Nyní se vláda rozhodla snížit příjmy Rusů?Co nás v nejbližší době čeká?

Orgány Ruské federace nedávno přijaly taková opatření, že obyčejní občané této země jsou ve vládě zklamáni.Většina se například domnívá, že se úředníci snaží snížit náklady a ušetří na úkor obyčejných občanů.

Obsah

Individuální důchodový kapitál

Příští rok bude mít mnoho Rusů vážné problémy, které jsou nyní otevřeně hlášeny ve vládě.Úřady se například nedávno rozhodly zvýšit DPH, a proto ceny všech výrobků a služeb výrazně vzrostou.A ačkoli úředníci slibují zvýšení platů občanů v průběhu času, ve skutečnosti bude všechno úplně opačné.

Spolu s touto zprávou šéf kabinetu ministrů uvádí, že by se Rusové měli připravit na nová opatření v rámci nedávno přijaté důchodové reformy.Jednoduše řečeno, vláda se snaží donutit občany, aby si sami zachránili budoucí důchodové dávky a nespoléhali se na státní pomoc.Nadcházející změny se již dlouho nazývají - individuální důchodový kapitál.Na jeho základě budou učiněna rozhodnutí o tom, jak bude penzijní systém transformován.

Co čeká občany?

Takové vládní rozhodnutí bude mít nepříznivý dopad na příjmy ruských občanů.Upřímně řečeno, úřady se znovu rozhodly okrást Rusy.V blízké budoucnosti se plánuje udržet 6% mezd.Výtěžek bude uložen na samostatném účtu zaměstnance.V době odchodu do důchodu stát vezme tyto prostředky v úvahu při výpočtu výše důchodů.

Ukazuje se, že sliby vlády, že politika se bude v příštích několika letech zabývat sociální složkou země, lze jen stěží nazvat věrohodnými.Od posledního jednání úřadů naznačuje úplně jiný vektor vývoje Ruska.