Proč potřebujete vyladit rajčata a vlastnosti procedury, abyste nepoškodili

Počátkem léta se obyvatelé domnívají, že po výsadbě sazenic zůstává pouze voda a očekávají sklizeň.Zkušení zahradníci ale vědí, že skutečná fáze bitvy začne nyní.Existuje několik fází boje - sklizeň plevelů a škůdců, uvolnění, hnojení půdy, péče o zvýšení výnosu.A zde různá tajemství pánů pomůže například při pěstování rajčat.

Obsah

Kdy dělat?

Po zakořenění sazenic.Jakmile rostlina zakořenila v zemi, začne aktivně vyhodit nové listy.A tam může přijít fáze vzhledu modré na stoncích, vzhled kořenových vláken nad zemí - to jsou hlavní signály pomoci.

Jakmile se objevily první známky problémů s kořenovým systémem - struny kořenů na povrchu půdy nebo hlízy poblíž kmene, rajčata by měla být okamžitě spudována.

Pokud neexistují žádné problémy s kořenem, není nutné hilling, ale nepřinese to újmu.Proces by měl být prováděn několikrát ročně: během období zakořenění, po vyhození první květiny a po dozrání ovoce.

Proč Spud?

Hlavním cílem procesu je posílit kořeny rajčat.Hilling přinese spoustu výhod:

  • zlepší výživu horní části sazenic, aby rajčata neztratila své vaječníky,sušit;
  • ochrání mladý kmen před agresivními vlivy;
  • zvýší odolnost stonku před zlomením pod váhou větviček, vaječníků;
  • Uvolnění zajišťuje výměnu vzduchu v půdě a lepší zahřátí úrodné půdy.

Pokud důkladně roztočíte a ponecháte drážky kolem rostlin, vlhkost zůstane v prohlubních, půda dlouho nevyschne.

Jak provádět hilling na otevřených postelích?

Půdní rajčata se vyznačují záviděníhodným zdravotním stavem, ale také potřebují pomoc.Před začátkem pěstování se postel dobře prolévá a vlhká půda se shrnuje do kopců kolem stonku.Přitom můžete posypat rajčata, nakrmit je nezbytnými hnojivy.

Pěstujete rajčata?
Výsledky
Načítání ...

Po vysázení je v každé rostlině vidět hromada auličky vypadají jako drážky.A čím hlouběji drážka, tím déle v ní zůstane vlhkost - to je užitečné pro rostliny.

Procedura se nejlépe provádí v oblačném počasí nebo pozdě večer.Aby nedošlo k zavlažování rajčat den před začátkem pěstování, zkušení zahradníci podnikají po dešti.

Jemnostipěstování ve skleníku

V podmínkách skleníku listy rostou hojně, ale kořenům často chybí půda a výživa.K pěstování rostlin se dále dováží půda nebo kolem stonků z nakoupeného koncentrátu se vyrábí hromady hotového zboží.

Půdní směs by měla být zakoupena se značkou pro rajčata, v konečné látce již existují potřebné užitečné látky.

Co pro vás znamená pěstování rajčat?
  • ]
Výsledky
Načítám ...

Aby se v podmínkách malého prostoru země neklouzla z postelí,Půda by měla být posílena deskami nebo břidlicovými listy.

Pěstování rajčat trvá jen velmi málo času a přínosy tohoto procesu budou patrné v prvním roce - výtěžek plodin se výrazně zvýší.

Názory letních obyvatel na pěstování rajčat