Připravuje Medveděv Rusy na nové zvýšení věku odchodu do důchodu?Co se vlastně děje?

Občané aktivně diskutují o prohlášení Dmitrije Medveděva.Zpráva uvádí, že Rusko bude muset zvýšit věk odchodu do důchodu více než jednou.Na internetu okamžitě prolétl kolem fotografie s Dmitrijem Medveděvem, pořízeným ve studiu rádia Mayak.

Obsah

Prohlášení vedoucího kabinetu ministrů

Soudce podle obrázku vedl rozhovor s předsedou vlády.A název fotografie říká, že pravděpodobně bude nutné opakovaně zvyšovat věk odchodu do důchodu.Pod fotografií je také text, který uvádí, že to není ani zdaleka poslední možnost důchodové reformy.Vedoucí kabinetu si je jist, že bude určitě muset provést úpravy.

Doporučujeme přečíst:

Neexistují důkazy, že by Medveděv takový rozhovor provedl. Fotografie však způsobila bouři nespokojenosti mezi uživateli internetu.Rozzlobení občané píší: „Je čas odejít.Země se rozpadá a z bývalého Ruska prakticky nezbývá. ““Uživatelé se ptají, jaká je věková hranice pro odchod do důchodu 70 let?

Kdy odejít do důchodu?

Vášeň ohledně zákona o změně důchodového systému, která bylapřijato Státní dumou a schváleno Radou federace 3. října.Vladimir Putin navrhl provést některé změny v dokumentu.Konkrétně to bylo z jeho iniciativy, že věk odchodu do důchodu pro ženy byl snížen, takže nebudou odcházet do důchodu v 63 letech, jak bylo původně plánováno, ale v 60 letech.Věk, kdy si muži mohou zasloužit odpočinek, se nezměnil - 65 let.

Co si myslíte o důchodové reformě?
Výsledky
Načítání ...
) Znalecký posudek
Granova Elena
Expert v oblasti sociálních otázek a ekonomie
Ještě jednou upozorňujeme čtenáře na skutečnost, že dnes existují informacev Rusku neexistuje oficiální zvýšení věku odchodu do důchodu z oficiálních zdrojů.A všechny články o tomto tématu na internetu jsou omezeny pouze na soukromý názor autorů, který nemusí odpovídat skutečnosti.