Pravidla domova Feng Shui pro svobodné ženy, které chtějí najít svého spřízněného duše

Jste krásná a atraktivní žena, máte vysokou inteligenci, úspěšnou práci, ale mezi opačným sexem jste naprosto nepopulární?Nebo dost obdivovatelů, ale seriózní vztah nefunguje?Lidé to nazývají korunou celibátu a zdá se, že můžete ukončit svůj osobní život.Ale všechno v našem životě je řešitelné!Feng Shui vám pomůže zbavit se osamělosti a najít partnera vaší duše.

Obsah

Proč je Feng Shui takdůležité v životě ženy?

Experti Feng Shui tvrdí, že osamělost žen se často stává nepořádkem.A nejde o náhodnost životního stylu nebo myšlení, ale o základní pořádek v domě.Aby se harmonizoval osobní život, je nutné vyvážit energii Yin a Yang, ženských a mužských principů.

Muži se pokoušejí obejít zástupce krásné poloviny lidstva, kteří mají silnou povahu, v níž v domě dominuje mužská energie.Ale i byt posetý růžovými lístky, zařízený pokojovými rostlinami, růžovým nábytkem a dalšími dívčími maličkostmi, se muži pokusí vyhnout.Rovnováha je důležitá.A některá pravidla Feng Shui v tom pomohou.

Používáte ve svém životě zásady Feng Shui?
Výsledky
Načítání ...

Několik pravidel, která odvádějí osamělost pryč

Co by dívky a ženy měly dělat, pokud chtějí vedle svého duše zažít jednoduché ženské štěstí?

  1. Nakupujte čalouněný nábytek s ohnutými prvky.Dívka je elegantní osoba s vynikající chutí.Vybavení předmětů hladkými liniemi, zakřivenými nohami a složitými vzory zředí jednoduchý a nenáročný „odvážný“ interiér, přeplněný rovnými liniemi.
  2. Získejte nadýchanou pohovku nebo koberec, který lze rozložit kolem pohovky nebo postele.Takové předměty přímo „křičí“ na ženskost jejich vlastníka a přitahují pozornost mužů, z těchto věcí je teplé, milující a pohodlné, že zástupci silnější poloviny oceňují ženy.
  3. Používejte světla s měkkou tlumenou záři.Účelem těchto osvětlovacích zařízení není pouze vytvořit intimní atmosféru.Měkká záře může přitahovat ženskou energii.Nainstalujte více podlahových lamp v domě, stolní lampy, pověste svícen.
  4. Kupte si pokojové rostliny.Nepřehánějte to pokojovými květinami, aby v místnosti nebyl nadbytek ženské energie.Několik hrnců v ložnicia kuchyně bude stačit.Upřednostňujte kvetoucí rostliny.
  5. Zavěste na zeď obrázek s krásnou kvetoucí krajinou, například obrázek se zahradami sakura, výhledem na hory, řekou, zeleným lesem.
  6. Umístěte nádoby na vodu.Podle Feng Shui má voda silnou ženskou energii.Proto by v domě každé dámy měla být nádoba na vodu.Samozřejmě nemluvíme o hrncích nebo džbánech.Skvělou volbou by byl naplněný zvlhčovač, akvárium s rybami nebo konev vedle květin.
  7. Zbavte se stolic.Nahraďte tyto jednoduché interiérové ​​předměty krásnými židlemi s vysokým opěradlem.Tato varianta je naopak výhodná pro příliš ženské ženy, protože vysoké židle jsou považovány za atributy s mužskou energií.
  8. Odstraňte záclony s volánkami a vzdušnými růžovými závěsy a vyměňte je za klasičtější záclony s kostkovaným nebo pruhovaným vzorem.Je logické, že se v místnosti s příliš ženskými interiérovými předměty bude cítit nepříjemně.
  9. Zbavte se fotografií a obrazů svobodných žen.Nemusí být vyhozen, jen nemusí být vystaven na veřejné výstavě.Případně můžete pověsit fotografii muže nebo manželského páru poblíž.

Vliv jídelního stolu na osobní život

Pokud jste nedávno přerušili svůj vztah, rozvedli jste svého manžela nebo jste ve svém osobním životě prostě nešťastní, paknezoufejte.Je třeba si uvědomit, že smutný výsledek a osamělost nás v první řadě tlačí špatnými myšlenkami.Přehodnotit svůj život, věnovat pozornost objektům kolem nás, měnit něco v zavedeném způsobu života - to je nejlepší způsob, jak pozitivně ovlivnit vaše budoucí vztahy.

Podle společnosti Feng Shui je základem rodinné pohody jídelní stůl, udržovaný v konstantním pořadí.Pokud tento prvek ve vašem domě chybí, neměli byste očekávat štěstí ve svém osobním životě.Je důležitá nejen její dostupnost, ale také servisovatelnost.Pokud se například u stolu klopýtá noha, pak bychom v blízké budoucnosti měli očekávat skandál nebo hádku.Pokud je u stolu dostatek místa pouze pro jednu osobu, stráví celý svůj život sám.Kupte si silný a prostorný stůl tak, aby na něm bylo dost místa, abyste si na něj mohli sednout, pak je zde šance, že brzy najdete duši!

Jak zařídit střed pokoje

Pravidla Feng Shui stanoví, že centrální část domu, pokoje, bytu je mužským územím spojeným se stabilitou, hlavou rodiny.Proto by toto území nemělo být zaplněno, aby nedošlo k odcizení mužské energie.Nemůžete zde skladovat vodu, věci připomínající tragickou nehodu.Chcete-li přilákat muže do svého domu, musíte v této části místnosti pověsit jasný kus nábytku.Například obrázek, velké křeslo, krb atd.Existuje mnoho možností!

Zvláštní pozornost by měla být věnována její jihozápadní částidomov na starosti šťastné manželství.Je dobré, pokud existuje ložnice nebo postel.Ale dát ledničku na jihozápad není vhodné - jedná se o čistě ženský interiér.

Obecná doporučení

Feng Shui zahrnuje pořádání věcí ve všem.Samozřejmě, po dlouhou dobu osamělosti, můžete být zvyklí být svou vlastní paní.A nechcete sdílet prostor.Ale ukažte vášnivou touhu získat duše.Co je třeba udělat?Nejprve uvolněte místo ve skříni.No, dobře, že obě police budou prázdné, ale budou propuštěny pro možného milovaného člověka, setkání, které nebude trvat dlouho!Stejné pravidlo platí pro postel.Kupte si manželskou postel nebo rozkládací pohovku.

Pokud je ve vašem domě hodně osamělých předmětů, měli byste pro ně najít pár.Například vedle své fotografie v rámečku vložte obrázek s tanečnicí nebo oblíbeným hercem.Položte dva polštáře na pohovku nebo židli.Vyměňte osamělou stojací lampu za dvojité svítidlo.V koupelně pověste dva ručníky, vložte několik zubních kartáčků.Získejte krásné figurky s objímajícími anděly, medvědy atd.

Přidejte do interiéru barvu vášně.To platí zejména pro oblast na spaní.Můžete například položit červené přehozy, koupit povlečení v jasných barvách, dát nějaké bohatě šarlatové předměty do interiéru.Zbývá jen vybrat nejlepší možnosti pro sebe, pustit se do práce, pochopit proces Feng Shui a počkat na výsledky.Rozhlížel se kolemkolem, při použití těchto jednoduchých pravidel Feng Shui, můžete zapomenout na osamělost navždy, kombinovat mužský a ženský.