Porcelánové dlaždice do ulice

Při výběru dlaždic pro ulici je třeba se podívat na materiál, ze kterého je vyrobena.Nejlepší volbou pro zakrytí povrchů na otevřeném prostranství je porcelánové kameniny pro ulici, natřené po celé hloubce.Deska tohoto typu neobsahuje vrchní vrstvu glazury, a proto je její struktura homogenní a hmota obsahuje jednotnou barvu.Dlaždice vyrobené touto technologií, a to i pod vlivem nepříznivých vnějších faktorů, neztratí své technické vlastnosti a svůj původní vzhled.

Obsah

Obecné vlastnosti pouliční porcelánové kameniny

Pro tento typ dlaždic existují tři standardní velikosti: 45x45, 30x30, 60x60 cm s tloušťkou 8-10 milimetrů.Nejoblíbenější textury napodobují povrchy mramoru, žuly a přírodních kamenů.Esteticky krásný a složitý vzorec kamene vám umožní skrýt znečištění, což zase šetří čas potřebný k očištění povrchu od znečištění.

Povrch dlaždic použitých pro obložení svislých stěn: základy, sloupy, portály, fasády mohou mít leštěný nebo hladký matný povrch.Dlaždice pro vodorovné povrchy by však měla mít hrubou texturu.Během deště nebo za klzkého počasí v zimě budou tyto hrboly díky svým protiskluzovým vlastnostem chránit před náhodným pádem.Těchto vlastností je dosaženo díky vyboulení, zářezům,reliéfní kresby.

Italská porcelánová dlaždice, drahá, ale stojí za to!

Přední výrobci porcelánové kameniny jsou právem považováni za italské výrobce.Porcelánová taška na ulici je cena, kterou Italové mají, mnohem vyšší než průměr na trhu a stále je velmi závislá na její velikosti, výrobní technologii a designu.Továrny také vyrábějí speciální obkladové dlaždice se zvětšenou tloušťkou až 12 mm, což jim poskytuje vysokou odolnost i při překročení regulačního zatížení.

Abyste mohli prohlížet vzorky materiálů nebo nakupovat dlaždice, musíte navštívit specializované stavební obchody, showroomy nebo designová studia.Ale bohužel většina, i velcí prodejci, mají ve svých skladech pouze populární série a sbírky a exkluzivní bude muset být objednána přímo z Itálie.Pokud tedy plánujete vytvořit jedinečný design a pro tento účel potřebujete jedinečnou kolekci, musíte se předem postarat o otázku akvizice, protožeDodací lhůta může trvat 20 až 40 pracovních dnů.

Obchodní konzultanti vám pomohou vypočítat požadovaný počet dlaždic, sestavit rozvržení a vybrat nejlepší možnosti na základě vašich finančních možností.

Italská porcelánová kamenina je vhodná pro pokládku verandy, rekreační oblast v zemi, parkovací plochu, schody.Dlaždice tohoto typu majínestandardní velikosti: 20x40, 20x20, 30x60, 30x30 centimetrů a jejich barevné schéma se zpravidla skládá z jednoduchých základních barev.

Výběr a pokládání porcelánové kameniny

Pro opláštění otevřených vodorovných povrchů se pro venkovní použití používá porcelánová kamenina, protiskluzový účinek je dosažen díky (jak bylo popsáno výše) aplikaci,škrábance, vytvoření reliéfu povrchu a vyboulení.A jednou z charakteristických vlastností drahého vysoce kvalitního kamenného kamenného porcelánu je to, že navenek taková taška vypadá naprosto hladce.Venkovní dlaždice má velmi vysokou úroveň oděru, což jí umožňuje, aby se během monotónního návrhového zatížení po celou dobu životnosti opotřebovalo po dlouhou dobu, ale další zatížení může nastat při pádu těžkých předmětů nebo při praskání ledu v zimě.V důsledku takové expozice může dojít k poškození pouličního porcelánu a výrazně se zvyšuje pravděpodobnost poškození, v případě porušení technologie pokládky žuly a vytváření vzduchové kapsy pod ní.Rovněž se doporučuje pokládat dlaždice co nejmenší.

Doba provozu porcelánové kameniny je více závislá na kvalitě jejího pokládky.Dlaždice „nepřežije zimu“ a odpadne, pokud během instalace byly povoleny mezery mezi prvky (vnikání vlhkosti a její následné zamrzání povede k přemístění nebo poškození povrchových prvků).

Spolehlivost materiálu obkladu závisí na přesnosti instalace.

Vlastnosti porcelánové kameniny orientované na ulici

Porcelánové kamenné dlaždice pro ulici by měly mít tyto vlastnosti:

  1. Minimální absorpce vody (
  2. Neutralita porcelánové kameniny pro ulici k agresivním účinkům organických a anorganických kyselin a dalších látek.
  3. Vysoká odolnost proti abrazivním vlivům a jinému mechanickému zatížení (tvrdost neleštěného porcelánového kamene podle stupnice MEP je asi 8 jednotek a tvrdost přírodního žulového kamene není vyšší než 6).
  4. Vysoká pevnost v ohybu.
  5. Od té doby je nutná zvýšená rázová houževnatost porcelánového kameniny pro ulicimožné dopady (například pád těžkých předmětů), které nejsou stanoveny vlastními provozními charakteristikami.
  6. Vysoká odolnost vůči extrémním teplotám.
  7. Barva nížiny za jakýchkoli změn vnějších klimatických podmínek.
  8. Rovnoměrné rozložení odstínu a struktury po celé hloubce.

Rozsah porcelánové kameniny

Obrovský výběr porcelánové kameniny na dnešním trhu se stavebními materiály je schopen uspokojit každou potřebu, a to jak návrhovým řešením, tak za cenu.Schopnost vytvářet odvážné a neobvyklé řešení interiéru (porcelánové kameniny, jako je dřevo, kov) umožňuje jeho použití v téměř jakémkoli prostředí, ať už je to místo před příměstskýmdům nebo hala administrativní budovy, obchodního centra nebo hlavního letiště.

Vysoká odolnost proti mechanickému namáhání - jedná se o vizitku z porcelánového kameniny používaného k obrácení otevřených povrchů a míst s vysokým indexem průchodnosti.Při nákupu porcelánové kameniny nezapomeňte zkontrolovat licenci produktu od prodejců, aby nedošlo ke koupi zboží nízké kvality.Nezapomeňte, že pokud hledáte levný, krásný a stylový povlak pro pokládku venku, pak je žula jednou z nejlepších možností.