Přinášíme do chaty perfektní pořádek a praktické tipy, jak zjednodušit proces čištění

Řád v příměstské oblasti se obvykle ukládá, když doslovně „není kam jít“.Čistí nástroj, shrnují trosky starého nábytku, odpadky.Obvykle to trvá celý den a nezůstane v zahradě žádná síla.Aby nedošlo k přetížení samotným úklidem, je třeba při každém vyčítání za nepořádek vzít v úvahu několik pravidel.A mimochodem, pomohou připravit letní chatu na zimování.

Obsah

Úklid domu

Za předpokladu, že je dům uzavřen věcmi, jsou zvláště cenné předměty čištěny v suterénu nebo jinak ukryty.

Kontrola ze suterénu do podkroví

Prohlédněte si všechny budovy budovy, aniž byste ztratili rohy.Vizuálně posoudit stav stěn, podlahy.Nadměrná vlhkost může naznačovat mezery ve střechách nebo sezónní vzestup podzemní vody (jaro).Pokud je to nutné, odstraňte závady, proveďte vyztužující povlečení.Vizuální hodnocení a ověření se provádí dvakrát ročně - na jaře a na podzim.

Komunikace

Provádění „terénních“ prací není bez použití elektrických spotřebičů.Aby nedošlo k selhání zařízení, jednou za měsíc zkontrolují kabeláž a nezapomenou na přívod vody.Plastové obaly, trubky mohou být poškozeny zuby hlodavců atd.

Nábytek

Aby se zabránilo střetu s nepříjemnou invazí mravenců, otřete police jednou měsíčně vodou a stolním octem..Vůně odstraňuje škůdce ze zásob, současně odkočky - netolerují ocet a přestávají se objevovat na stole, komoda.

Odpadky a staré věci

Když vezmeme opotřebovanou skříň, vadný nábytek do chaty, majitelé nepředpokládají, že to všechno budelhát a zasahovat.Ale to je přesně to, co se děje.Hromady oblečení se postupně mění v hadry a začnou vydávat nepříjemný zápach.Rozbité židle narýchlo obnovují a vydrží, v nejlepším případě, jednu sezónu.To vše se shromažďuje a likviduje.

Myslíte si, že vaše chata a pozemek jsou pohodlné?
Výsledky
Načítá se ..

Je důležité si uvědomit, že nová nařízení o chovu ohně vyžadují dodržování řady podmínek.Proto je lepší rozbít nábytek vyrobením palivového dřeva na gril a vložit věci do sáčků a vložit je do nádrže.

Čištění na místě

Zde se práce zaměřuje na včasnou údržbu výsadby a volného prostoru.

Algoritmus je jednoduchý:

  1. Pravidelné čištění trosek, trávy atd. Mnoho majitelů zahrad zanechává na stezkách roztržené plevele.Důvodem je menší růst trávy.Nezapomeňte však, že plevele jsou plné škůdců - jsou s nimis radostí se plazí do zahrady, jakmile se zdá, že tráva je suchá a bez chuti.Proto jej okamžitě vyjměte do samostatného válce pod kompostem.
  2. Sekání trávníku.Celé výhled zkazí zanedbaný trávník před domem.Pokud není čas na střih, vysadí se několik odrůd podrozměrné trávy (kanadský trávník).Kromě estetiky zajistí nízká tráva bezpečnost - mravenci, krysy, hadi v ní nezačnou.
  3. Plot.Je to nejen zarovnané, ale také včasně malované.Kovové plechy také potřebují aktualizaci, opravu.
  4. Postele.Pravidelně se hnojují, čistí plevele a napojují se.Chcete-li se zbavit trávy, zakryjte mulčováním.Bude to méně.

Opravny v garáži nebo stodole

U každé chaty je nutná pracovní plocha.Zde brousí řezné nástroje, opravují zařízení.Uspořádání pracovní oblasti začíná shromažďováním všech nástrojů.Zpravidla jsou rozptýleny po webu doma.Sbírají se nejen, ale také ve správném pořadí.Přináší se hrnce, skleničky na sazenice, secí půda atd. Pro udržení pořádku staví police a instalují stojany.

Znalecký posudek
Vladislav Ponomarev
InženýrNávrhář, vynálezce
Aby uvolnili prostor na podlaze, vytvářejí systémy zavěšení na stěnách a stropu.

U masivních předmětů vložte velké krabice.Malé věci se ukládají do krabic.Vynikající police jsou získány ze starých kbelíků - jsou upevněny na spodní straně ke zdi, je připravena samostatná buňkahadice.Celkové vybavení je připevněno ke zdi.Nezapomeňte vést světlo do místnosti, nejlépe ve formě lampy na dlouhé noze s pružnou hadicí, je vhodné jej otočit různými směry.

Sběrná zařízení

Zahradní a zahradní nářadí jsou lopaty, hrábě, sekery, kultivátory, lopatka, rukavice atd. Předčisticí nástroje musí být vyčištěny ze země, setřeny z vody.Pro skladování použijte zavěšení a držáky na zeď.Malé sady jsou pohodlně připevněny na shrnovací soupravu na vrchu „hřebene“.

A přivezete do země věci, které již v bytě nepotřebujete,ale je škoda zahodit to?
  • ]
Výsledky
Načítání ...
Nástěnný kontejner vyrobený z desek ze staré palety, kbelíků nebo dřevěných bedennahradí drahý úložný systém.

Při skladování zásob na ulici je nad ní vybudován baldachýn.Nástroje tedy zůstanou celé déle a bez rzi.