Myslíte si, že nudle Doshirak jsou jídlo pro chudé?

V průběhu let mnozí spojovali výživu chudých s Doshirakem, jmenovitě instantní nudle.Toto jméno je tak uvězněno v hlavách lidí, že se stalo jménem domácnosti, které se často používá k označení celé třídy podobného zboží.Nezáleží na tom, jaká značka nebo výrobce stojí za tímto produktem.

Obsah

Jídlo minulého století

V 90. letech byl považován za „Doshirak“jídlo zaměstnané populace.V reklamě jste vícekrát viděl muže v kravatě a košili, který byl tak zaneprázdněn telefonními rozhovory a psaním, že prostě neměl čas na jídlo.A pak Doshik přišel na pomoc, vynikající náhrada za horký oběd.Jen dvě minuty a nudle jsou připraveny.

V poslední době si BP získává velkou popularitu, což znamená podvodné balíčky, rychlé vaření.Pouze pro nové nudle byla vytvořena další omáčka.Dnes jsou nudle umístěny jako každodenní jídlo.V reklamě můžete vidět rodinu shromážděnou u jídelního stolu nebo studenty na výletě jíst nudle.Ale navzdory nejlepšímu úsilí obchodníků, pro obyčejné lidi, bude BP vždy spojována s chudobou a chudobou.A je nepravděpodobné, že by nějaký zdravý člověk koupil BP jen k jídlu, protože takové jídlo není chutné,škodlivé a ekonomicky nevhodné.

Proč lidé kupují Doshirak?

Jediným možným případem, kdy si osoba může dovolit koupit BP, jsou zbývající dny před platem, pokud nemá dostatek peněz na běžné jídlo.V tomto případě bude nákup zcela odůvodněn, protože rozpočet vám neumožňuje koupit nic jiného.

Pokud máte celý týden do svého platu a 200 rublů v kapse, můžete si dovolit koupit balíček těstovin, pohanky, ovesné vločky, nakrájeného hrášku a ječmene perletého.Zároveň mohou stačit peníze i na půl kilogramu kuřecích jater nebo žaludků.Takové jídlo je mnohem zdravější a chutnější než běžné nudle se suchým kořením.

Kupujete instantní nudle pro sebe v potravinářském zboží?
Výsledky
Načítám ...

Nerentabilní produkt

Je nepravděpodobné, že by jednotka PSU tahala po dlouhou dobu, protože nepřinesetéměř žádný užitek.Průměrná cena jednoho balení dnes je 10-11 rublů.To znamená, že za půl kilogramu nudlí budeme muset zaplatit více než 50 rublů, zatímco běžné těstoviny lze zakoupit za 40 rublů.Stejně stojí polovina kilogramu rýžepohanka.Otázkou je, proč potřebujeme rychlé a neužitečné nudle?

A jaké potěšení přináší tato nudle po jídle!Přiznávám, že se to stává, že se to hodně zasahuje.Vařte, jedte, ale pak je to tak špatné, že po celý měsíc to způsobuje nechutnost, když se na to jen díváme.Tady nechápu, jak se může jíst několik dní v řadě.Je lepší hladovět!