Podivné rysy anglického života a neobvyklé pro nás britské zvyky

Některá britská územní odlehlost uložila určité rysy jejich způsobu života.Zdálo by se, že ostrov je ze všech stran obklopen vodou, klima není v žádném případě vyprahlá, ale v žádné jiné zemi není tak opatrný přístup k tekoucí vodě.Mimochodem, Britové neplatí za vodu, nemají metry.Ale existuje spousta dalších zařízení, návyků, pochopitelných ne pro všechny.

Obsah

Rozbalit a rozšířit

Nemovitost v Anglii je jednou z nejdražších, takže plocha domů je minimální.Navíc se Britové doslova „drží“ dobrého sousedství, sousedů.Aby neplatili za tahače, jednoduše rozšiřují oblast ve všech směrech.

Staví pokoje nejen nahoru, ale také v šíři.Často vidíte budovy s „připojenými“ strukturami, které doslova „nešplhají do žádných bran“, ale líbí se jim.

Používají také obytné domy, přístřešky, garáže a sklepy.V bytech není možné rozšíření, protože staví „druhé patro“.Může to být platforma pro postel, kam vedou schody.Ale i to stačí k uvolnění „prvního patra“, rozšíření celkové plochy.

Kuchyně je zajímavá

Co dělá většina lidí v kuchyni, je vařit, jíst.Ale ne Britové.Mají kuchyň - je to jen kuchyňská místnost.Jídelna může být umístěna na druhé straně.doma.Běh s deskami ve všech místnostech je normální, jak pro majitele, tak pro hosty.

Tato funkce je opět spojena s malými plochami místností.Kromě toho se Britové domnívají, že by jídlo nemělo být v kuchyni, ale v jídelně.A mimochodem, v tradici rodiny pokládat stoly s partou různých spotřebičů - orná půda, výrobci koktátů, pokrmy.To znamená, že všichni, kteří se v moderních domovech dlouho nenašli.To však dává anglickým večeřím jedinečné kouzlo.

Peníze předem

Pokud v domě není elektřina, znamená to, že za něj nebyla vyplacena žádná záloha.Jak se říká - nejprve zaplatíte, pak použijete.Elektroměry jsou vybaveny mazaným systémem - házejí tam mince před zapnutím světla.Kolik jsem zaplatil, tolik jsem dostal.

Dosud byla zařízení instalována pouze v nájemních bytech.Praktičnost zařízení oslovila všechny obyvatele ostrovů, protože stále větší počet vlastníků nemovitostí instaluje takové měřiče do svých bytů, domů.

Okna v domě

Ano, je to v domě a ne na ulici.Stěny jsou proříznuty s velkým potěšením, takže okna do sousedních pokojů.Takže, otevírání křídla, nebuďte vystrašení, když vidíte hlavu souseda místo oblohy - to je normální.Okna ve starých domech byla zpravidla vyřezávána z kuchyně do jídelny, aby se po celém domě neprotáčely desky.Dnes je to módní trend.

Pěnové koupele

Nejzajímavější tradicí není opláchnout nádobí a tělo po mytí.Filmy často ukazují, jak si Evropané berou pěnové koupele, a poté je okamžitě otírají ručníkem - nejedná se o chybu, ale o skutečnost.Udělejte to samé s nádobami, umyjte je a vložte do sušičky.

Chtěli byste žít ve Velké Británii?
    Výsledky
Načítání ...

Pěna je normální, nikoho neobtěžuje a nestará se o chemické složení detergentu aže zůstane na nádobí.Když jste pryč, opláchněte šálek, abyste zabránili průjmu.

Všechno by mělo být voňavé

Pokud si vzpomínáte na příběh, Evropané nikdy nechtěli umýt.Používali parfémy, kadidlo, ale ne čistou vodu a mýdlo.Pravděpodobně tradice přišla odtamtud naplnit dům různými vůněmi, ale ne ventilovat ho.

Existuje další vysvětlení - slavné britské mlhy.Silná vrstva kondenzátu by mohla kompletně zničit čalounění, zvlhčit podlahy, protože se snažili otevírat okna co nejméně.I dnes zanedbávají schopnost ventilovat, ale s potěšením používají vůně, vonné svíčky atd.

Hromadění v jejich krvi

Thrift je dobrá kvalita, ale hromadění odpadků je jiné.Co dělá osoba, která nashromáždila spoustu věcí, oblečení a dalších věcí - distribuuje, prodává, zahodí.Různé odpadky, staré dárky jsou zasílány do koše a nábytek je zlikvidován.Všude, ale ne v Británii.Šetří tady.S vášní a neuvěřitelnou pýchou se odpadky odvezou do speciálních krabic, jejichž pronájem stojí kulatou částku.

Mohli byste se přizpůsobit svému anglickému životu a zvyklostem?
Výsledky
Načítání ...

Samozřejmě jsou takové sklady vhodné pro přemísťování, když stavíte dům a dáte nábytek a nechtečeká, až k ní dorazí a postaví ji na své místo.Ale tady uchovávají skutečný odpad, to leží roky.Platby za nájemné mohou přesáhnout skutečnou hodnotu uložených věcí desítky a stokrát.