Pospěšte si a připravte se na nový rok v říjnu!7 akcí ekonomických lidí

Pamatujete si nepokoje před novoročními svátky, svátky?Musíte mít čas na spoustu věcí, nezapomeňte poblahopřát příbuzným, známým, pronajmout si, a přesto, jak by to mělo štěstí, alkohol a jídlo pro slavnostní stůl jsou stále dražší.Cestovatelé si budou přesně pamatovat, jak těžké bylo najít místa v hotelech, koupit jízdenky na vlak, letadlo.Ano, mnoho věcí se pamatuje.Pokusme se vyhnout všem problémům a sestavit seznam nezbytných akcí, které začneme dělat dnes.

Obsah

Koupit vstupenky

Od 20. prosince do 10. ledna nenajdete žádné běžné vstupenky na vhodné zprávy.Je zákon.Pokud dnes let na letě Moskva-Jekatěrinburg 30. prosince 2018 bude stát 6598 rublů, od 25. prosince se cena zvýší na 25-30 tisíc rublů.A to je jen příklad!

Situace ve vlacích není o nic lepší: nyní, v den 29. prosince 2018, bude cesta do Petrohradu na vyhrazeném sedadle stát asi 1 500–1600 rublů, místo v elektrickém vlaku stojí až 900 rublů.Do 25. prosince už nezůstanou žádné volné vstupenky, takže byste si je měli koupit nebo objednat (rezervovat) ještě dnes.

Rezervujte si ubytování

Stejná situace jako u hotelů, ubytoven a pronajatých bytů.Od 20. do 10. ledna budou ceny pokojů, pokojů a bytů růst nejméně 2-3krát.Dnes v Petrohradu můžete zůstat na noc a na 1800 rublů.na dva, po 20 dnech se částka již bude výrazně měnit.

Chcešzkontrolujte, vytočte datum a město v jakékoli tabulce online rezervace - ujistěte se, že je čas začít hledat pohodlné ubytování zítra.

Koupit vstupenky na zábavu, vánoční stromky, koncerty, představení

Dětské oslavy nejsou levné.Pro srovnání, jízdenka na vánoční strom v Gostiny Dvor dnes stojí 1800 rublů, pro děti do 2 let je zdarma, pokud má rodič vlastní jízdenku.Oproti minulým novoročním svátkům je to cent.20. prosince byly vstupenky již oceněny na 3 000 rublů a v den pořadu prodejci „rozdali“ lístky na 4–5 tisíc rublů.

Při objednávce vstupenek na oslavy se ujistěte, že přicházejí „s dárkem“, samozřejmě, „bez dárku“ stojí méně,Jaký je však pocit, že dítě stojí a vidí, jak Santa Claus rozdává překvapení jinému dítěti a že nebude mít vůbec nic?Navíc si v příštích několika dnech můžete koupit dobrou jízdenku za velmi rozumnou cenu.

Ztrácíme hmotnost, aby se šaty přizpůsobily

V následujících měsících můžete zcela ztratit tucet kilogramů, aby se novoroční oblečení hodilo jako rukavice.Zábaly, fitness, plavecký bazén, kavitační sezení, masáže - služby měsíc před Novým rokem budou stát nereálné peníze a dnes je lze provádět jakoukoli krásou.Kromě toho, začnete to dělat dříve, můžete si určitě udělat šaty, pokud se stane velkými.

Chystáte se na manikúru nebo styling30.-31. Prosince, informujte osobu předem a zeptejte se, zda má odborník čas vás napsat.Poptávka po službách je obrovská, bude trapné, pokud jednoduše odmítnete kvůli zaměstnání.

Už jste se začali připravovat na nový rok?
Výsledky
Načítám ...

Objednejte si dárky

Oblíbená webová stránka AliExpressu Rusů může a podaří zasílat objednávky 15. listopadu, ale obdrží je na SilvestraNa Ruské poště bude problematické.Neodkládejte pořadí dárků, na stránkách je dnes mnoho ziskových nabídek, příjemných překvapení a nových produktů.Vystavují suvenýry a další internetové zdroje, dárkové obchody - vědí, že si lidé chtějí vybrat prezentace pro příbuzné a přátele předem, bez spěchu as chutí, a jít k nim.

A malé tajemství: množství zastaralého zboží doslova „strčí“ během prázdnin.Světlé obaly, pohlednice a lidé budou chybět nevyžádané pro nedostatek lepší volby.Nepoužívejte proto dárky, objednávejte je brzy.

Nakupujte výrobky s dlouhou skladovatelností

Na konci sklizňové sezóny se ženy v domácnosti začínají pečlivě zabývat novoroční nabídkou.A nezáleží na tom, jestli opakujete „Olivier“ nebo želé ryby po sté, hrách, kukuřici,rybí konzervy, jiné výrobky s dlouhou skladovatelností.Proč je nekupovat dnes, což je ve skříni trochu, aby nedošlo k běhu do obchodu 30. prosince, kde ceny vzrostly na neslušné a v pokladně je obrovská fronta?

Silné nápoje, šťávy by se měly nakupovat také brzy, spotřební daně z alkoholu se rychle a často zvyšují, proč platit navíc?Kromě toho je již řada slev pro mnoho produktů otevřená.

Doposud obchody připravují pouze sortiment produktů, ale rádi nabízejí propagační nabídky pro džusy, konzervované ovoce atd.

Udělejte seznam nezbytných případů

Může to být jakýkoli případ: domácí úkoly, práce, nějaký druh připomenutí.Možná budete muset zavolat zaměstnance a přenést potřebné dokumenty, nebo poslat dopis, vzít dítě k plánované prohlídce k lékaři, nebo zaplatit úvěrové dluhy - malé věci, které později zabírají drahocenný čas.Je pravděpodobné, že už třetí měsíc nevyřešíte spíž, garáž nebo mezipatro - přidejte položku do seznamu a nezapomeňte ji sledovat.

Toto jsou oblasti studia, ve kterých by neměly být žádné nedostatky:

  • Práce;
  • studie;
  • Čištění;
  • Úvěry, dluhy za bydlení a komunální služby, daně a jiné.

Před Novým rokem zbývá o něco více než 60 dnů.Je čas začít podnikat!