Osobní život Vladimíra Putina: důvody rozvodu as kým nyní žije prezident?

Na rozdíl od jiných hlav států se ruský prezident nerad mluví o svém osobním životě a je považován za uzavřenou osobu.Na jakékoli dotazy V.V.Putin upřednostňuje odpovědět monosyllabicky nebo se dokonce vyhnout odpovědi, protože si je jistý, že v osobních vztazích nikdo nepotřebuje publicitu.Rusové proto stále netuší, zda V.V.Putin, ať už se objevila milovaná žena nebo manžel.A zdá se, že neexistují žádná tajemství, ale existuje spousta pověstí a spekulací, které se pokusíme přijít na to, když se podíváme trochu zpět.

Obsah

Z biografie

Budoucí prezident se narodil 7. října 1952 v Leningradu.Táta - veterán, který se účastnil Velké vlastenecké války, V.V.Putin je třetí dítě v rodině, bohužel oba starší bratři nežili dlouho a zemřeli v dětství.Rodina žila ve společném bytě.

Budoucí manželka pracovala jako zdravotní sestra na klinice, poté zastávala pozici vedoucího činoherního kruhu v Domě důchodců a v roce 1986 získala specializaci filologa a romanopiskyně.Mladí lidé se vzali v roce 1983.

Hlava státu obdržela postavení prezidenta o několik let později, 26. března 2000, po první inauguraci.

Šťastné manželství

Pár žil spolu 30 let a žili po manželství v NDR, kde V.V.Putin sloužil v inteligenci.Existují dcery Katya, Marina.A podle neoficiálních zdrojů se hlava státu v roce 2012 stala dědečkem.Zdá se, že všechno je šťastné a přizpůsobené - děti, manžel, kariéra.Ale manželství se rozpadlo.

Rozvod

Rozvod prezidenta a jeho manželky byl pro všechny občany země nepříjemnou zprávou.Do té doby si všechny hlavy států udržovaly manželské vztahy, jen Peter Veliký v roce 1698 poslal svou manželku do kláštera, jak si pamatují historici.Někteří stále hledají důvody pro rozvod, citujíc únavu L. Putina a rozhodnutí věnovat svůj život Bohu.Někdo dokonce říkal o duševní nemoci bývalé manželky prezidenta, i když neexistují žádné důkazy, které by to podpořily!

Slavní lidé z celé země se rozešli docela přátelsky a civilizovaně.L. Putin v odpovědi na otázky novinářů zdůraznila, že ji unavuje publicita jejího bývalého manžela.Jen málo lidí je s tímto dobrým důvodem spokojeno, proto vyvstává mnoho pověstí a mýtů.

Důvody rozvodu

Předseda byl položen dotaz na důvody, na které odpověděl, že „jsme se sotva viděli“.Pozice hlavy státu je opravdu problematická, časově náročná a časově náročná.Prakticky nezůstává nic, co by s rodinou mohlo komunikovat.A jako každá normální žena, L. Putin mohl být vážen kvůli nepřítomnosti jejího manžela,nutnost účasti na společenských akcích je opravdu únavná.

Některé veřejné publikace publikovaly články o nemoci prezidentovy manželky, dokonce o skutečnosti, že L. Putin je v psychiatrickém středisku, kde je nucena užívat léky.Ale, jak již bylo zmíněno, neexistuje žádná oficiální potvrzení této fámy!

​​

Další verzí je přítomnost jiné ženy.Dlouho se jí říkalo A. Kabaeva, vztahy, se kterými se údajně začaly od roku 2006.A pak se pár narodil jako dítě, se kterým A. Kabaeva žije v Soči v rezidenci prezidenta ... sám V.V.V. se k těmto spekulacím a „skutečným“ fotografiím na internetu nejlépe vyjádřil.Putin je nazval „erotické fantazie psacího bratrství“.

Myslíte si, že osobní život prezidenta této země by měl být pro občany zcela transparentní?
Výsledky
Načítám ...

Co se dnes děje v životě prezidenta Ruské federace?

Nedávno hlava státu změnila pravidlo, aby mlčela o otázkách týkajících se jeho osobního života, a uvedla, že v jeho osobním životě je vše v pořádku.Odpověď přišla na novinářovu přímou otázku o prezidentově osobním životě po jeho rozvodu s L. Putinem v roce 2013.

V.V.Putin poznamenal, že byl šťastný, což bez výjimky touží po všech Rusech.Novýnikdo není vyvolen, protože prezident nepřidal čas na osobní život.