Rusové teď zaplatí za sledování televize?Kdo bude touto reformou ovlivněn?

Podle odborníků bude v novém roce placeno mnoho kanálů, které si získaly popularitu u milionů Rusů.Digitální reforma ovlivní především důchodce, chudé občany a obyvatele ruského vnitrozemí.Přechod na digitální vysílání v Rusku začne 15. ledna 2019, analogové vysílání bude zcela zrušeno.

Obsah

Reforma digitálního vysílání

Charakteristicky bylo plánováno zavést digitální vysílání od 1. ledna příštího roku.Úřady však posunuly lhůty o dva týdny.Důvod je ten, že v tak krátké době je nepravděpodobné, že všichni občané budou mít čas na nákup zařízení pro příjem digitálního signálu.Proto se úřady rozhodly během novoročních svátků opustit své oblíbené televizní pořady.Jakmile však skončí, situace se zcela změní.

Dříve zástupce vedoucího ministerstva komunikací Volin uvedl, že v novém roce by Rusové, kteří nadále používají analogovou televizi, měli zvážit nákup nové televize nebo speciální set-top box, který bude přijímat digitální vysílání.Pokud tak neučiní, jejich televizory se stanou nevhodnými pro další použití.Ve městech s více než stovkou obyvatel bude proveden okamžitý přechod na digitální vysílání.

Doporučujeme přečíst:
Nepokoje mezi občany

Podle zástupce vedoucího analytické jednotkyagentury Eleny Varlamové v Rusku Televize je hlavním prostředkem zábavy pro miliony lidí, kteří prakticky nemají příležitost dělat jiné věci: jít do kina, restaurace nebo relaxovat v zahraničí.A televize jim může nahradit to, co jim chybí.Pokud je úřady o to okradnou, vzroste mezi občany znatelná nespokojenost.

Podle odborníka se občané v poslední době obávají, že budou muset hledat finanční prostředky na nákup nového vybavení pro sledování televizních kanálů.Varlamová dodala, že například důchodci nepotřebují vůbec desítky kanálů, obvykle nepozerají více než tři.Proto neprojevují velký zájem o placení za službu, kterou ve skutečnosti nepotřebují.

Vedoucí HRCG Grashchenkov souhlasil se znaleckým posudkem.Tvrdí, že digitální reforma může způsobit řadu problémů: „ Když se reforma právě vyvíjela a byla řízena předsedou vlády Medveděvem, byli jsme si jisti, že všichni Rusové obdrží nové vybavení, které jim umožní používat digitální televizi.V té době existovaly dotace, tolik lidí dostalo konzole zdarma.Ale i přes to dnes mnoho občanů postrádá konzoly i moderní televizory.A pokud po novoročních svátcích dojde k současnému zastavení analogového vysílání, napříkladinovace vážně rozzlobí Rusy a způsobí další ránu ratingu úřadů. Moderní televizní přijímač je druh propagandisty, který umožňuje občanům zjistit, o čem přemýšlejí.Pokud osoba zůstane bez televize alespoň měsíc, začne znovu myslet samostatně.A to bude mít nepředvídatelné důsledky. ““

Jste připraveni na přechod na digitální televizi?
Výsledky
Načítání ...

Podle ruského politologa S. Žukovského se úřady bezmyšlenkovitě přiblížily digitální reformě.Odborník dodal: „ Hlavními spotřebiteli televize jsou sociálně zranitelní občané a důchodci, tj. Ti, kteří podporují současnou vládu.Mladá generace nemá zájem o televizi, většina z nich odmítá televizi koupit.Věřím, že lidé by měli zajistit volný přechod na nové vysílání.Tyto výdaje spadají do pravomoci naší země . “