Od roku 2018 rozšířil možnosti získání bezplatného pozemku

Problém bydlení v Rusku je docela akutní.Byty jsou drahé, hypotéka se musí natahovat po mnoho let.Ale mnoho lidí si nemůže dovolit koupit pozemek a postavit dům, protože to vyžaduje velké finanční injekce.

Pro podporu obyvatelstva a zajištění bydlení, státní programy, práce, které vám umožní získat přidělení půdy zdarma.Ale ne každý ví, jak se v roce 2018 stát vlastníkem své vlastní půdy a nic neplatit.Řekneme vám jak.

Obsah

Obecné důvody[[PDN 18]

Mnoho občanů může získat pozemky na stavbu domu zdarma.Nový zákon stanoví limity pro takový proces.Existují určité skupiny lidí, kteří zaujímají prioritní postavení, což urychluje příjem půdy zdarma.

Pozemky na předměstí lze získat v pořadí podle živého tahu.Chcete-li to provést, musíte se dostat do toho a požádat o spiknutí.Nemovitost je poskytována zdarma, tj. Zdarma, ale veškerá papírování je pouze za poplatek.Každý certifikát, akt a dokument stojí peníze.

Následující osoby mohou získat půdu:

 • rodiny, které zůstaly bez živitele rodiny v důsledku své smrti v bojové zóně;
 • váleční a pracovní veteráni;
 • osoby, které slouží na základě smlouvy v ozbrojených silách Ruska;
 • velké rodiny;
 • občané,mít závislé děti se zdravotním postižením;
 • mladé rodiny.

Žádosti o půdu jsou posuzovány správou osídlení.Poskytuje odpověď na aplikaci.Pokud je odmítnutí přijato, můžete se obrátit na soud a proti rozhodnutí se odvolat.

Země z vlastního podnětu

Při analýze takové možnosti stojí za varování, že je to celkem riskantní a je téměř nemožné předvídat výsledek jednání.Spiknutí lze získat od státu bez investování finančních prostředků, zatímco bez souhlasu správy.V praxi k takovým případům došlo.

Za tímto účelem je nutné najít nemovitost bez vlastníka a znovu ji zaregistrovat jako nemovitost.Majetek bez vlastníka je po dlouhou dobu uznáván jako prázdný majetek a jeho občanem se může stát každý občan.

Existuje jedna úskalí - hlavní věcí je opravdu vybrat web, který nikomu nepatří.Koneckonců, bude to velmi špatné, pokud již začnete stavět dům, a pak se objeví majitel.

Tento způsob získávání půdy má mnoho nevýhod:

 1. Je velmi obtížné najít lokalitu, která splňuje všechny výše uvedené požadavky.
 2. Odepření lze získat od státu na základě registrace ve vlastnictví.Důvodem odmítnutí je zpravidla nesprávné použití přidělení.

Po přijetíneposkytuje se žádná náhrada záporné odpovědi na stavbu zařízení.Pokud ale budete mít štěstí, můžete získat pozemek, jehož cena se rovná ceně katastrálních prací.

Doporučujeme přečíst:

Téměř zdarma

Pokud vyhrajete výběrové řízení na pozemky, můžete získat přidělení půdy.Možnost získání majetku není zcela zdarma.Náklady však budou mnohem nižší než nákup webu za tržní hodnotu.Tato varianta je vhodná pro výstavbu vícepodlažní budovy.A pro výstavbu jejich bydlení, které má několik pater, není metoda příliš populární.

Pozemky pro úzké odborníky

Pozemky jsou určeny pro úzké odborníky.To může vyžadovat přemístění.Guvernér regionu poskytuje seznam povolání, která zahrnují získání místa.To se děje s cílem přilákat mladé zaměstnance do osad, kde jsou problémy se zaměstnanci.

Pro poskytování bezplatné nemovitosti státem musí být dodrženy určité podmínky.Proto musí mladý odborník uzavřít nájemní smlouvu na dobu nejméně šesti let.Nájemné není účtováno.Dále se odborník zavazuje vypracovat profesi a na určitém místě stanovený termín.Teprve poté lze zemi znovu zaregistrovat jako osobní majetek.

Mladé rodiny

Pokud občané založili rodinu před 35 lety, mohounapsat prohlášení pro správu s žádostí o pozemky pro individuální výstavbu.Poskytuje se jako součást vládních programů.Funkce přijetí jsou upraveny platnými právními předpisy Ruské federace.

Aby se mohla rodina účastnit programu, musí:

 • zajistit, aby rodina splňovala požadavky vybraného programu;
 • do fronty na zlepšení podmínek bydlení (skutečnost musí být potvrzena příslušnou dokumentací);
 • napsat prohlášení uvádějící žádost o pozemky zdarma.

Pokud má správa bezplatné pozemky, bude petici mladé rodiny vyhovět.Komunikace se provádí na úkor rozpočtu města, ale papírování padne na ramena budoucích majitelů.