Rusové mohou nyní odmítnout část bytových služeb

Dobrou zprávou pro majitele domů je, že nyní mohou majitelé odmítnout platit za některé služby.Registr služeb zahrnuje zásobování vodou, elektřinu.Prohlášení Světlany Razvorotnévy ukončuje spory mezi majiteli bytů a bytovými a komunálními službami o platbě za služby, které Rusové nevyužívají z nějakého důvodu.

Obsah

Co potřebuji k odmítnutí služeb?

Aby bylo možné odmítnout služby, musí vlastník nemovitosti napsat prohlášení jménem organizace, která vystavuje faktury, a uvádí, že občan žije na jiné adrese.Žádosti musí být napsány ve společnosti, jejíž služby majitel nevyužívá.

Doporučujeme přečíst:
Kdo může odmítnout služby

Poplatek mohou odmítnout pouze Rusové, kteří mají nainstalovaná měřicí zařízení nebo jsou v bytě?přiměřený důkaz nemožnosti individuální instalace měřičů.Chcete-li prokázat, že nemůžete dát metry do domu, budete muset sbírat spoustu dokumentů.Pokud ale občan nežije v bytě, je mnohem snazší pobíhat a sbírat papíry, než platit měsíčně za služby, které nespotřebuje.

Doporučujeme přečíst:
Které služby nelze odmítnout

Pronajímatel může odmítnout poplatek za osobní spotřebu vody, elektřiny, ale může zaplatitbude pro zdroje, které jdou napotřeby společného domu- tyto služby nelze odmítnout, platí je všichni majitelé domu v domě.

Hodí se vám cenovka pro veřejné služby?
Výsledky
Načítání ...

Platby poplatků se zvýšeným poměrem

Také S. Razvorotneva připomněla potřebu včasného vykazování měřicích zařízení.Pokud informace nebyly předloženy déle než 6 měsíců, začnou se platby zvyšovat se zvýšeným poměrem.Je nemožné napadnout tyto částky, musíte zaplatit.