Kde koupit keramické dlaždice?

Velký nebo malý byt, venkovský dům, chata - téměř v každém obytném domě nebo budově (i v administrativních) je jako prvek dekorace keramická dlažba.Dnes si můžete koupit keramické dlaždice nejen pro zdobení kuchyně nebo koupelny.Ve snaze o originalitu moderní designéři vytvářejí návrhy interiérů pro haly, obývací pokoje, chodby, chodby, kde keramické dlaždice velmi organicky zapadají do celkového konceptu dekorace.I v dnešních ložnicích se používá keramická obložení.

Taková poptávka po tomto dokončovacím populárním stavebním materiálu vedla k tomu, že kromě obchodů, salónů, center, kam můžete jen přijít, vybrat a koupit dlaždice, existuje nová příležitost získat je bez opuštění vašeho domova.Toto je internetový obchod keramických obkladů, z nichž se mnoho objevilo na vlně poptávky po síti.Ale v závislosti na požadavcích na kvalitu, cenu a exkluzivitu byste si měli stále pečlivě zvolit místo nákupu - buď elitní salon, nebo obyčejný obchod s keramickými dlaždicemi nebo líný nákup - aniž byste vstali z gauče přes internet.

Obsah

Prodej keramických obkladů: kde je výhodnější a proč

Pokud se keramické obklady prodávají ve specializovaných prodejnách nebo salónech, je jasné,že volba bude velmi bohatá - obojíglobálních výrobců a od domácích.A to znamená, že si nemusíte vybírat ze skromného sortimentu na základě „krásného - drahého“, „levného - nekvalitního“, zejména pokud jsou drahé opravy (nebo stavební práce) prováděny podle speciálně vyvinutého projektového projektu.

V obchodě keramických obkladů s úzkým zaměřením bude výběr vždy velmi rozsáhlý, takže nebude obtížné vybrat povrch v souladu s nápady designéra ohledně budoucího interiéru.

Kromě toho existuje skutečná příležitost spojit kvalitu a rozumnou cenu - díky stejnému obrovskému sortimentu.

Velké velkoobchodní nákupy - nižší než cena

Ceny produktů nabízených zákazníkům keramickým kachlovým salónem nebo specializovaným obchodem navíc potěší jejich demokratický charakter z následujícího důvodu.Vzhledem k úzkému zaměření - prodej pouze dekorativní keramiky, mají salóny možnost zakoupit dlaždice od distributorů nebo přímo od samotných výrobců (ruských a italských, španělských) ve velkém množství, což znamená značné snížení velkoobchodních cen.

Cena keramických obkladaček pro konečného spotřebitele bude samozřejmě mnohem nižší než v „regálech“ malých prodejců.Vzhledem k vysokému obratu stanovily specializované prodejny minimální marži, čímž přilákaly kupce a zároveň neztratily své vlastní výhody.Často v takových salónechExistují vlastní internetové obchody s keramickými dlaždicemi, kde ceny jsou někdy o 20/30% nižší než u konkurentů s méně rozsáhlým sortimentem.

V tomto případě tedy nízká cena neznamená, že produkt je nekvalitní - je pro rentabilnější, aby měli velcí prodejci vysoký obrat při nízkých nákladech na zboží, než aby prodávali dražší a přitom ztratili prodej.

Jakékoli centrum keramických dlaždic je vůči svým stálým zákazníkům velmi laskavé a nabízí jim zvláštní podmínky.Můžete si také koupit kvalitní keramické dlaždice na akcích (které se pořádají pravidelně), získat slevu na zbývající sbírky, podílet se na prodeji za snížené ceny.

Kde si mohu koupit keramické dlaždice

Pokud se člověk zajímá, kde koupit keramické dlaždice, znamená to, že je plánována oprava.Aby bylo možné přesně určit, kam jít na povrchovou úpravu keramiky, musíte nejprve zhodnotit své schopnosti z hlediska nákladů a přesně toho, co přesně zbývá - exkluzivní kreativní design koupelny na individuální objednávku nebo jen obvyklá keramická dlažba v kuchyni bez ozdůbek.Kde tedy koupit keramické dlaždice v souladu s požadavky?

Stavební trh

Stavební trhy jsou obvykle umístěny poblíž hlavních dálnic, což umožňujeprovést nákup „po cestě“.Trhy se zaměřují hlavně na kupce se středními a nízkými příjmy, proto jsou keramické obklady obvykle nabízeny k prodeji, cena za m2 je dostupná pro každého.

​​

Velkou výhodou je, že na trzích tohoto směru existuje mnoho bodů, které prodávají dekorativní keramiku různých vlastníků.Konkurence je skvělá, takže dokonce můžete najít levnější i mezi levným zbožím.Ve všech pravidlech však existují výjimky - pro zdobení stěn a podlah v místnostech je také drahá keramika.

