Riziková metoda pěstování cibule může zvýšit produktivitu téměř dvakrát

Cibule ze sedmi onemocnění - mnoho lidí si pamatuje toto přísloví dnes.Léky jsou drahé a pomocí cibule se můžete zbavit kašle, bolesti kloubů, problémů se zažívacím traktem a genitourinárním systémem.Cibule léčí rýmu a tuberkulózu, imunodeficienci a neplodnost.Tato zelenina je nezbytná ve vaření, kosmetice a dalších oborech.Mnoho zahradníků s radostí pěstuje cibuli „na peří“ po celý rok a pro získání zlatých hlav jsou na místě přiděleny nejlepší postele.Ukážeme vám dlouho známou metodu pěstování cibule Verei, která pomůže zvýšit úrodu téměř dvakrát.

Obsah

Několik tajemství profesionálních zahradníků

Nejprve doporučení a triky zahradnických profesionálů:

 1. Osevte cibulipravidla střídání plodin.Jakákoli odrůda roste dobře tam, kde loni rostla kukuřice a zelí.Přistávací změna - jednou za 3 roky.
 2. Příprava půdy vyžaduje použití hnojiv - močoviny, chloridu draselného, ​​roztoku mulleinu.
 3. Skladujte semena při teplotách do +18 ° C. Za optimální režim se považuje teplota od +0 ° C do +15 ° C.
 4. Pokud se místo obvyklého zavlažování zapne postřikovač (hydrodistributor) po dobu 15 minut denně, zvyšuje se výnosnejméně dvakrát.
 5. K dosažení dobrého klíčivosti musí být šťavnaté „peří“ cibule hnojeno dusíkem a postaráno se o nasycení půdy kyslíkem.ProPřístup k kyslíkovým postelím k mulčování.Po položení mulče je dobré uvolnit zemi kolem výsadby.
 6. Sledujte hustotu plodin a vyhněte se nadměrnému zahušťování.

Jakou cibuli v zemi pěstujete?
Výsledky
Načítání ...

Vereisky způsob pěstování cibule

Město bylo pojmenováno po Verey.Polovina obchodníků z Ruska se shromáždila na městských veletrzích, aby koupila vynikající cibuli od místních zahradníků.Kromě chuti byla zelenina proslulá svým estetickým působením a byla skladována po dlouhou dobu.

Dnes lze dosáhnout zvýšení výnosu.Technika je jednoduchá:

 • každoročně na podzim hnojit půdu humusem;
 • na jaře vykopat zemi;
 • dělají postele 40 - 50 cm široké, až 20 - 30 cm vysoké;
 • Vzdálenost řádků by se měla rovnat šířce postele;
 • na sevka, odstraňte horní části hlavy před vystoupením do země;
 • setí se rozvrhlo.

Další postupy jsou standardní - plevelování, mulčování, kultivace a zalévání.Nezapomeňte na top dressing.Připraven minerálsměsi, dusíkatá hnojiva a mullein.