Rusové budou mít ještě jednu řadu v účtech

Změny nebyly ušetřeny a nástroje.Podle Rossiyskaya Gazeta budou v roce 2019 příjmy za platby za bydlení a komunální služby doplněny o novou položku - pojištění domácnosti.Měsíční pojistná cena je 150 rublů, platba bude dobrovolná.

Obsah

Pojištění domácnosti

Zákon o pojištění domácnosti vstoupí v platnost v létě roku 2019.Každý region musí samostatně rozvíjet a schvalovat pojišťovací programy.Kompenzace bude provedena z několika zdrojů najednou: federální rozpočet, regionální rozpočet a fondy pojišťoven.

Základní částka je 300–500 tisíc rublů, nejpravděpodobněji se však zvýší.Tato politika poskytuje nejen rizika poškození nebo zničení bydlení v důsledku přírodních katastrof, ale také z nejčastějších domácích katastrof.Při výpočtu výše náhrady za způsobenou škodu budou úřady založeny na průměrné tržní ceně za metr čtvereční bydlení, který působí u konkrétního subjektu.Poškození bude posouzeno zvláštní komisí.

Ve všech regionech se uplatňuje nový systém pojištění

Úkolem All-Russian Union of Insurance je vypracovat a schválit jednotná pravidla pro pojištění bydlení.Pojistník musí znát všechny pojistné smlouvy a podmínky.výplaty.Vláda plánuje připojit většinu ruských regionů do nového systému pojištění do konce roku 2019.

V současné době je formát dobrovolného pojištění aktivně zapojen do měst, jako jsou Moskva a Krasnodar.V hlavním městě je 60% obyvatel zaměstnáno na pojištění bydlení.Toto je nejvyšší úroveň v celém Rusku.

Myslíte si, že potřebujete pojistit svůj domov?
Výsledky
Načítání ...