Nejšpinavější předměty ve vašem bytě!Jak často je musíte umýt a změnit?

Lidé tyto věci jen zřídka čistí nebo je nikdy vůbec nevyčistí.Ověřte si, jak dobře si udržujete čistotu ve svém domě, a pokud víte, že čas od času také musíte tyto věci dělat.

Obsah

Stojan na zubní kartáčky

Může to být speciální stojan nebo obyčejný pohár.Jak dlouho se na něj díváš?Doporučuji, abyste to okamžitě udělali.Budete překvapeni, kolik špíny tam bude.Nezapomeňte sklo jednou týdně umýt!

Pantofle

V jednom z mých článků v komentářích se dívka zasmála těm, kteří si vzali náhradní ponožky, aby s nimi chodili kolem domu.Přestože pantofle jsou takovou věcí, že se téměř nikdo nikdy neumyl.Chtěli byste navštívit a obléknout si pantofle, které nosí desítky lidí a které nikdo deset let neumýval?Nechtěl bych, tak si vezmu ponožky s sebou a budu v tom pokračovat.Doma mám sadu pletených ponožek, které si pamatuji, abych je pral.Pro hosty mám v obchodě gumové pantofle, které se prát pokaždé, když odejdou.A pokud si na holé noze obléknete pantofle, které vám už roky nebyly umývány, představte si, jak moc tam všechno žije!Například můžete být léčeni na houby roky!

Větránírošt

Čas od času je nutné takové rošty odstranit a důkladně je umýt.Pokud je v koupelně gril jednoduše ucpaný prachem, v kuchyni je zarostlý tukem.Proto musí být takový postup proveden jednou za dva měsíce.

Štětec na toaletu

Neřeknu, v jakém stavu jsou tyto předměty u jiných lidí.Důl vyměňuji nejméně jednou ročně a beru v úvahu skutečnost, že stojan na kartáč čistím dezinfekčním roztokem dvakrát týdně.Mnozí absolutně nevěnují pozornost tomuto detailu a nečistí kartáč roky.Ale všimněte si, zejména těch, kteří žijí sami, nezapomeňte alespoň jednou týdně zvednout záchodové sedátko a místo pod ním umýt.Jinak je pravděpodobné, že k vám náhle přijdou hosté a bude nesmírně nepříjemné, že na záchodě jsou takové nehygienické podmínky.

Klika dveří

Téměř nikdo nemyje kliku dveří, stejně jako dveře samotné.K mytí dveří je dobré použít nástroj na okna a zrcadla a mýt kliky mýdlem a vodou.V průběhu času je samozřejmě klika dveří leštěná a vypadá čistě, ale pokud jste ji nikdy omyli, je nepravděpodobné, že bude sterilní.

Koberec do koupelny

Do pračky lze vložit textilní koberce, ale gumové koberce je třeba mýt ručně pomocí mýdlového roztoku.Přestože existují lidé, kteří věří, že se rohože do koupelny vůbec nemusí umývat.

Záclony dovnitřduše

I zde bude mnoho překvapeno.Po koupeli je vhodné závěsy dobře propláchnout, protože se hromadí nečistoty a mýdlová pěna.Pro mnoho lidí jsou závěsy níže již hnědé.Může to být houba a bakterie, které se usadily ve zbytcích a tuku v kůži, které omýval každý sprchující člověk.Je vhodné je někdy odstranit a omýt.Užitečná je také jejich včasná změna na nové, asi jednou za šest měsíců.Proto nikdy nekoupím drahé záclony.

Byl pro vás náš článek relevantní nebo užitečný?
Výsledky
Načítám ...