Místa, na kterých je lepší neskrývat vaše peníze a doporučení pro skladování

Lidé, kteří se hromadí značné množství peněz, nespěchají, aby vložili peníze na bankovní účet, ale snaží se je schovat doma.Důvodem je nestabilní situace v ekonomice a strach z inflace.

Skrývání peněz v bytě však není tak jednoduché.Existují místa, o kterých ví i dítě.Článek popisuje nejlepší způsoby uložení finančních prostředků, které pomohou chránit bankovky před detekcí.

Obsah

Místa v bytě, kde nelze ukládat peníze

Sociální péče podle psychiky závisí také na schopnosti osoby pracovat.a ze správného uložení finančních prostředků.K tomu jsou vhodná pouze místa, která nesou kladný náboj energie.Tím se zvýší výdělky a ušetří se více bankovek.

Udržujete v bytě velké množství peněz?
Výsledky
Načítání ...

Do trouby nemůžete vložit peníze, protože prvek ohně spálí úspory.Když vložíte záchod do nádrže, voda způsobí, že se nahromaděný kapitál vznáší a přinese jen dluh.
Doporučujeme si přečíst:

Samotné účty nesou negativní energii ve Feng Shui a jejich umístěním do blízkosti osobních věcí a jídla jsou lidé ohroženivaše zdraví.

Kromě ezoteriky se bere v úvahu také znalost lupičů, kteří si prohledávají prostory, které jsou u lidí oblíbené:

 • Pod matrací .Finance usínají a nezvyšují se a člověk zažívá pocit nepohodlí v důsledku negativní energie.Metoda je považována mezi nejslavnější mezi hospodyněmi.
 • V prádelně .Nalezení takové mezipaměti je docela jednoduché, vyhodit všechny věci, stejně jako podvodníci.
 • V knihách .Oblíbená verze starší generace.Obvykle se věří, že nikdo nebude hledat peníze na takovém místě, ale marně.Právě tam věří.
 • Ve sklenicích z obilovin. Bankovky jsou ohniskem patogenní mikroflóry.Jejich udržování v blízkosti potravin může být zdraví škodlivé.Na první pohled je to dobrý způsob, jak skrýt finanční prostředky před zvědavýma očima, ale ve skutečnosti tomu tak není.Nalezení takové nádoby je snadné.
 • V vypouštěcí nádrži .Je třeba zapečetit balení, aby nedošlo k navlhčení obsahu.Při každém vypouštění vody s ní vycházejí peníze podle názoru esoteriků.
 • Na chodbě .Atmosféra, která je v tomto místě zachována, umožňuje finanční prostředky buď vstoupit do domu nebo odejít.Rozpočet tedy nebude úspěšný.
 • V prasečích bankách .Banální způsob, jak ušetřit peníze, jako v mnoha kinech, je zvýrazněna chvíle, kdy se rozbijí kontejnery, a odtamtud vyleze celá hora mincí a bankovek.Každý podvodník pochopí, že tam něco je, a to ho přiměje podívat se dovnitř.
 • Pod podlahou .Zlodějidoslova cítí, kde jsou peníze, když uvidí mírně zvednutou dlaždici nebo koberec, budou okamžitě hledat bod.
 • V kapsách na oblečení .To je samozřejmě dobré, když po nějaké době najdete mince, když jste na ně zapomněli, ale domácí výrobci si to vždy pamatují a kapsy prozkoumají okamžitě.

Kde je bezpečné uchovávat peníze

Technická zařízení a bytové zařízení bude sloužit jako dobrý trezor, pokud se o to předem postaráte a zapnete svého vtipu:

 • Noční stolek .Přepravky samy o sobě jsou špatnou mezipamětí.Musíte vytáhnout veškerý obsah.Zkraťte železné lamely a zadní stěnu první zásuvky pomocí okružní pily.Připevněte peníze zevnitř na dřevěný povrch nábytku a zasuňte zásuvky.
 • Plavat na záchodě .Skládá se z plastových půlkruhů slepených k sobě.Uvnitř plovoucího prostoru je prázdný prostor, ve kterém můžete vložit finanční prostředky a povlak svarem nalepit.
 • Do výstupu .V takovém případě musíte dodržovat bezpečnostní opatření a opět riskovat.Vypněte elektřinu úplně, odšroubujte externí jednotku - kryt.Na zadní straně je otvor, ve kterém jsou účty naskládány, složeny do těsné trubice a zabaleny do gumového prstu.

Kde je podle vašeho názoru nejlepší místo k uložení peněz?
Výsledky
Načítání ...
 • Staré boty .Prořízněte podrážku boty, je žádoucí, aby byla dostatečně silná.Hromadění je umístěno uvnitř a šev je pečlivě slepen.Nebo dělají totéž, ale zevnitř boty zakrývají incizi vložkou.
 • V okapech .Pokud má zařízení uvnitř dutinu, pak odstranění bočních klapek může vložit slušné množství a nikdo nebude hádat o jeho umístění.
 • U měkkých hraček .Poté, co uděláte malý řez na místo švu, vložte množství svinuté do zkumavky a dodatečně jej zakryjte bavlnou nebo holofiber na všech stranách.Nakonec uřízněte řez.
 • V klice .Přišroubováním rukojeti uvnitř zasunou malý balík peněz (není možné se hodně skrývat).
Doporučujeme přečíst:
Zajímavá a neobvyklá místa pro ukládání peněz

Vyřadili jsme nejběžnější možnosti.A zde je několik návrhů na neobvyklé skladování:

 • Falešné zásuvky .Ve stěně je malé úložiště o velikosti 10 x 10, které je pokryto překrytím z vývodu.
 • Kaktus .Uvnitř kaktusu je umístěn pevný balík peněz, takže vytvářejí díru v zemi, kořeny, rostliny, účty jsou umístěny v plastovém sáčku a spuštěny do kaktusu.Je nepravděpodobné, že by se někdo podíval dovnitř tohoto pichlavého přítele azískejte poklad.
 • V prázdné nádobce na holení .Nezpůsobí to podezření, protože každý člověk má na polici takový nástroj.Z dolní strany vyřízněte malou díru, která přilepí svazek bankovek a připojte ji gumovou zátkou.
 • V hřebenu .Některé masáže mají gumovou podložku, pod kterou dají své úspory.Kromě toho ho můžete nosit všude s sebou.
 • Na stropě .Vypněte elektřinu v bytě, vyjměte lustr.Mezi stropní desky je umístěn sáček cenností a pokrytý lampou.