy.

Druhým důvodem je důchodová reforma, která diktuje zvýšení věku pro pokračující zasloužený odpočinek.Prezident nedává jasné odpovědi na otázky občanů o tom, proč se tato situace vyvinula.V důsledku toho bude trpět velké množství starších lidí, kteří nežijí, ale přežijí, ale zároveň úřady nadále doplňují státní pokladnu přesně na úkor důchodců.

Nároky lidí visí ve vzduchu, zatímco prezident se snaží účastnit se citlivých otázek a přesouvat problémy starších lidí do kabinetu ministrů.Situace trvá několik měsíců, neexistují žádné výsledky - to vše způsobuje další vlnu negativity mezi Rusy.

Upozorňujeme, že všechny údaje jsou k dispozici pro všeobecné prohlížení, zdroje průzkumů veřejného mínění jsou otevřenézobrazit.Materiál je syntézou informací dostupných pro diskusi každému Rusovi.