Výhodou pořízení stavebních materiálů na trzích je také to, že prodejny jsou často sklady keramických obkladů.To vám umožní vyzvednout zboží ihned po zakoupení, aniž byste museli ztrácet čas čekáním na doručení.K dispozici je také významná minus - poněkud špatný sortiment, to znamená, že si musíte vybrat z ne příliš široké škály položek.

Supermarkety pro prodej stavebních materiálů a stavebních obchodů

V univerzálních stavebních prodejnách a supermarketech se prodávají stavební materiály, instalatérské práce, tapety, linoleum, barvy, omítky, stavební nářadí atd.dále.To znamená, že prodej keramických obkladů v Moskvě v těchto obchodech je jen jednou z mnoha nabídek nejrůznějších druhů výrobků ve stavebnictví.Přestože oddělení „kachlů“ se obvykle nachází na jednom z nejvýznamnějších míst v supermarketu, jeho sortimentrozmanitost se neliší - pouze nejoblíbenější sbírky od uznávaných výrobců.Je nepravděpodobné, že byste měli štěstí, kdybychom zde koupili originální dlaždici pro exkluzivní design.

Obchodní konzultanti jednoduše nejsou schopni poskytnout úplné informace o veškerém prodaném zboží.Proto budou samozřejmě říkat, kolik nákladů na keramické dlaždice, ale podrobnější informace, například, jak se keramika liší od porcelánové kameniny, nemusí být nahlášeny - kvůli nevědomosti.

Vzhledem k tomu, že jsme se rozhodli koupit dekorativní materiály v supermarketu, je dobré mít alespoň základní znalosti o tom, jak si vybrat dlaždice, jak se liší různé typy a proč jsou některé předměty určeny k pokládce na podlahu.a další pro obklady stěn.

Po provedení nákupu můžete obvykle získat keramické dlaždice v obchodě ve skladu okamžitě, ale také se stává, že některá kolekce není k dispozici, musíte ji objednat předem.

Specializované obchody a salony pro prodej obkládaček

Rozvoj výroby dekorativní keramiky přispěl ke vzniku obchodů prodávajících keramické obklady, které nabízejí zákazníkům pouze dlaždice, a nic, kromě obkladů - ale v obrovském množství a téměř nekonečném sortimentu.Další profesionální salony se nacházejí na rozlehlých plochách zabírajících desítky metrů čtverečních.Stovky vzorových sbírek odItalští, španělští a ruští výrobci.

Když přišel do takového salonu, nemá nikdo, i když stále ještě neví, co přesně potřebuje, bez rukouodejde.Velký obchod s keramickými dlaždicemi je v porovnání s univerzálním stavebním supermarketem příznivý v tom, že konzultanti v oblasti prodeje jsou zkušení odborníci, kteří vědí vše o keramických dlaždicích.

Budou mluvit o každé komerčně dostupné sbírce, ukážou vzorky produktů, pomohou vám vybrat dlaždice pro vnitřní stěny i fasády, a dokonce z požadovaných údajů vypočítají požadovaný počet.Většina salonů dokonce poskytuje služby, jako je navrhování projektu.

Jakákoli síť obchodů s keramickými dlaždicemi se neomezuje na prodej pouze tohoto typu povrchové úpravy, nutně existují související výrobky, jako jsou suché směsi, lepidla atd.

Existují však i nevýhody - v mnoha salonech keramických obkladů není možné vyzvednout akvizici okamžitě v den nákupu, dodací lhůty jsou tři až pět dní, s výjimkou víkendů.

Keramické dlaždice v internetovém obchodě

Pro nákup keramických dlaždic je internetový obchod jednou z dobrých možností.Pokud byl před výběrem vhodné keramiky na internetu spíše skrovný, je nyní sortiment úžasný.Aférave skutečnosti, že mnoho salonů a specializovaných obchodů otevírá své vlastní virtuální platformy, kde samozřejmě upozorňují spotřebitele na všechny ruské, italské a španělské sbírky, které jsou k dispozici ve skladech.

Nákup keramické keramiky prostřednictvím internetového obchodu keramických obkladů je výhodný a výhodný pro ty, kteří se již rozhodli pro svůj výběr a přesně vědí, která kolekce je vhodná pro návrh konkrétního interiéru.Takové virtuální nákupy přitahují pozornost a popularitu mezi profesionály - designéry, řemeslníky se specializací na pokládku dlaždic, architekty.

Existuje ještě jedna nuance související s náklady na keramické dlaždice, což ještě více zatraktivňuje nákup prostřednictvím internetového obchodu.

Cena oblíbené sbírky na virtuálním webu je zpravidla o 20 procent nižší než ve skutečném obchodě.

Kromě toho služba stanoví dodání produktů do všech oblastí Ruska.A to znamená, že šance na získání přesně toho, co potřebujete, se několikrát zvyšuje.Internetový obchod pomůže s nákupem keramických obkladů: není k dispozici vhodná povrchová keramika - budou dodány z jakéhokoli jiného regionu Ruské federace.