Penny triky pro letní obyvatele, kteří vám usnadní práci na místě

Pouze člověk, který se nezabývá zemí, může nazvat život letního obyvatele jednoduchým a snadným.I při příchodu na grilování a odpočinku je nutné trávu trávit, čistit trávníky a bylo by příjemné se postarat o květiny a plodiny.Pokud patříte k většině populace a raději potěšíte své příbuzné ovocem ze zahrady, hodí se některé triky.

Obsah

Výsadba „hrnce do hrnce“

Zaměňte květiny, aniž byste otočili hory Země?Snadné!Musíte jen zasadit rostliny do plastových květináčů, dříve vykopaných v zemi.Rostliny by také neměly být vyjmuty z nádoby, ale zasazeny přímo do květináče.Květiny nezdraví, necítí stres a na konci květu je lze snadno nahradit novými.

Zahrada v paletě nebo kontejneru

Malý pozemek není důvodem k úspoře chutného ovoce.Získejte nádobu jakékoli velikosti a tvaru, do které se v ní vejde zelenina, květiny nebo byliny.Tato mini postel není těžká, snadno se přesune na jiné místo.A ploché palety s mírným zvýšením výšky (karton je perfektní) zachrání parapety v domě z rozptýlené půdy.I v kuchyni si můžete připravit malou zahradu a po celý rok si osvěžit čerstvou zeleninu.

Doporučení!Místo kontejnerů můžete použít velké plastové lahve, které předtím prořízly potřebné otvory na bokudrenáž a samotné rostliny.

Plenky v případě

Květiny vyžadují zalévání, ale nemůžete do země často chodit?Vezměte si balíček plenek, vložte jednu do díry nebo do květináče s rostlinou, vodou a to je vše.Plenky drží vlhkost, takže roční doplňování bude konstantní - to, co květiny potřebují.

Voda s magií

Poté, co vařená zelenina nevylije vodu, neochladí ji a nalije plodiny - několik týdnů ukáže, jak je taková „magie“ užitečnátrochu vody.Mnoho minerálů, živin přechází do vroucí vody, je hříchem vyhodit užitečné obvazy.Můžete zalévat zahradu, venkovské rostliny i pokojové květiny.

Recept na zalévání zeleniny bylinnou infuzí:

Nástroje pro rychlé čištění a naostření

V hrnci smíchejte čistý písek a olej (zeleninu, stroj nebo roztavte)tuk).Nyní lopatu, lopatku, zahradnické nůžky nalepte špičky do písku a pohybujte se nahoru a dolů.K dispozici je čištění a ostření.Kromě toho také olej chrání proti rzi, takže malé nástroje mohou být skladovány ve směsi písku a oleje po celé chladné období.

Přijetí použití písku pro vybavení chalup:

Staré boty, oblečení

Nevyhazujte gumové žabky, břidlice, čepice, trička a šortky!To je velkolepá výzdoba v zemi.Jak?Všechno je jednoduché.Z bot dostanete hrnce a panely na květiny - mohou být umístěny kdekoli, dokonce i na zdi stodoly.Džínové kraťasy se okamžitě promění v zavěšenou kapsu na malé věci, staré měkké tričko na polštář na pomyšlení pod zády a roztrhané šaty a zástěry jdou na stuhy pro sazenice podvazku.Snadno se používají, ale není škoda zahodit je.Kromě toho jsou bavlněné stuhy pro podvazky mnohem lepší než nylonové šňůry - stuhy se nesekají do tloušťky kmene, nedeformují ji.

Trvalé hluboké zalévání

Plodiny a stromy s kořeny hlubokými nebo dlouhými vyžadují silné zalévání.K zakořenění kořenů vykopejte plastový kbelík o obsahu 4 až 6 litrů vedle kultury po vytvoření otvorů ve stěnách a dně.Nyní nalijte plný kbelík vody.To je vše.Kapalina postupně zvlhčuje půdu a poskytuje kořenovému systému konstantní vlhkost v celé hloubce.

Zahradní značky

Musíte rozdělit výsadbu, ale všechny druhy omezení nedrží - vyhoďte zakoupenou lepenku.Kameny malované v různých barvách jsou perfektní.Staré plastové vidličky vypadají dobře, můžete na ně vytvořit nápis a přilepit je na zem.Plast nezměkčuje, nehrdzaví, takže takový "oddělovač" zůstane až do sklizně.

Kávová zrna

Letní obyvatelé se zkušenostmi tvrdí, že nejlepší minerálhnojiva pro plodiny nelze nalézt.V husté je plná zdravých minerálů, stopových prvků a vitamínů.Zbytek kávy smíchejte s vodou a obvyklým způsobem nalijte postele.Mimochodem, aroma kávy je považováno za nepříjemné pro velké množství škůdců, takže také poskytne další ochranu.

Vaječné skořápky

Toto je velmi dobré hnojivo!Mletá nebo mletá skořápka je bohatá na draslík, vápník, dusík - prvky jsou nezbytné ke zvýšení odolnosti rostlin, normální zralosti ovoce a obohacení chuti.Kromě toho je skořápka dobrá pro zvýšení výnosu téměř všech plodin a pro ovocné stromy je obecně nenahraditelná.

Už používáte nějaké tipy z našeho článku?
Výsledky
Načítání ...