Nejspolehlivější pravidla pro hubnutí.Bez zbytečných nákladů a poškození zdraví!

Pokud si myslíte, že hubnutí je nákladná záležitost, rozhodně rozptýlíme mýty.Cílem není neustále chodit do tělocvičen a „houpacích křesel“, sušit nebo budovat svaly, řídit tuk a stravu, ale na správnou výživu.Mnozí řeknou, že toto je nejdůležitější otázka: správná výživa je velmi drahá.Vyžaduje to udržení těla proteinovými koktejly, nákup drahých plodů, zeleniny, mořských plodů a všeho, co si prostě nemůžeme dovolit.Ve skutečnosti je vše jednoduché a velmi levné, ale pojďme na to přijít v pořádku.

Obsah

Sport v takovém množství již není zapotřebí

Odložte nákup předplatného do fitness místnosti, nákup běžících tenisek a oblek.Moderní odborníci na výživu tvrdí, že korelace mezi hubnutím a sportem je tak minimální, že sporty mohou být odsunuty stranou.Třídy rozvíjejí tělo, posilují srdeční sval, krevní cévy, kosti a teprve poté ovlivňují hubnutí.

Pokud se vyčerpávajícím způsobem potíte na běžícím pásu, ale nebudete mít dobrou večeři, ušetříme v halách oblečení a sezónní lístky.

Doplňky k odmítnutí

Začátečníci, chatování s „zkušenými“ hubnutím, horečně uchopení „magických“ přísad ve formě koktejlů, čaje nebo tyčinekkteré doslova spalují tuk.Toto je mýtus číslo 2!Žádný notoricky známý L-karnitin nesníží množství tuku v těle, jako isotonické, jiné aminokyseliny.

S těmito penězi nakupujte lépe s normálními přírodními potravinami, bude to mít větší účinek.

Přírodní „zdravé“ produkty

Mějte peníze, prosím - kupte zemědělské produkty a jiné drahé zboží.A pokud to finance nedovolí, pak není třeba utrácet za olivový olej, červené ryby, bulgur, slunečnice, nic horšího než pollock a ovesné vločky.

Doporučená četba:

Základním pravidlem pro hubnutí je minimální spotřebované množství kalorií a na tom, odkud pocházejí z vodní páry nebo kaše na vodě, na tom nezáleží.Čerstvé lanýže jsou samozřejmě chutnější než žampiony, ale faktem zůstává - musíte jíst nízkokalorická jídla a levně je nakupovat.

Jak zhubnete?
Výsledky
Načítání ...

Hlavní principy ekonomického hubnutí

A nyní o hlavní věci - jak zhubnout levně:

  1. Hlavní stravou jsoubílkovinné potraviny a zelenina .To znamená, že menu se skládá z tvarohu, vajec, drůbeže, ryb, masa, řepy, zelí adalší celoroční dostupné produkty.Můžete přidat několik komplexních uhlohydrátů: těstoviny, fazole, cereálie.Ale omezit sladkosti a mouku, takže jen 3 kousky čokolády nebo půl buchty nebo 2 sladkosti denně a nic víc!
  2. Počet kalorií .Musíte si napsat všechno: doušek čaje s cukrem, půl marshmallow, lžíci kaše.Pokud existují váhy, vážte, žádné váhy - studujte míru v lžičkách, brýlích a vypočítejte podle těchto objemů.
  3. Pitná voda .Žádný čaj, žádná káva, žádná polévka se nepočítá.Je to voda a nejméně 1,5 až 2 litry denně.Voda je nutná ke zlepšení metabolismu, udržení síly a odstranění přebytečných solí, odpadní strusky z těla.
  4. Spát 7-8 hodin denně , jít do postele do 00:00.
  5. Zvýšení fyzické aktivity .To neznamená běžet ráno a večer, ale pouze stoupat bez výtahu, chodit, nechávat stranou autobus, auto.

Jen pár bodů, ale opravdu pomáhají zhubnout.Nemusíte jednat s trenérem, vytvořit speciální menu pro výživu a jíst tuky na spalování tuků.Vypočítejte si, kolik jste ušetřili, a ukázalo se, že jde o velmi velké množství.Sport je odvětví, ve kterém je vše vytvořeno tak, abyste utratili co nejvíce peněz.Nespadejte na triky, jíst skromně a levně - to pomůže zhubnout a stát se zdravým.