Nenápadné a rychle rostoucí stromy pro rozdávání, které nevyžadují údržbu a zalévání

Zahradní postele v zemi - to je věc, která vyžaduje hodně času a úsilí.Většina moderních městských obyvatel přichází na místo, aby si odpočinuli od pracovních dnů, vypili studenou kvasu a nasákli slunce.

Nechci nechat prostor úplně prázdný a otevřený očím sousedů, takže zkušení letní obyvatelé zasadí stromy.Současně jsou vybírány druhy, které jsou bez lidského zásahu dokonale odstraněny, nevyžadují péči a rostou téměř v jakékoli půdě.

Obsah

Třešňová švestka

Neokázalost rostliny je obrovským plusem.V závislosti na druhu strom poroste z výšky 1,5 až 10 m.V květnu se objeví malé růžové květy s příjemnou vůní a na podzim se z ovocné kultury získá višňová višně.Bobule se používají při přípravě mnoha pokrmů, omáček.

Chcete-li získat úrodu, zvažte rozmanitost třešní švestky, zasadte několik stromů.Pro terénní úpravy stačí jedna, ale příjemné okolí výrazně zvýší produktivitu.

Ořech

Druhy plodin, které milují teplo, se vysazují v jižních oblastech a líska roste i na nejchudších půdách a za všech podmínek.Maximální výška - 10 m, vytrvalost do -30 ° C, požadavky na zalévání - dvakrát měsíčně.

Jaké ovocné stromy jsou ve vaší letní chatě?
Výsledky
Načítám ...

Ořechy rostou po dobu 7-8 let života stromu, s každým rokem roste výnos.Nejlepší odrůdy ovoce jsou ve tvaru srdce nebo černé ořechy.

Willow

V závislosti na účelu šlechtění a velikosti pozemku vyberte odrůdu: bílá vrba s výškou stonku až 35 m, plíživý, vrba alpská až 1,5 m. Strom roste rychle, miluje písčitou, hlinitou půdu, preferuje vlhké půdy, ale kořeny v jakékoli oblasti.

Řezáním horní části středního kmene se získá keř.Willow rychle dává postranní výhonky, roste na šířku.

Bříza

Silný a krásný strom se vyznačuje svou vzácnou nenáročností.Zakořenuje na všech, i těch „nejtenčích“ půdách, odolává silným mrazům.Výška kmene je až 15 m.

V prvních 2-3 letech po výsadbě strom roste pomalu, poté zrychluje a dosahuje plné výšky o pět let.Pro urychlení procesu se do půdy přidávají hotová minerální hnojiva.

Javor

Toto je šampión mezi nenápadnými stromy, které rostou kdekoli.Majitel by měl být včasředit nové klíčky, jinak za 3-5 let bude na webu spousta javorů.

Jaké dekorativní stromy máte v letní chatě?
Výsledky
Načítání ...

Existuje několik odrůd javorů vhodných pro terénní úpravy:
  1. Riverside .Toleruje sucho, zakořenuje na jakékoli půdě.Kmen je tenký, výška je až 15-20 m. Pokud majitel dává přednost červené barvě listů, je nutné zasadit na osvětlené místo.Listy ve stínu zelené.
  2. Američan .Skutečný plevel, který vydrží mraz, sucho, silné srážky a štíhlé půdy.Roste tam, kde může padat létající semeno.Americký javor prakticky není nemocný, paraziti se na něm neusazují.

Nejkrásnějšími odrůdami amerického javoru jsou plameňák popelavý, popelavec variegatum.Na podzim získává listí červené, žluté, oranžové odstíny, které vypadají velmi působivě.

Modřín

Výška stromu je až 40 m, existují však zahradní odrůdy s malými rozměry.V létě je strom pokrytý zelenými jehlami, na podzim zžloutnou, v zimě padají.Na zemi roste nenáročná rostlina v permafrostu, odolná vůči jakémukoli onemocnění.

Bird cherry

Ovocný strom, který nevyžaduje žádné lidské zapojení.Rozlámaná koruna na kmeni až do výšky 15 metrů na jaře je pokryta voňavými květinami, do poloviny léta potěší černé bobule.Není třeba zalévat, hnojit, odstraňovat plevele a řezat větve - třešňový pták sám dokonale zvládne jakékoli podmínky, vydrží i silné mrazy.

Bobule, ptačí třešňová kůra jsou přírodní antiseptikum.Ovoce se používá při vaření a kůra se vaří, aby dezinfikovala vodu a získala hojivé vývary.