Poslanec navrhl vypnout elektřinu Rusům v noci, aby se zabránilo krádeži

Poslanci vládnoucí strany Sjednoceného Ruska nadále Rusům dávají nespokojenost.Varování prezidenta a požadavek „nesklánět stranu pod základní deskou“ se zjevně netýkají úředníků, kteří chtěli vyjádřit své vlastní myšlenky.Další náměstek z „sjednoceného Ruska“ se proslavil větou, kterou lze jen stěží nazvat zamyšleným nebo dokonce logickým.

Obsah

Musíme spát v noci ...

Zástupkyně městské rady Čita ze Spojeného Ruska Ekaterina Borisová předložila návrh na úsporu elektřiny a její posíleníslova „normální lidé spí v noci“, takže abyste ušetřili peníze a zabránili pokusům o krádež v noci, musíte vypnout elektřinu.

Pouze jedna věc potěší - slova zástupce se netýkají Ruska jako celku, ale pouze nepohodlných domů a kasáren ve městě.Podle oficiálního úředníka bylo v noci nutné elektřinu vypnout, aby lidé, v jejichž domech se nacházela kamna na pevná paliva, nedovolili nelegálně utratit elektřinu za vytápění svých domovů.

Poslanec návrh zdůvodnil tím, že nebylo možné přimět lidi, aby platili účty, protože lidé nemají vůbec žádné peníze.Poslanec navrhl vypnout elektřinu v noci analogicky s výpadky v zemispolečenství, kde od 00.00 do 06.00 nefungují elektrické sítě.

Existuje jen jedna otázka pro zástupce E. Borisové - přemýšlí dokonce i o tom, co říká nahlas?Oficiální prohlášení vyvolalo zmatek a protest mezi obyvateli města, kteří diskutovali o projevech zástupce v sociálních sítích a tisku.Je pravda, že paní Borisová spěchala, aby se ospravedlnila tím, že řekla, že slova byla vyňata z kontextu řeči.

Pokud se takto hádáme, pak jsme „vytrhli z kontextu“ návrhy jejích dalších kolegů, kteří si všimli neméně „hodných“ výrazů.

Situace je ve skutečnosti

Pokud se podíváte na situaci jako celek, krádež elektřiny ve městě a regionu dosáhla bezprecedentních výšek.Zástupce vedoucího místní správy Andrey Kefer krátce před vyjádřením E. Borisové informoval o krádeži elektřiny ve velkém měřítku.Důvodem je to, že vedle nedokončených domů, které mají stále kamna na vytápění, neexistují žádné sklady na tuhá paliva.Lidé prostě nemají co zahřívat své domovy a pobyt v zimě bez tepla je nepříjemnou situací.

Borisova spěchala, aby odradila, že řekla „ne vážně“ o výpadku elektřiny v zimě v mrazu.Chita je však město s konstantním větrem a kritickými teplotami pod bodem mrazu. Podle E. Borisové byla slova způsobena tím, že 8 z 10 obyvatel města neplatí za světlo, zatímco nadále zahřívají bydleníelektřina.To znamená, že lidé „nemají palivové dříví, ale existuje teplo.“

Úředník vidí cestu ven pouze v noci v noci.A tak, aby chudí Chitinové nevynakládali prostředky na vytápění, je mnohem snazší a rychlejší vypnout napájení, než zřídit městskou infrastrukturu a starat se o vytváření dalších pracovních míst.

Dluh lidí dnes činí zhruba 50 milionů rublů.Navíc neplatiči „odcházejí“ pouze na úkor disciplinovaných občanů, kteří měsíčně zvyšují poplatky za elektřinu v příjmech z veřejných služeb.

https://wek.ru/nochyu-nado-spat-rossiyanam-predlozhili-otklyuchat-yelektrichestvo-po-nocham