Proč litovat těch, kteří nainstalovali sprchu, a její hlavní nevýhody

Objemná vana nebo kompaktní sprchový kout - výběr mnoha hostitelů je zřejmý.A kupující se rádi ponoří do snů o instalaci sprchy.

Výrobci rádi nabídnou příslušenství s neuvěřitelným množstvím funkcí a dovedností - sprchy různých intenzit, horkou páru, masážní trysky atd. Prodávající vybere potřebnou velikost kabiny, instalátor dá dům do budovy a je připraven - žije, užívá si.

Obsah

Má sprchová kabina výhody oproti koupelně?

O výhodách zařízení bylo řečeno mnoho, připomeňme si hlavní nuance:

  1. Kompaktnost .Místo velké objemné vany má uživatel malou konstrukci - plus.
  2. Instalace kdekoli .To je zvlášť příjemné pro majitele venkovských domů.Kabina může být umístěna i v kuchyni - šlo by o připojení k přívodní hadici a kanalizaci.
  3. Těsnost .Záclony a závěsy nejsou potřeba, stěny kabiny jsou zavřené, voda nevyteče.
  4. Praktičnost a estetika .Spolehlivě vypadající systém vypadá velmi krásně, vejde se do jakéhokoli interiéru a umožňuje vám nečekat, až se vaše žena vykoupe - šel jsem do kajuty a umyl se.

Co je instalováno ve vašem domě nebo bytě?
  • )
Výsledky
Načítání ...

Různé velikosti sprch jsou další plus.Zařízení jsou nabízena v široké škále a jsou ideální pro malé koupelny.

Co lidé litují, když nainstalovali sprchovou kabinu

Není obvyklé mluvit o nevýhodách instalace kabiny v domě.Jen proto, že všechny nedostatky jsou identifikovány pouze během provozu a nezávisí na značce.Co tedy uživatelé sprchových kabin litují.

Potíže s větráním

Utěsněná konstrukce nevyschne dobře a po chvíli se stává horkou vrstvou formy.Aby nedošlo ke kolizi s houbovými koloniemi, musíte nechat dveře neustále otevřené - nepohodlné.

Problémy s čištěním

Aby systém mohl bezchybně fungovat, musí být hadice vyčištěny.Ale hydromasážní produkty nejsou tak snadno čistitelné, musíte zavolat pánovi.To jsou další náklady, o kterých majitelé koupelen neslyšeli.

Úniky

Sprchovací kabina je složitá konstrukce skládající se z jednotlivých prvků.Všechny díly jsou připevněny ke svorkám, dodatečně utěsněny.Ale dříve nebo později těsnění, spoje způsobí únik.A co je ještě horší v rozporu s instalační technikou - zde bude paleta proudit v nejkratším čase nebo dokonce bez trhlin - budete ji muset změnit.

Co je lepší, vana nebo sprchová kabina z hlediska praktičnosti?
  • )
Výsledky
Načítám...

Vůně

Když opustí sprchový kout po dobu jednoho měsíce bez použití, pocítí majitel štiplavý zápach odpadních vod.Vytékající nebo mokrý faucet stačí k tvorbě rzi, trysky ucpají plísně - čištění bude mít za následek značný čas, finanční náklady.

Hlavní nevýhodou je nízká spolehlivost konstrukcí.Můžete snadno spočítat zatížení na podpěrách litinové ocelové lázně.Ale u sprchové kabiny je vše složitější, ne všichni výrobci uvádějí maximální přípustnou hmotnost, což vede k rozbití palet, upevňovacích prvků a svorek.

Pokud jsou v domě děti, dveře na válečcích také nebudou trvat dlouho.Vadný prvek bude muset být hledán u výrobce, výměna a oprava v tomto případě je záležitostí vlastníka.