Seznam zbytečných lékařských procedur, za které platíte peníze

V moderním světě lékařská technologie nezůstává v klidu.V některých zemích provádí robotický chirurg komplexní operaci a použití očních čoček brání glaukomu.Zprávy o technologii a vědě jsou tak mnohostranné, že jednoduchý člověk není schopen pochopit, co přesně v medicíně je otevřené a testované, a co je vynález vynalezený k tomu, aby z pacientů čerpal obrovské množství peněz.

Dnes se pokusíme porozumět službám nabízeným lékaři, kteří mají nízkou nebo neprokázanou účinnost, ale přesto jsou pacientovi nabízeni.

Obsah

Fyzioterapeutické procedury

Pokud si někdo z vás pamatuje,zařízení pro ohřev dutin v případě nemoci.Přišli jste na kliniku, vzali sezení a pak jste museli chvíli ležet na gauči.Studie provedená moderními vědci dokazuje, že se nejedná o normální psychický účinek.Toto téma bylo projednáno od začátku dvou tisícého roku a experimentální výsledky pouze potvrzují tuto teorii předloženou dříve.Fyzioterapeutické postupy nepomáhají při léčbě různých druhů nemocí.

Zatím však většina lékařských center nabízí fyzioterapii.Ale mějte na paměti, že ani jedenlaser, ani elektroforéza ani fonoforéza nejsou účinné.Tento typ zákroku moderní lékaři nepředepisují, protože jde o plýtvání penězi.

Rychlé diagnostické metody

Toto je zajímavá technika, kterou lze použít k identifikaci choroby.Zahrnuje použití speciálního zařízení s párem elektrod.Základem metodiky je měření rezistence kůže v určitých bodech lidského těla, které jsou zvláště aktivní.Předpokládá se, že tyto body jsou zvláštním způsobem spojeny s určitými těly a mohou odrážet jejich stav.Tato metoda údajně umožňuje identifikovat tajné onemocnění, které nelze detekovat rentgenem nebo ultrazvukem, ani na základě výsledků testů.

Vědci, kteří tuto metodu zkoumali, nedosáhli přesvědčivým výsledkem provedením dvojitě slepého testování.Například v Americe platí zákaz takové techniky již dlouho, dovoz takových zařízení do země je navíc zakázán.

Zdravotnická střediska, která nabízejí pacientovi podobný postup, přesvědčují pacienta, že toto zařízení je schváleno pro diagnostiku ruským ministerstvem zdravotnictví.To však není pravda.Policie opakovaně zatkla velké dodávky těchto zařízení, které jsou považovány za nebezpečné pro použití.

Biorezonanční metody terapie

Pro léčbu nemocí, které jsou detekovány metodou rychlé diagnostiky, se přívrženci této techniky raději obracejí k biorezonanci.terapie.

Podstatou tohoto postupu je, že pacientovi je nabídnuta dotýkat se měděné desky rukou a nohou, která by měla číst vlnu přicházející z jeho těla.Poté přístroj provede analýzu, změní nesprávnou oscilaci na správnou a vlna se vrací stejnou deskou k pacientovi.Tato metoda podle lékařů pomůže zbavit se klíštěte, plísní a různých virů, které způsobují poruchu „zdravé“ elektromagnetické oscilace.

Ale kupodivu, metoda biorezonanční terapie nemohla prokázat efektivní práci a mnoho lékařských odborníků, kteří se podíleli na výzkumu této metody, raději neaplikují tuto terapii na pacienta.

Metoda hemoscanningu

Hemoscanning v krvi zahrnuje zkoumání biomateriálu na místě, aniž by se uchýlil ke službám specializovaných laboratoří.Lékaři tvrdí, že údajně vidí „živý“ obrázek a ne „vyschlý“ výstava.Specialisté centra, kteří takové testy provádějí, ujišťují, že krevní buňky odumírají nějakou dobu, což znamená, že výsledek analýzy může být nesprávný.Podle jejich názoru může hemoscanningová metoda tyto problémy vyřešit a ve většině případů odhaluje latentní onemocnění v rané fázi.

​​

Faktem však v současné době není vědecké studium této metodologiebylo provedeno.Pokus o kontrolu hemoscanningu k získání přesného výsledku nepotvrdil spolehlivost dat.Zdraví ve Spojených státech amerických použití této metody zakazuje a neuznává laboratoře, které ji používají.