Pokud banka požaduje SNILY, buďte velmi opatrní

Velmi často dostávám otázky: „ Proč je SNILS vždy kladen v bance?Nesnaží se mi získat půjčku nebo nějakou kartu?. "I když je zde opravdu co obávat, protože není zdaleka vždy, když to SNILS vyžaduje, sledují zaměstnanci banky dobrý cíl.Studoval jsem všechny důsledky, které mohou nastat při převodu SNILS na zaměstnance banky.Doporučuji čtení až do konce.

Obsah

Poskytnutí půjčky

Každý zaměstnanec banky má plány na podání žádosti o úvěrové produkty.K vyplnění takového dotazníku je téměř vždy nutný druhý dokument.Pokud má zaměstnanec banky kromě SNILS zájem o váš příjem nebo zaměstnání, ujistěte se, že pro vás jistě připraví žádost.V tomto případě nedostanete půjčku, ale zaměstnanci to dělají velmi často, aby odvrátili oči od vedení.

Převod penzijních fondů do FNM

Pokud již pobíráte důchod, nemáte se čeho bát.V každém případě si dejte pozor, protože zaměstnanec banky může snadno převést své úspory do nestátních penzijních fondů pomocí čísla SNILS.Pokud to nechcete, zkontrolujte dokumenty, které musíte podepsat, a nikomu neřekněte kódy, které vám přišly do telefonu jako SMS.

Přenos dat

Bezohlední zaměstnanci bank pracují na černém trhu za účelem dalšího zisku.Získají podstatnou odměnu a sloučí data svých zákazníků.Důsledky mohou být nejvíce nepředvídatelné.Například podvodníci mohou snadno získat půjčku pro vás.

Už jste někdy narazili na bankovní podvody?
Výsledky
Načítání ...

Jak se vyhnout nebezpečným následkům?

Nejlepší je jednoduše říci, že jste nepřinesl SNILS s sebou.Nemusíte to mít neustále s sebou.Pokud zaměstnanec banky přesto viděl, že máte SNILY, zeptejte se ho, pro jaké účely to potřebuje.S největší pravděpodobností bude data jednoduše aktualizovat nebo zkontrolovat stávající.Ale bez ohledu na to, buďte opatrní.