Skvělé a pohodlné nápady pro uložení žehlicí prkno v malém bytě

Pro některé je žehlicí prkno pozůstatkem minulosti, ale stále mnoho zařízení používá zařízení.Pohodlný povrch vám umožní rychle vyhladit nejsložitější látky, uspořádat dětské obleky a košile jejího manžela.Pokud se umístění žehlicí desky změnilo na problém, nabízíme několik možností pro rychlé a pohodlné řešení problému.

Obsah

Jak vybrat místo pro žehlicí prkno

Problém je vyřešen s přihlédnutím k několika nuancím:

  1. Četnost použití .Pokud je deska vyjmuta jednou ročně, je vyčištěna ve vzdálené skříni nebo spíži.Předběžně utáhněte pracovní plochu krytem a poté skryjte a zapomeňte.
  2. Pokud je žehlena .Ženy v domácnosti obvykle volí jedno místo pro žehlení - kuchyň nebo obývací pokoj před televizí a možná i prádelna.Tam byste měli hledat místo pro tabuli.
  3. Druh žehlení .Práce s velkými plachtami vyžaduje místo - to je třeba vzít v úvahu při výběru oblasti pro umístění desky.
  4. Volitelné příslušenství .Kromě žehličky a desek hostitelky používají parníky, zařízení pro vyhlazování rukávů, límců atd. Tyto předměty se pohodlněji shromažďují na jednom místě, takže se také berou v úvahu.
  5. Dostupnost volného výstupu .To je předpoklad, zejména pokud má být deska umístěna v prádelně nebo jiné technické místnosti.

Po určení nuancí si začnou vybírat místo.V každém bytě je určitě výklenek, kam se vejde deska.Úkolem je, aby bylo pohodlné.

Zavěste na zeď nebo dveře

Tato možnost je pohodlná a praktická.Při upevňování vezměte v úvahu pevnost upevňovacích prvků a nezapomeňte vytvořit úchyty.V opačném případě budou nohy desky jistě narazit na zeď nebo dveře.

Kam ukládáte žehlicí prkno v bytě?
Výsledky
Načítání ...

Pokud jsou v domě lidé bouchající dveře, je vhodné zavěsit desku na zeď.

Skrýt se ve skříni

Zavěsit na dveřní křídlo zevnitř nebo vložit do skříně - možnost pro lidi, kteří dávají přednost tomu, aby si vše nechalipříslušenství na jednom místě.Železo a parník jsou ukryty v krabici nebo zásuvce skříňky.Proto při žehlení nemusíte pobíhat po místnostech a shromažďovat potřebné vybavení.

Vložte výklenek

Pokud je v domě výklenek, nemusíte hledat místo pod tabulí.Police jsou zabudovány do vybrání, na kterém jsou umístěny všechny potřebné předměty.Deska v tomto případě „uzavře“ své místoletadlo.Pro výzdobu je hezké vytvořit kryt, který odpovídá tapetám nebo jiným barvám.Deska je otočně otočena, problém vyřeší pár smyček.Hlavní věc je, že spojovací prostředky jsou odolné, protože v procesu žehlení nesou váhu samotné roviny a věci železem.

Postavte polici mezi stěnu a skříňku

Toto může být nejjednodušší konstrukce rámu s malou šířkou přesně podle velikosti šířky desky.Výsuvný nebo výfukový rám je vyroben jako stojan, instalovaný v jakémkoli otvoru - mezi stěnou a skříní, ledničkou.Deska je ponechána na nohou nebo vyjmuta z podpěr, k rámu je připevněna pouze rovina pro žehlení.

Umístili jej do šatny.

Systém pro ukládání oblečení je výhodná věc.A tam je postavena žehlicí plocha.Jakýkoli způsob instalace - na podlahu, zeď, dveře nebo na rám na zeď.Hlavní věc je být pohodlný a snadno použitelný.

Skrývají se pod stropem

Tato oblast místnosti zůstává stále nevyžádaná.A marně, protože veškeré předměty, včetně lyží a skateboardů, jsou pohodlně zavěšeny od stropu v chodbě.Deska zde bude velmi užitečná.Upevněte svorky nebo postavte mezaniny - to je volba majitele.

Vložte zásuvku

Kompaktní žehlicí prkna bez nohou jsou skryta v zásuvce v kuchyni nebo ložnici, prádelně.Domácí mistr může snadno vyřešit tento problém zajištěním dvojice běžců a desky.

Jak často používáte žehlicí prkno?